MINTYS. Kaip nukenksminti JO intymią praeitį?

 (52)
Kai nežinai, tai ir širdies neskauda. Bet jei buvo RIMTAS pokalbis apie jo buvusiąsias? Kaip reaguoti, jei jus tai veikia? Liūdina?
Jei vyro atvirumas jus žeidžia, būtinai jam apie tai pasakykite.
© Shutterstock nuotr.

Kad ir kaip stoiškai sakytume, jog mums neįdomu, kokie buvo dabartinio vaikinio santykiai su buvusiomis, vis tiek būna smalsu. Kartais nenorom net pačios išprovokuojame pokalbį.

„Ką, tau niekada taip nebuvo?", „Negi buvusi draugė tau nerengė jokių staigmenų?". Taip... Per savo ilgą liežuvį galime sulaukti ir nemalonių (mums) prisipažinimų. Tad jei nesame tikros, ką galime išgirsti, pateikusios klausimą, būtojo laiko vandens geriau nejudinti.

Tačiau jei esate kaip tik kitokio tipo moteris, sakote savo brangiausiajam, kad jums neįdomu, kas buvo jo gyvenime iki jūsų, kad jį sutikote štai tame taške D ir norite drauge nukeliauti E, F, G bei kitas stoteles, tačiau vyras kaip tik trokšta viskuo su jumis pasidalinti: kodėl jo gyvenime buvo tokios moterys, kaip jis su jomis susitikinėjo, kodėl išsiskyrė... Ir nors tie pasakojimai baigiasi karštu meilės prisipažinimu jums, kažkodėl vis tiek jaučiate nuosėdas. Juk viena - žinoti, kad iki jūsų buvo jo gyvenime draugių, gal net žmona, o kita - žinoti, kokie būtent santykiai buvo ir su kuo.

Kodėl vyras mano, jog moteriai svarbu tai žinoti? Kodėl jie net neklausiami pasakoja apie save? Juk reta kuri išrėš vyrui: „Aha, aš ir turėjau savo gyvenime vieną tokį gražuolį futbolininką. Jis itin mėgo mėsą, gerus detektyvus, visuomet vonią palikdavo tvarkingą. Tobulas vyras. Tik nesutapo požiūriai: aš nemėgstu ruošti maisto, geriau skaitau knygą, o jis vis norėdavo, kad aš gaminčiau... Taigį jį teko palikti. Paskui labai greitai susimečiau su kitu..."

Tokia tiesa vyrą užmuštų, tiesa? Juk imtų susidaryti nuomonę apie jus, lyginti save su jūsų buvusiaisiais, imtų dėlioti pliusus ir minusus...

O aš turiu savo nuomonę apie atlapaširdžius - apie tuos, kurie linkę narstyti savo praeitį.  Taigi.

1. Vyras, kuris noriai pasakoja apie savo praeitį, manau, žeidžia tomis istorijomis savo mylimą moterį, jaučia verstis nesaugiai, abejoti jo jausmais. Nors argumentas iš vyro lūpų gali skambėti kilniai: „Noriu, kad viskas būtų sąžininga, kad mūsų santykių netemdytų praeities šešėliai...".
Mėšlas. Kai pasitikėsi moterimi, tada galėsi pamažu atsiverti, kai ji pajėgs suvirškinti visą tą praeitį. Mažomis porcijomis. Vyrams paslaptingumas irgi nepakenktų.

2. Vyras moteriai pasakojasi dar ir dėl santykių garantijos - kad toji pasimokytų ir nekartotų buvusiosios klaidų. Pavyzdžiui, nebambėtų ir nepriekaištautų, nes būtent paskutinė draugė taip elgėsi.

3. Pasakodamas apie savo praeitį, vyras atsakomybę už santykius permeta ant moters pečių. Tarsi sakytų: „Matai, koks aš. Jau buvau vedęs, turėjau daug mylimųjų, taigi tau  dabar spręsti, ar nori prasidėti su manimi. O aš tave įspėju".

Tačiau, jei vyras vis tiek prieš jūsų norą išvertė visą praeities sąšlavų kibirą jums ant galvos, tą informaciją turėtumėte suvirškinti ne emocingai, o išmintingai, tai yra padaryti išvadas, kurios jums padėtų pažinti šį žmogų ir susidaryti nuomonę apie jį, apie galimą ateitį.

Ką reikėtų jums daryti?

1. Paklausykite, kaip jis atsiliepia apie buvusias moteris. Dėl iširusių santykių kaltina tik jas? Labai didelė tikimybė, kad visuomet būsite neteisi ir turėsite jaustis atsakinga už visus ginčus, visas iškilusias problemas.

2. Dėl visko jis kaltina tik save? Kaip liūdnai beskambėtų, jam patinka kankinio, aukos vaidmuo. Mielė ir santykiai tokiam vyrui - amžina drama, amžinos problemos. Jei nėra priežasčių krimstis ir kentėti, tai, patikėkite, jis jas sukurs.

3. Jei vyras perpasakoja gyvenimą bei išsiskyrimą su buvusiąja iki mažiausių smulkmenų, greičiausiai jis dar nepasveikęs, dar jaučia tai moteriai kažkokius jausmus.

Geriausias paaiškinimas iš jo lūpų būtų „nesutapo charakteriai" arba „juk mes jau išsiskyrėme, nebėra prasmės apie tai kalbėti". Tokiu atveju vyras parodo, kad jam svarbi ateitis, o ne praeitis.

4. Galite pasidomėti, kiek laiko jis draugavo su paskutine mergina. O jei turėjo žmoną, kaip jai pasipiršo. Atsakymai leis susidaryti nuomonę, ar jis linkęs užmegzti rimtus, ilgalaikius santykius. Jeigu jam - 35-eri, o nė vieni santykiai netruko ilgiau kaip pusmetį, tai gal šalia jūsų - vyras, nesugebantis užmegzti rimtų santykių ir bijantis įsipareigoti?

5. Nesidrovėkite tiesiai jo paklausti, kodėl jis jums viską taip smulkiai pasakoja ir ar jis norėtų žinoti visas jūsų asmeninio gyvenimo smulkmenas. Ką jis atsakytų - tikėkite. Vyras nemėgsta kalbėti užuominomis. Jei jis sako, jog tiesiog norėjo, kad jūs žinotumėte apie jį viską ir pasitikėtumėte, tai taip ir yra. Tačiau kiekvienas žmogus turi savo suvokimo ir priėmimo ribas. Ir jums gali ne viskas patikti... Jei taip, skaitykite kitą punktą.

6. Jei jo atvirmas peržengia jūsų kantrybės bei komforto ribas, būtinai jam tai pasakykite. Jei jis užsimena, kad jo buvusi žmona jį žadindavo naktimis ir jie mylėdavosi iki paryčių, ir jam tai patikdavo, vargu ar bus labai malonu to klausytis ir suteiks jums dvasios ramybės.

7. Jis kasdien vis ką nors ištraukia iš buvusių santykių ir pakomentuoja? Greičiausiai šis vyras turi sukaupęs per daug nuoskaudų ir atpirkimo ožka būsite būten jūs.

8. O jei vis tiek jums nėra lengva nuo jo kalbų, bet šis vyras jums brangus, jūs jį mylite, tai pamėginkite pakeisti savo požiūrį. Praeitis jo lūpose - tik žodžiai, kurie nieko nekeičia. Juk svarbūs tik poelgiai ir faktai. O faktas tas, kad jis su jumis dabar ir kalba ne kam kitam, o jums. Viena iš savybių, kuri patinka vyrams ir jie ima rimtai žiūrėti į moterį, yra supratingumas. Jei pajėgsite suprasti ir vis tiek mylėti, gal netgi sukursite gražius, pasitikėjimo, meilės ir švelnumo kupinus santykius.

Praeitis ( ir jūsų, ir vyro) jus gali žeisti tiek, kiek pačios leidžiate. Juk jei gerai pagalvotumėte, viskas jau BUVO, nieko praeityje nepakeisi. O jei sutikote žmogų, tai jis būtent toks yra dėl savo istorijos, dėl išgyventos praeities, kuri yra JO dalis. Ir jei tas žmogus jums patinka, tai tik tereikia padėkoti visoms jo buvusiosioms ir visoms patirtims, kad suformavo būtent tokią asmenybę, kokios jums reikia. Čia ir dabar.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.