Moters seksualumas pagal Zodiako ženklą

 (5)
Vienos moterys lovoje pasyvesnės, kitos nenustygsta vietoje, o trečios nori dominuoti. Nuo ko tai priklauso? Nuo moters temperamento, kurį lemia ir žvaigždės.
Zodiako ženklai
© Fotolia nuotr.

AVINAS

Visada tikisi tiesmuko malonumo. Domina tvirti, stiprūs ir sėkmingi vyrai lovoje. Avino ženklo atstovės dažnai garsiai nekalba apie tai, kad mėgsta paišdykauti su įvairiais sekso žaisliukais, tačiau juos naudodamos, dažnai jau būna ištyrinėjusios savo jautriausias vietas, todėl yra puikios vedlės bet kokio lygio partneriui.

JAUTIS

Ji taip mėgsta ilgas ir švelnias preliudijas, kad labiau žaismingesnės ir ilgai nusiteikinėjančios meilės aktui ženklo atstovės tikriausiai nerasite. Iš čia kyla ir jos oralinių glamonių pomėgis - ją tai labiausiai jaudina ir suteikia daug džiaugsmo. Oraliniu seksu pamaloninę šio ženklo atstovę, paliksite jai neišdildomą įspūdį.

DVYNIAI

Seksas ir viskas, kas su juo susiję, Dvynes tiesiog veda iš proto, jos mėgsta apie seksą kalbėti, juo užsiimti, stebėti ir t.t. Dvynėms patinka eksperimentai, ir jos niekada nesitenkina tuo, kas tinka daugeliui. Joms neužtenka visą laiką mėgautis tik vienokiu seksu ar orgazmu, todėl jos mėgsta ieškoti naujovių, kurios paįvairintų meilės žaidimus.

VĖŽYS

Jei ne sekso partneris, šio ženklo atstovės sunkiai ryžtųsi naujiems potyriams. Jos šiek tiek konservatyvios, tačiau turėdamos gerą vedlį, nugali drovumą ir priešiškumą, bei išlaisvina savo seksualumą ir tampa truputį pašėlusios. Lengviausias būdas priversti Vėžiukę atsipalaiduoti ir patirti naujus malonumus - tai perduoti kontrolę į vyro rankas.

LIŪTAS

Kad ir kiek visi stengtųsi nustebinti naujomis pozomis ar neįprastomis glamonėmis, Liūtėms svarbiausia, kad seksas būtų aukščiausios kokybės. Jai svarbu išskirtinumas, ji nori turėti tą vyrą, apie kurį kitos nedrįsta net pasvajoti. Moterų vakarėliuose ji mėgsta pasigirti prabangiomis meilužio dovanomis, meilės žaisliukais, apatiniais.

MERGELĖ

Jauki ir kiek dvasinga Mergelė renkasi klasikines, laiko patikrintas sekso pozas, nemėgsta naujovių. Jai labai svarbu, kad seksas prasidėtų nuo ilgos ir švelnios preliudijos, partneris būtų rūpestingas ir ne egoistiškas. Mergelei ne taip lengva pasiekti orgazmą, todėl jai reikia kantraus ir ištvermingo partnerio.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių ženklo moterį vilioja įvairovė, tačiau tuo pačiu ir emocinis stabilumas. Vieną dieną ji nori vienokios pozos, kitą - kitokios, bet niekada nepasiduoda rutinai. Norint įtikti jai, vyras turi būti estetiškas, ištvermingas, patikimas ir spontaniškas. Jai patinka naujovės, dažnai jas išbando net nemirktelėjusi.

SKORPIONAS

Pašėlusi Skorpionė visada pasiruošusi nustebinti partnerį netikėtu seksu. Orgazmų ji ieško neįtikėtinose vietose ir neįtikėtinais būdais, tačiau tik su rimtu ir to vertu partneriu. Jei partneris pelnys šio ženklo atstovės pasitikėjimą, jis gali tikėtis tokių seksualinių nuotykių, apie kuriuos kiti vyrai tik pasvajoja. Skorpionę jaudina viskas, kas neatrasta ir tabu, todėl ji dažnai ryžtasi išbandyti neįprastus malonumus.

ŠAULYS

Ją itin domina pavojingos ir jaudinančios situacijos: seksas viešumoje, paplūdimyje, matavimosi kabinoje, tualete ir pan. Todėl jai tiesiog būtina turėti partnerį, kuris būtų spontaniškas ir toks pats pašėlęs. O jei vyras pats rodytų iniciatyvą ekstremaliam seksui - tai išvestų ją iš proto.

OŽIARAGIS

Ožiaragė savo seksualumą demonstruoja kiek kukliau nei kitos merginos ir moterys, jai labai patinka paprastumas, elegancija, moteriškumas. Jai lengva įtikti, tačiau gali supykti jei partneris elgsis egoistiškai. Jai patinka vyriški, bet švelnūs, atidūs ir rūpestingi vyrai, kurie nevengia ilgų glamonių ir bučinių.

VANDENIS

Vanduo - šio ženklo stichija ir meilės žaidimuose (nors kaip Dvyniai ir Svarstyklės, Vandenis priskiriamas Oro ženklams). Todėl lova dažnai iškeičiama į vonią ar dušo kabiną. Malonus vandens tekėjimas ir drėgnos glamonės gali atverti visiškai naują malonumų pasaulį bet kuriai Vandenei. Vos įėjusi į vonią ji pajaus malonumo šiurpuliukus vien tik nuo minties, ką čia galima nuveikti. Tik būkite atsargūs!

ŽUVYS

Kai kalba pakrypsta apie seksą, Žuviai svarbu subtilumas, preciziškumas. Meilės žaidimai turi ne tik teikti malonumą, bet ir atrodyti estetiškai, todėl ji kreipia dėmesį net į lovos patalynę. Šio ženklo atstovės mėgsta lėtą, jausmingą seksą, kurio metu jos pačios reguliuoja tempą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.