Mūsų seneliai seksualūs kaip jaunikliai

 (14)
Galbūt Hughas Heffneris veda ne tik dėl reklamos. Pasirodo, kad žmonių seksualiniai poreikiai nemažėja net įžengus į 9-tą dešimtį.
Tyrime dalyvavę žmonės tikino, kad jų seksualinių santykių ritmas tarp 50 iki 70 metų nesikeitė.
© Shutterstock nuotr.

Jau seniai rezgu mintį, kad ilgai su Gedo finansais, vakarienėmis picerijose ar kebabais prie žvakių netempsiu. Reikia man tikro vyro, kuris žino, ko nori ir ką turi. Ta prasme, turi nemažai. Ir tai žino visi.
Stebėdavau klubuose merginas, įsikibusias ne plaukų kiekiu ant galvos, o piniginės storiu besididžiuojančių vyrų parankes, ir galvojau, koks tas jų gyvenimas auksiniame narvelyje. Na, gerai, suknelių nuperka, į Havajus nusiveža. Bet negersi visąlaik kokteilių... Yra ir kažkokie kūniški poreikiai.
Pasirodo, jie dar ir kokie! „New England Journal of Medicine" paskelbtoje studijoje teigiama, kad amžius - ne rodiklis sprendžiant apie žmogaus seksualinį aktyvumą. Mokslininkai, kalbinę ir tyrę 3000 vyresnio amžiaus vyrų ir moterų, kurių amžius buvo nuo 50 iki 85 metų, nustatė, kad bent jau iki įkopimo į aštuntą dešimtį, žmonės yra seksualiai aktyvūs.
Tai, kad seksas yra svarbi jų gyvenimo dalis, nesvarbu, žmogus turi partnerį ar ne, teigė 77 proc. vyrų ir   65 proc. moterų. Be to, tyrime dalyvavę žmonės tikino, kad jų seksualinių santykių ritmas tarp 50 iki 70 metų nesikeitė.
Kadangi pagyvenusių žmonių seksualumui anksčiau nebuvo skiriama tiek dėmesio, gydytojai vadovavosi stereotipais, jog seksas senatvėje tiesiog praranda svarbą. Todėl skirdami vaistus medikai neatsižvelgdavo į tai, kurie jų gali įtakoti paciento seksualinius poreikius, ar diagnozuodami susirgimus atmesdavo tikimybę dėl lytiškai plintančių ligų.
Matai kaip čia... Tai jeigu kokį senučiuką susirasiu, dar lovoj atidirbt reikės... Šito mano planuose nebuvo...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.