NECENZŪRUOTOS IŠPAŽINTYS: kodėl kai kurie žmonės nekenčia sekso?

 (36)
Vyrai ir moterys iš viso pasaulio pasidalijo savo išpažintimis, kodėl jiems nepatinka seksas. Vienoje socialinėje svetainėje, kurioje vartotojams leidžiama dalintis savo intymiomis paslaptimis anonimiškai, lankytojai išsipasakoja savo asmeninio gyvenimo istorijas, problemas ir baimes.
<strong>NECENZŪRUOTOS IŠPAŽINTYS:</strong> kodėl kai kurie žmonės nekenčia sekso?
© Shutterstock nuotr.

Neseniai bendruomenė pasidalino savo patirtimi, kodėl jie nekenčia sekso. Priežastys buvo įvairios. Daugelis teigė, jog jiems suaugusiųjų žaidimai yra tiesiog nuobodūs.

„Ir prašau man nesakyti, kad nenoriu sekso dėl to, jog nesutikau savo žmogaus. Seksas manęs tiesiog nedomina“, - rašė viena vartotoja.

Su savo žmona aš jau miegu 30 metų. Man tiesiog pabodo žiūrėti į jos kūną. Todėl verčiau pasitenkinu ranka nei malšinu seksualinį apetitą su ja.

Kitas jai antrino: „Man nepatinka seksas, bet aš trokštu intymumo. Tačiau beveik neįmanoma rasti žmogaus, kuris jaustų tą patį“.

Kai kurie vartotojai skundėsi, kad jiems seksas yra nemalonus ir netgi nuobodus užsiėmimas, nes jie tiesiog negali pajusti didžiojo O.

<strong>NECENZŪRUOTOS IŠPAŽINTYS:</strong> kodėl kai kurie žmonės nekenčia sekso?
© Shutterstock nuotr.

Kai kuriems žmonėms sekso malonumą atimdavo jų pačių arba pabodusių partnerių atvaizdas...

„Seksas visada nuvilia, nes aš turiu antsvorio ir per daug tai sureikšminu galvodama, kaip bjauriai turėčiau atrodyti savo partneriui“, - rašė viena vartotoja.

„Su savo žmona aš jau miegu 30 metų. Man tiesiog pabodo žiūrėti į jos kūną. Todėl verčiau pasitenkinu ranka nei malšinu seksualinį apetitą su ja“, - rėžė kitas.

Dar viena internautė prisipažino sekso atsisakiusi po trečio vaiko gimimo.

„Galbūt aš seksą sutapatinu su nėštumu, dar vieno vaiko gimimu, finansinėmis išlaidomis, rūpesčiais, laiko sau nebuvimu. Nesvarbu, kad mes saugomės. Seksas mūsų šeimoje tapo retesnis už Kalėdas“, - neslėpė ji.

Mano sutuoktinis nekenčia sekso. Sueitis jam atrodo bjaurus, kvailas, bevertis ir netgi skausmingas užsiėmimas.

„Aš nekenčiu sekso. Mane ima pyktis vien klausantis tokių nesąmonių, jog žmonės mėgaujasi trindamiesi savo genitalijomis. Aš ištekėjusi 23 metus ir man seksas niekada nepatiko. Atvirai kalbant, aš tai darau su vyru tik dėl to, kad privalau“, - rėžė kita internautė.

Išgirstos ir kitos pusės nuomonės. Viena moteris negalėjo suprasti, kodėl jos vyras nekenčia sekso.

„Mums su vyru yra 30 metų. Tai yra antroji mūsų santuoka. Mano sutuoktinis nekenčia sekso. Sueitis jam atrodo bjaurus, kvailas, bevertis ir netgi skausmingas užsiėmimas“, - guodėsi moteris.

SPECIALISTŲ KOMENTARAS

Tokių žmonių yra daug. Po sekso jie neretai jaučiasi tarsi išprievartauti, apvogti, išnaudoti. Kai kuriems žmonėms sueitis kėlė skausmą. Todėl internautus piktino faktas, kad jų skausmo sąskaita partneriai jaučia malonumą. Malonumas sekso metu priklauso nuo fiziologinių, emocinių ir psichologinių veiksnių.

Seksualinė sueitis yra sudėtingas procesas. Ji apima daugybę organizmo funkcijų, įskaitant lytinių organų, raumenų būklę, endokrininę, kraujotakos sistemas.

Pavyzdžiui, sutrikus skydliaukės veiklai gali sumažėti lytinis potraukis. Sutrikus hormonų pusiausvyrai, nutiks tas pats. Lytinę funkciją gali paveikti vaistai, pavyzdžiui, antidepresantai.

Dar viena priežastis, dėl kurios seksualiniai santykiai kelia šleikštulį, tai vaikystėje patirta seksualinė prievarta.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.