Moteris surado ją kūdikystėje palikusią motiną, kuri pranešė: „Tu ištekėjai už savo brolio!

 (2)
Moteris ilgai ieškojo ją palikusios motinos, o kai ją rado, sužinojo, kad yra ištekėjusi už savo brolio. Adriana (39 m.) ir jos vyras Leandro (37 m.) susituokė prieš septynerius metus, augino šešerių metų dukterį. Atrodė gyvenimas šviesus, ramus ir labai labai gražus...
© Fotolia nuotr.

Pavardės nenorėjusi atskleisti brazilų pora visą gyvenimą ieškojo motinų – abiejų vardas buvo Marija, abu buvo palikti ankstyvoje vaikystėje. Ir tik šią savaitę paaiškėjo, kad abiejų ieškomos motinos yra tas pats asmuo.

Adriana, kosmetologijos prekių pardavėja, paskutinį kartą matė motiną, kai buvo vienerių – ši išėjo iš namų ir paliko dukterį auginti vyrui.

Sunkvežimio vairuotojas Leandro būdamas aštuonerių sužinojo, kad tikra motina jį paliko, o jį augina pamotė.

Leandro taip ir liko gyventi gimtajame miestelyje San Paulo valstijoje, o Adriana išvyko dirbti kambarine, 15 metų gyveno santuokoje, susilaukė trijų vaikų.

Pora susipažino prieš aštuonerius metus, kai žlugo Adrianos santuoka. Moteris grįžo į gimtąjį miestelį, greitai susipažino su Leandro, jie pamilo vienas kitą ir kartu apsigyveno.

Adriana ir toliau ieškojo motinos. Prieš mėnesį ji nutarė kreiptis pagalbos į radijo stotį, na ir šią savaitę duktė bei motina susitiko radijo eteryje. Pokalbio pabaigoje moteris papasakojo, kad turi ir sūnų Leandro, kuris jos irgi nepažįsta.

Kai paaiškėjo, kad tai tas pats Leandro, už kurio ji ištekėjusi, Adriana ėmė nevaldomai raudoti: „Negaliu patikėti, kad tai man sakai. Leandro – mano vyras.“ Laidos pabaigoje ji pasakė: „Bijau grįžti namo ir sužinoti, kad Leandro manęs nebenori. Aš labai jį myliu.“

Adriana ir Leandro radio stoties eteryje „Radio Globo“ teigė, kad ir toliau gyvens kartu, nepaisant to, jog iš tiesų yra brolis ir sesuo.

Adriana sakė: „Tik mirtis mus išskirs. Taip atsitiko todėl, kad Dievas šito norėjo. Trokštu, kad būtume anksčiau tai žinoję, bet mes net neįtarėme ir pamilome vienas kitą. <...> Iš pradžių naujiena mus abu pribloškė, tačiau sukvietėme giminaičius ir visiems pasakėme, kad gyvensime kaip vyras ir žmona. Nesvarbu, ką jie galvoja. Turime daug bendrų planų, niekas mūsų neišskirs. Niekas.“

Pora nekaltina motinos, kad juos paliko. Jie buvo kelis kartus susitikę ir ketina toliau bendrauti.

Ši istorija dar kartą visiems patvirtina seną tiesą – neįtikėtinas tas pasaulis ir likimas, kuris kartais mums parengia pačius keisčiausius išbandymus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.