MOTERIS. Atsisakome prasto sekso!

 (119)
Pareiškusi, kad mes seksą, prancūzų rašytoja Sophie Fontanel sukėlė grandininę reakciją. Ne tik savo šalyje, bet ir visoje Europoje.
© Shutterstock nuotr.

S.Fontanel knyga „Troškimas" (L'envie - pranc.), prilyginama savižudybei. Rašytojos tautiečiai juokiasi, kad ji nebūtų sulaukusi tiek dėmesio net jei piko valandos metu nuoga nušoktų nuo Triumfo arkos. Tai ką padarė Sophie, kad jos knyga buvo cituojama ne tik Prancūzijos naujienų laidose, bet ir BBC bei CNN? Ji pareiškė, kad meta seksą, nes jai pabodo būti „imamai ir tvarkomai". Hm, sakyčiau, aštru - juk seksas laikomas nacionaliniu prancūzų sportu.
Ne veltui Sophie pasiryžimas sulaukė gan ryškaus atgarsio iš šalies žurnalų, skirtų vyriškai auditorijai, kur rašytoja buvo vadinama „užsislaptinusia lesbiete" ir „vyrų niekintoja". Tačiau nepaisant to, S.Fontanel sulaukė ir didelio vidutinio amžiaus moterų palaikymo. Juk rašytoja sulaužė paskutinį likusį tabu! Kodėl, sakykite, užsiiminėti seksu, jei iš anksto žinai, kad jis nuobodus ir prastas? Kodėl reikia kasdien dirbti ties savo seksualiniu gyvenimu, plušėti taip, lyg ruoštum namų darbus mokyklai, kai yra daugybė daug įdomesnių dalykų, kuriuos galėtume nuveikti? Paskaityti smagią knygą ar pažiūrėti seną filmą...
Kažkodėl nujaučiu, kad jeigu tą knygą būtų parašiusi lietuvė, ji būtų nukryžiuota mūsiškių taip pat kaip ir Sophie prancūzų. Juk šūdinas seksas Lietuvoje, ne taip kaip, pavyzdžiui, pas britus, nėra kultūros dalis. Beveik visi jų humoro serialai pastatyti ant prasto flirto ir buitinio sekso pastolių. Tuo tarpu pas mus pasakotis apie tai, kaip dažnai ir kiek ilgai trunka seksas su sutuoktiniu, griežtai draudžiama. Jeigu būdamos dvidešimtmetės su mergaitėmis nesustodamos dalindavomės įspūdžiais apie pašėlusius nuotykius parke, traukiny ar ant daugiabučio stogo, dabar dažniau kalbame apie taktikas, kaip reikėtų išvengti sekso (galvos skausmas ir nuovargis - jau nebeveikia).
Tad skaitydama „Troškimo" ištraukas susimąsčiau, kad galbūt ji vis dėlto teisi? Kas geriau - jokio seksas, ar seksas „patempk mano naktinius žemyn, kai baigsi"? Ir jeigu mes žinome, kad seksas nebus geras, gal kartais reikėtų savyje surasti Sophie ir pasakyti NON?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.