MUDU. Kaip padidinti ištvermę lovoje?

 (49)
Vyrai jaunystėje mėgsta girtis turėtų moterų kiekiu, bet paskui jie vis daugiau dėmesio nori skirti kokybei – kaip suteikti malonumo tai vienintelei...
© Shutterstock nuotr.

O gal ir klystu. Tačiau ta viena moteris yra tokia besikeičianti, tokia paslaptinga... Kinta jos seksualumas, su patirtimi vis labiau ji laisvėja, atsipalaiduoja ir mėgaujasi seksu. Netgi įvaldo sugebėjimą patirti ne vieną, o keletą orgazmų vieno meilės seanso metu.

Tačiau nemažai dalykų priklauso ir nuo partnerio. Geram meilužiui svarbu, kad jo moteris liktų patenkinta. Nors jo galvoje vis dar veši tiesa, kad moteriai svarbus penio dydis, tačiau pamažu jis pradeda įtikėti ir kita tiesa - kaip svarbi akto trukmė, tai yra gebėjimas mylėtis ilgai, neišsilieti, sulaikyti sėklą, pailsėti ir vėl atsiduoti gamtos padiktuotam kūniškam ritmui.

Tada moteris gali nuolat skraidyti linksmaisiais kalneliais, o vyras vis stebėti jos aistringas aimanas papėdėje. O pats į Olimpą užkyla ir atsidavęs suglemba  tik tuomet, kai moteris guli lyg obelis, apsukusi nuo vaisių. O tas sunkumas toks lengvas, kad net rankas ir kojas sunku pajudinti, kad pasiektum vandens stiklinę. Nes meilės troškina neišpasakytai.

Bet ne visi vyrai ištvermingi lovoje. O ta ištvermė, beje, ne visoms moterims ir reikalinga. Kitoms užtenka, kad vyras greitai apsiformintų ir daugiau be reikalo jos slaptų landelių nebrūžintų. Vienos ilgu laiko tokį aktą, į kurį įtraukiamos glamonės, bučiniai, apsikabinimai, o pats veiksmas, vedantis į kulminaciją, trunka iki 10-ties minučių. Abu nugriūva patenkinti ir užmiega. Štai visa lytinio gyvenimo realybė.

Tačiau jei moteris yra seksualiai aktyvi, pažįsta savo kūną, žino, kad yra multiorgazmų gaudytoja, tai ką tuomet daryti vyrui? Šis gali jaustis esąs visiškas impotentas, nesugebantis patenkinti tokios nesutramdomos laukinukės.

Kokios gali būti smukusios vyro išvermės priežastys? Pačios įvairiausios - fizinės, emocinės bei asmeninės. Dažnai vyrą slegia tiek daug problemų, kad „miegamojo nevykėlio statusas" jį greičiausiai visai pribaigtų. Ką daryti?

1. Ekspertai teigia, kad fizinės sveikatos garantas yra kokybiškas miegas ir visavertė mityba. Stenkitės išsimiegoti ir sveikai maitintis.

2. Gyvenkite aktyviai, sportuokite, judėkite, kad nepriaugtumėte antsvorio.

3. Kad jūsų emocinė sveikata pagerėtų, vertėtų išmokti pažaboti stresą. Jei jaučiate, kad pavargote, kad važiuoja stogas, pasiimkite atostogų. Ir apskritai - kai jaučiate, kad susikaupė nerimo, streso, išmokite atsijungti, atsipalaiduoti, pailsėti.

4. Asmeninės problemos - irgi rakštis sub..., na, tiksliau, jautresnėje vyrams vietoje. Todėl vyrai turėtų jas išspręsti. Konfliktai su partnere gali būti rimta pablogėjusio intymaus gyvenimo priežastimi. Meilužė tik iš dalies išspręstų įsisenėjusią problemą. Be to, neišspręsti konfliktai su žmona, slapukavimas, apgaudinėjimas, naujų pasprukimo su meiluže scenarijų kūrimas tik dar tvirčiau užners kilpą ant kakliuko (hm, penio kakliuko), nes pagausins nerimo ir streso. Taigi vyras, norėdamas pabėgti nuo streso, tik dar labiau pablogina savo seksualinį gyvenimą. Mylimų moterų daugiau, o streso nė kiek ne mažiau. C'est la vie.

5. Finansinis nesaugumas irgi pakerta vyro pasitikėjimą savimi, savo jėgomis. O jei grįžus po darbo dar lovoje laukia neišmintinga ir nesupratinga moteris, tai nelabai kažin koks tas intymus gyvenimas nusimato. Vyrui atrodo, kad visi visko reikalauja, visi tik kažko iš jo nori, tikisi, priekaištauja... Duokit man ramybę!
Vieni vyrai seksu gelbėjasi nuo streso, o kitus stresas paveikia taip, kad nenori nei to sekso. Arba lieka tik greitukas - viens du, ir viskas. Kokia dar ištvermė lovoje? Tokie štai dalykėliai...

Jei niekas nepadeda, vertėtų kreiptis į specialistą. Gydymas turėtų padėti sugrąžinti jėgas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.