MOTERIS: kuo daugiau druskos, tuo aistringesnė lovoje

 (4)
Patinka vyrams vasara. Ką moterys taip kruopščiai slėpė žiemą, dabar viskas išvinguriuoja išorėn patraukliom linijom.
© Shutterstock nuotr.

Vasara - puikus laikas apsišniukštinėti ir apsiuostyti. Vieni psichologai tvirtina, kad tvirčiausios poros būna tos, kurios susipažįsta šaltuoju metu laiku - kai abu būna apsimūturiavę, kai neveikia kūniško patrauklumo faktorius, o labiau traukia asmenybė.

O aš perkračiau visas savo pažintis, tai mano arba pavasarį, arba vasarą. Jokių žieminių romanų! Peržiemavoju kaip meškutė, akis prakrapštau pavasarį ir žiū - gauruotos krūtinės, raumeningos rankos, tvirtos kojos! Tik rinkis!

Bet ir vyrai nesnaudžia. Ne tik iškilios kojos ir laibos krūtinės (tfu, atvirkščiai!), bet ir visokie kūno pagardai traukia jų akį: tatuiruotės, strazdanėlės, apgamiukai.

Beje, mokslininkai iš Vokietijos išsiaiškino, kad kuo daugiau ant moters kūno yra apgamų, tuo ji aktyvesnė sekso partnerė. Dar aktyvumą lemia aistra kokiam nors maistui. Pavyzdžiui, moteris, kuriai patinka sūrū patiekalai, pasižymi itin aukštu libido. Sūdytas ir sūrus maistas padidina seksualinį potraukį, nes druska dalyvauja vyriško hormono gamyboje.

Remiantis statistika, tos moterys, kurios mėgsta druskinti savo maistą, mylisi 4 kartus dažniau nei tos, kurios nėra sūraus maisto šalininkės!

O aš tai manau taip: jos mylisi, labai prakaituoja, visą druską iš organizmo išvaro, todėl paskui ir nori to sūraus maisto, kad atgautų prarastą...

Aš tai silkę labai pamėgau.  Ryte akys užtinusios, vandenį maukiu kibirais, galėčiau visą Tauragno ežerą išsiurbt, bet užtat jaučiuos, kad būčiau pajėgi ne 4, o 6 kartus dažniau mylėtis! Vandeeeeeeeeens!

P.S. Dabar suprantu, kodėl jaunavedžius sutinka su duona ir druska... Kad pirmoji naktis įsimintina būtų!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.