Moteris poroje tampa sekso vedle

 (7)
Pasirodo, kad būtent moterys labiau linkusios į seksualinius eksperimentus, o ne vyrai.
Moterys ne mažiau nei vyrai galvoja apie seksą.
© Shutterstock nuotr.

Didžiosios Britanijos sociologų atliktas tyrimas paneigė dar vieną populiarų mitą apie lyčių skirtybes.

Priimtina manyti, jog vyrai savo prigimtimi yra sekso eržilai, nuolat trokštantys nuotykių. Dar daugiau - kad sekso metu jie vartoja nepadorius ir karštus žodelius, kurie sustiprintų susijaudinamą ir patiriamą malonumą. Tačiau, kaip parodė sociologinė apklausa, visos šios savybės būdingesnės ne stipriajai, o silpnajai lyčiai.

Apklausą atliko sekso portalas „Good in Bed". Rezultatai parodė, kad moterys lovoje gerokai išradingesnės už vyrus. Be to, jos labiau linkusios dalintis seksualinėmis fantazijomis su savo partneriu bei jas labiau užveda visokios nešvankybės, kurias taria mylimojo lūpos.

Apklausoje dalyvavo apylygiai vyrų ir moterų, galinčių pasigirti patvariais ir ilgalaikiais santykiais. Kas paaiškėjo?

1. Abi lytys mėgsta seksą šviesoje bei įvariose namo ar buto vietose.

2. Tiek vyrams, tiek ir moterims patinka seksualus apatinis trikotažas, poros dažnai naudoja lubrikantus.

3. Bet įdomiausia, kad moterys žymiai dažniau nei vyrai siūlo kažką naujo intymiuose santykiuose, vis ieškodamos naujų seksualinių dirgiklių ir siekdamos sustiprinti išgyvenamą malonumą.

„Šis tyrimas gali nustebinti visuomenę, kuri vadovaujasi stereotipais, - sako viena portalo darbuotojų. - Juk ilgą laiką buvo manoma, kad moterys yra kuklios, drovios, nepratusios dalintis su partneriu savo seksualinėmis fantazijomis.

Ką ir bekalbėti, kaip viskas pasikeitė. Juk dar prieš pusę amžiaus moterį, kuri būtų užsigeidusi savo išrinktajį  nudžiuginti oraliniu seksu, galėjo palaikyti paleistuve.

Bet tyrimas parodė, jog šiuolaikinės moterys labai smarkiai pažengusios sekso srityje. Jos nebežiūri į seksą kaip į prievolę, o juo mėgaujasi, siekia patirti maksimalų malonumą".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.