Nauja banga – orinis seksas (video)

 (65)
Žmonių persisotinimas kūniškais malonumais (arba kaip tik - troškulys) išvirsta į keisto žanro pasilinksminimus.
Mados viesulai siautėja ir sekso srityje.
© Shutterstock nuotr.

Vaiva pamačiusi filmuotą vaizdelį pasakė - blogiau jau būti nebegali. „Aš suprantu technologijų pažangą. Netgi tai, kad jaunuoliai dabar pasimyli virtualiai, jei juos skiria tūkstančiai kilometrų, o jie būna išsiilgę vienas kito. Bet mylėtis su vaiduokliu viešai - kažkoks iškrypimas", - pakomentavo Vaiva.

Tada visai netyčia pamąsčiau - ar yra kokia mada sekso srityje? Skamba absurdiškai, bet vis dėlto... Na, aukštąją drabužių madą diktuoja Karlas Lagerfeldas („Chanel"), batelių dievu laikomas Christianas Louboutinas, virtuvėje nepralenkiamas Jamie Oliveris.
O į ką lygiuotis intymiame gyvenime? Juk tikrai ne į nukriošusius pornografinės produkcijos aktorius ar režisierius... Bet, pasirodo, yra tokių pasilinksminimo formų, kad net rengiami pasaulio čempionatai, praneša SexyWeek. Ir dabar tai - labai madinga!

Tai ne striptizas ir ne aktorių atranka. Ši pramoga - tai seksas scenoje, angliškai vadinama Air Sex. Tai visiškai saugu: jūs esate viena ir apsirengusi. Viskas, ko reikia šiam žanrui, - klubo, kelių šimtų žmonių, apšvietimo bei muzikos.

Madingų ir vis populiarėjančių varžybų dalyvės viena po kitos lipa ant scenos ir imituoja lytinį aktą (lėtesnį ar aistringą) su įsivaizduojamu partneriu.

Tokia pasilinksminimo forma ypač populiari Japonijoje bei JAV. Amerikoje netgi rengiami Air Sex čempionatai.

Liucija, kaip renginių organizatorė, iškart pamąstė, ar toks renginys būtų populiarus Lietuvoje. O aš šiek tiek nesuprantu vieno - koks to Air Sex tikslas? Išsikrauti, numesti svorio? Išlaisvinti savo seksualinę energiją? Lavinti vaizduotę?

Striptizas - tai menas sujaudinti, lankstumas, grakštumas, gundymas, vilionė; striptizą dar reikia išmokti šokti. O orinis seksas? Instinktyvūs judesiai be jokios paslapties ir užuominų. Kas tai? Nauja ekshibicionizmo rūšis? Na, ir užminė man mįslę tas video...

Beje, suradau ir vyrišką Air Sex variantą. Kažkaip daugiau juokinga nei įspūdinga :)

Bet , gerai pagalvojus, ką daro Lady Gaga, Shakira ar Beyonce? Jų muzikiniai vaizdo klipai perkrauti tokių judesiukų ir nepadorių užuominų, kad ojojoj... Viskas kitaip, nes jos žvaigždės? Jokio Air Sex?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.