Moteriška magija: ką daryti, kad įvyktų antrasis pasimatymas?

 (4)
Galbūt savaitgalį einate į pirmąjį pasimatymą? Tuomet noriu pasidalinti keliais patarimais, kurių dėka susitikimų su jūsų simpatija bus dar ne vienas.
© Shutterstock nuotr.

1. Nesirenkite taip, tarsi eitumėte į „Grammy“ apdovanojimus. Taip, bet kuris vaikinas bent akimirką pagalvos apie jus ir lovą, tačiau geriausia būtų neapsirengti pernelyg iššaukiančiai. Tegul jūsų tarpas tarp krūtų būna paslėptas, kad jis žiūrėtų jums į akis, o ne į jūsų palaidinę, ir pasistenkite patraukti žemyn savo suknelę, kad nepasirodytų jūsų užpakaliukas. Vaikinams patinka "saviakiškos", paprastos mergaitės įvaizdis (tokios, su kuria iškart būtų galima keliauti į pasaulio kraštą), tad vietoje įspūdingos suknelės verčiau dėvėkite palaidinę ir džinsus, kurie pabrėžia jūsų kūno linijas tinkamose vietose.

2. Svarbiausia - pozityvios emocijos. Kai pradėsite kalbėtis, paskutinis dalykas, kurį turėtumėte paminėti, yra jūsų buvę vaikinai. Jam tikrai nebus įdomu klausytis apie kitus vaikinus. Taip pat nepamirškite, kad jis jus pasikvietė į pasimatymą ne tam, kad būtų jūsų psichoterapeutas, tad pasilikite savo problemas sau. Jei pokalbis bussmagus ir pozityvus, jis supras, kad esate geraširdė, lengvai bendraujanti mergina, su kuria jam malonu leisti laiką.

3. Tegul jis papasakoja apie save. Žinoma, jums teks papasakoti apie save, jei jūs norite, kad pažintumėte vienas kitą, tačiau nereikia kalbėti vienai, kai jis tiesiog retkarčiais įsiterpia į jūsų monologą. Užduokite jam klausimus apie jį ir nuo to pokalbis tik dar labiau įsibėgės. Sužinoti apie jį tokiu būdu yra lengvas būdas pamatyti, kas bendro yra tarp jūsų ir ar jūs esate suderinami.
 
4. Parodykite savo geriausią pusę. Jūs tikrai jaudinsitės ir galite pasakyti kažką "ne į temą". Nieko blogo, juk jūs tik žmogus. Jis taip pat jaudinasi kaip ir jūs, ir kai ledai bus pralaužti, pasimatymas bus paprastesnis. Prisiminkite, kad juokas yra greitas būdas nuimti tarp nepažįstamųjų tvyrančią įtampą, tačiau nepersistenkite. Svarbiausia – būkite savimi. Jūs negalite sukurti santykių iš teisingų ėjimų ir įspūdingų pasisakymų, jei jūs tokia iš tikrųjų nesate. Jei būsite savimi, taip nebesijaudinsite ir parodysite jam, kad esate tikra mergina su individualiomis savybėmis.

5. Neužsiminkite apie antrą pasimatymą. Visi žino, kad merginos suplanuoja savo vestuvių dieną dar būdamos penkerių, tačiau vaikino darytinų dalykų sąraše santuoka paprastai būna paskutinis dalykas. Jei jis pajus, kad jūs skubinate santykius, jo labai greitai nebeliks. Vaikinas nebijos pripažinti, kad jis puikiai praleido laiką, tačiau leiskite jam užsiminti apie tai, kad reikia dar kartą susitikti. Net gi jei jis jau planavo kitą jūsų susitikimą, jei užsiminsite apie tai anksčiau nei jis, tai gali lengvai pakeisti jo nuomonę šiuo klausimu. Galite galvoti, kad žinote, ko jūs norite, tačiau jis gali pagalvoti, kad jūs esate kontroliuoti linkusi moteris arba tiesiog prielipa.

6. Palikite šiek tiek paslapties. Per pirmąjį pasimatymą niekada neženkite toliau, nei pirmasis bučinys. Jei jis pakvies jus į lovą po vieno pasimatymo, jis nėra džentelmenas ir negalvoja apie jus kaip apie rimtą potencialią partnerę. Gali būti netgi blogiau, jei jūs sutiksite ir iš karto su juo pasimylėti, tikėtina, kad tapsite jam lengvu grobiu, o tai gali būti žalinga moters savigarbai. Jei atsisakysite ir priversite jį laukti, jis supras, kad jūs esate aukščiausios klasės dama, kuri reikalauja pagarbos, ir jis trokš jus vėl pamatyti!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.