Moterų nuomonė apie neištikimybę: atleisti ar palikti?

 (17)
Rašytojas Paulo Coelho apie neištikimybę yra pasakęs: „Tai nelauktas smūgis, kuris mus siaubingai sukrečia“. Galima teigti, kad tai vienas sunkiausių gyvenimo sukrėtimų, po kurio išduotajam gali būti labai sunku atsitiesti...
Išdavystės anatomija paprasta: įskaudinti lengva, o atleisti labai sunku.
© Shutterstock nuotr.

Ką apie išdavystės sampratą mūsų visuomenėje mano portalo 5braškes.lt skaitytojos? Klausiame jų: svetimavimas - tai neatleistina nuodėmė, po kurios nėra kelio atgal į gražius santykius, ar vieno iš poros silpnybė, su kuria tenka susitaikyti?

SIMONA: Neištikimybė - tai gražiausių jausmų tarp dviejų žmonių pamynimas. Tas, kuris išduoda, nėra vertas nė trupinėlio meilės iš to, kurį įskaudino. Manau, kad atleisti negalima, nes jei tikrai mylėsi, jokiais būdais ar priemonėmis neišduosi to žmogaus. Meilė - lyg siūlas, kurį nutraukus, o paskui surišus, vis vien liks mazgas.

RASA: Neištikimybė - tai smūgis žemiau juostos. Nepagarbus elgesys, pasityčiojimas iš antros pusės. Esu tikra, jei išdavė vieną kartą, tai padarys ir antrą...

AURELIJA: Neištikimybė - tai didelė klaida, kurią padaro tik tie žmonės, kurie nėra užtikrinti savo jausmais...

INA: Kažkada teko patirti skaudų išdavystės dūrį į širdį, todėl niekam to nelinkėčiau patirti. Žodžiais sunku nusakyti.

REGINA: Išduoti gali tik savęs negerbiantis žmogus. Aš labai abejoju, ar jis po to gyvena laimingai. Juk lazda turi du galus ir vienas galas visada grįžta bumerangu.


Nuotr. Fotolia

AUŠRA: Neištikimybė - pats kvailiausias poelgis, dėl kurio dauguma vyrų anksčiau ar vėliau gailisi.

SVETLANA: Tai nemalonus jausmas, su kuriuo esu susidūrusi. Atrodo, kad griūna dangus, rankos nekyla darbui, nebėra apetito, jautiesi nusivylusi visu pasauliu...

DOVILĖ: Neištikimybė - tai aiškus parodymas, kad negerbi žmogaus, su kuriuo esi.

ERIKA: Esu neigiamos nuomonės, neištikimybė negali būti atleista. Nėra argumentų, galinčių pateisinti tokį poelgį. Ji sugriauna draugystę, romantiškus santykius, pasitikėjimą.

MONIKA: Neištikimybė - tai gražių akimirkų ir svajonių suskaldymas į mažus mažutėlius gabalėlius, kurių neįmanoma suklijuoti net pačiais įmantriausiais klijais. 

OKSANA: Žmonės būna neištikimi tada, kai dingsta meilė, o gal jos niekada ir nebuvo, gal tai tik trumpalaikė iliuzija... Tikras vyras gerai jaučiasi ir nesižvalgo į kitas, kai juo žmona pasitiki, duoda jam galimybę praleisti laiką su draugais.

VITALIJA: Abu partneriai kalti dėl neištikimybės, negalima pasmerkti tik to, kuriam namuose pasidarė nemiela ir pradėjo meilės bei šilumos ieškoti kitur. Kažkada buvau panašioje situacijoje, bet nesijaučiu kalta, kad mano širdis pamilo kitą žmogų.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.