MIRTINA MEILĖ. 50 tūkst. mirčių - dėl sekso

 (18)
Tik vyrai egoistai gali linkėti sau mirties mylimosios glėbyje sekso metu. Ar jie įsivaizduoja, kaip turėtų jaustis moteris?!
© Shutterstock nuotr.

O aš manau - baisiai. Taip galima norą mylėtis prarasti visam likusiam gyvenimui. O jei ryšys buvo slaptas, mylėjotės su vyresniu meilužiu ir jis susmuko tiesiog ant jūsų? Tai ką daryt? Kokiai greitajai pagalbai skambinti? O gal žmonai? Tfu tfu tfu.

Vyrai apie daug ką nepagalvoja. Mato tą karštą akimirką tik vieną tikslą - pasinerti į moterį. Viskas. Būna ir moterų aistringuolių, tačiau vyrai sekso metu miršta dažniau. Kokios priežastys?

Remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, kasmet pasaulyje sekso metu miršta apie 50 tūkstančių žmonių! Pagrindinė priežastis - savo jėgų pervertinimas. Tačiau yra ir unikalių priežasčių, rašo SexyWeek.

Remiantis JAV kardiologų bendruomenės tyrimų rezultatais, didžiausią mirštančių nuo sekso - 90 procentų - žmonių sudaro vyrai, iš jų 75 procentai kaip tik mylėjosi ne su savo žmona. Pagal statistiką, vyrams nukeliauti į Anapilį sekso metu šansų yra 20 kartų daugiau nei moterims!

Pagrindinės mirties sekso metu priežastys susijusios su bendra sveikatos būkle, o ypač - su širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimais. Dėl šių ligų ekstazės akimirką dažniausiai su pasauliu atsisveikina garbaus amžiaus vyrai, nes seksas - tai vis dėlto didelis krūvis organizmui.

Taip pat dažna priežastis kūniškų malonumų svaigulyje - padidėjęs kraujo spaudimas, nutukimas, kvėpavimo sutrikimai (smegenys laiku negauna deguonies). Taip pat mirti galima ir dėl nervinės įtampos, itin įsisiūbavusių aistrų ir emocijų. Ne paskutinėje vietoje persivalgymas ir besaikis alkoholio vartojimas prieš patį aktą.

Taip pat užfiksuota ir itin specifinių atvejų - pavyzdžiui, kraujo užkrėtimas analinio sekso metu.

Mirtį prisišaukti galima ne vien dėl sveikatos problemų, tačiau ir nepaisant elementaraus saugumo: seksui pasirinktos netinkamos vietos, įvairių sekso žaisliukų bei prietaisų naudojimo ar pabandymo patirti ekstremalių pojūčių (pavyzdžiui, dusinti partnerį, kad patirtų stiprų orgazmą).

Istorinės asmenybės

Remiantis kai kuriais istoriniais šaltiniais, nuo sekso meilės guolyje mirė karvedys Čingischanas, filosofas Avicena, menininkas Rafaelis. Pavyzdžiui, Didžiosios Britanijos premjeras lordas Henry Palmerstonas nusibaigė... ant biliardo stalo, mylėdamasis su tarnaite. Tai buvo 1865 metais. O buvęs JAV viceprezidentas Nelsonas Rockefelleris mirė, būdamas 70-ties, kai jį ištiko širdies priepuolis lytinio akto su meiluže metu.

Štai kitos populiarios mirties sekso metu priežastys:

... nuo oralinio sekso

Patikimas mirties faktas sekso metu užfiksuotas 1899 metais. Tuometinis Prancūzijos prezidentas Felixas Faure'as, kaip įprastai, po darbo užsuko į bordelį pas savo kurtizanę. Jis užsigeidė naujovių, tad meilužė jam padarė minetą. Vadovas mirė akimirksniu. Kurtizanė buvo išteisinta, tačiau gavo pravardę „gedulo namai".

O viena dama mirė oralinio seksu metu dėl paprastos priežasties - paspringo sperma.

Taip pat žinomas atvejis, kai mergina iš aistros nukando penio galiuką ir užspringo. Vyras, tiesa, liko gyvas, bet ar tai gyvenimas?

... nuo savęs pervertinimo

Štai yra duomenų, kad 28-erių metų Rusijos gyventojas pervertino savo jėgas.  O viskas prasidėjo, susilažinus su dviem merginomis, geromis draugėmis, - vyras pasakė, kad su jomis pajėgs mylėtis 12 valandų. Už tai merginos jam pažadėjo 20 tūkstančių litų.  

Vyras prieš žygdarbį išgėrė tris viagros tabletes, užgerdamas jas liaudiška priemone - alumi su grietine ir riešutais. Po viso šito birzgalo jo penis pamėlynavo, prasidėjo gangrena. Vyras mirė ligoninėje nuo kraujo užkrėtimo.

... nuo meilės glamonių

2001 metais Čilės politikas Raulis Veloso po mirties buvo išrinktas deputatu. Mat likus nedaug laiko iki rinkimų, ji numirė mylėdamasis su prostitute. Žiniasklaida tam įvykiui paskyrė tiek daug dėmesio, kad Veloso pavardę rinkimų dieną žinojo visa šalis. O kadangi aplaidūs valdininkai pamiršo politiko pavardę išbraukti iš rinkimų biuletenių, tai jis ir laimėjo. Žinoma, vėliau rezultatai buvo panaikinti.

2009 metais mirė garsus aktorius Davidas Carradine'as, suvaidinęs filme „Nužudyti Bilą". Aktorius mirė Bankoke nuo ekstremalių potyrių - netyčia uždusino save, siekdamas kūniško malonumo.

O 2010 metais Belgijoje mirė garsus britų lenktynininkas Robertas Mortimeris, leidęs laiką su dviem profesionaliomis sadistėmis. Mirties priežastis - vyras persiuostė linksminamųjų dujų. Azotas didelėmis dozėmis sukelia lengvą apsvaigimą ir pašalina skausmą, jei glamonės itin skaudžios.

Taigi... Juk dar anksčiau Florencijos universiteto profesoriai skelbė, kad vyrui rizika numirti mylintis su meiluže yra gerokai didesnė nei su žmona. Tačiau vyrai vis tiek kiša galvutę ežiukui į nasrus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.