Meilės zona: kaip duoti tinkamą patarimą draugei?

 (1)
Prieš tai, kai kitą kartą jūsų draugė verks jums ant peties išgėrusi keletą koktelių ar praneš apie sužadėtuves su p.Nevykėliu , įsidėmėkite keturis svarbius dalykus...
© Shutterstock nuotr.

Manau, kad visur egzistuoja pusiausvyra, todėl kai jūsų viena draugė ruošiasi tekėti, tai kitai vyksta širdį draskančios skyrybos. Viena draugė ieško meilės, kita tėškėsi veidu į purvą, o jūs visa įsijautusi lakstote aplinkui su stiklinėle valerijono ar kuo nors stipresniu. Kažkur girdėta? Štai taip mano vasarėlė, kupina džiaugsmingų vedybų šventimų ir įspūdingų skyrybų, nuėjo šuniui ant uodegos.
Šis fenomenas privertė mane susimąstyti apie geriausius būdus kaip patarti kam nors, esančiam kitoje santykių tvoros pusėje. Tad aš paklausiau savo draugių, ką „meilės pokalbių" metu jos norėtų ir ko nenorėtų išgirsti iš manęs. Čia aš pateiksiu nemokslinę keturių dažniausiai paminėtų dalykų kompiliaciją. Tikiuosi, kad tai jums padės!

Tai tikrai neturi nieko bendro su jumis...
Nesiekite visko su savimi. Ar gali būti kas nors labiau erzinančio, kai jus paliko vaikinas, o jūsų draugė pradeda pasakoti, kaip ir jai kartą buvo VISIŠKAI taip pat nutikę? Po dvidešimties minučių ji nuo pilstymo iš tuščio į kiaurą pereina prie pasakojimo, ko ji iš to pasimokė, arba dar blogiau - kaip tai padėjo jai susirasti savo tobuląjį vyrą. O jums belieka galvoti - ką, po velnių, tai turi bendro su mano skyrybomis arba tuo vaikinu, kuris niekada man nepaskambino?
Visiškai nieko. Mielosios, susitapatinimas yra viena, tačiau kalbėti vien tiktai apie save - visai kas kita. Tad, prašau, susilaikykite.

Romantinės komedijos iliuzija
Nemanykite, kad jūsų draugų poros gyvena laimės ir tobulybės burbule. Priešingai nei Holivudo filmai bando mus įtikinti, bet kas, kas ilgą laiką draugauja arba yra vedę žino, kad meilės suradimas nebūtinai pasibaigs kaip pasakoje: „Jie gyveno ilgai ir laimingai". Tai tik pradžia. Norint būti laimingiems kartu, reikia įdėti nemažai darbo! Taip, Tomas ir Agnė gali dabar dalytis vonios kambariu ir turėti bendrą virtuvės kombainą, tačiau jų gyvenimas yra permainingas. Nebūkite įsitikinusi, kad jūsų draugė jaučia nuolatinę palaimą ir gali daugiau apie tai net nepasakoti. Jūsų draugė vis dar nori žinoti apie jūsų santykių problemas ir aptarti savąsias.
Jūsų draugų kivirčai dėl skalbinių ar vaikų darželių gali atrodyti smulkmeniški, palyginus su jūsų naujausių santykių žlugimu, tačiau jie yra svarbūs, nes tai yra gyvenimo niuansėliai.

Gerbkite savo draugus ir jų pasirinkimus
Tai yra sudėtinga, nes bent jau aš nepažįstu nieko, kam iš karto šimtu procentų būtų patikęs draugės partnerio pasirinkimas. Galbūt jūs turite priežastį manyti, kad jūsų draugei reikia dar sykį pagalvoti apie žmogų, su kuriuo kuria santykius. Galbūt jūs net gi esate teisi. Jei jūsų draugė prašo jūsų svarbios nuomonės, ką gi, tai viena - elkitės subtiliai. Tačiau saugokitės, jei neprašyta teikiate patarimus, kurie gali atsidurti tarp jūsų ir jūsų draugės. Niekas niekada nežino kas nutinka tarp dviejų žmonių, tad nesistenkite padėti draugei nemalonioje ar pavojingoje situacijoje. Mes su merginomis esame susitarę, kad neteisime viena kitos (bent jau garsiai).
Moteriškos draugystės yra svarbios - tokios svarbios, jog, kaip buvo įrodyta, jos sumažina stresą, prisideda prie sveikesnio gyvenimo būdo ir net gi prailgina mūsų gyvenimus. Ir, po galais, kadangi mes, damutės, gyvename ilgiau nei vyrukai, jums tikrai norėsi šalia turėti savo drauges, kad galėtumėte kartu važinėtis vėžimėliais senatvėje. Idealu būtų, kad jūs puikiai sutartumėte su jūsų draugės vaikinu. Tačiau jei taip nėra, tikėkimės, kad jūs rasite būdų, kaip paremti ją ir taktiškai išvengti dvigubų pasimatymų.

Paklausykite!
Šis patarimas taikomas visoms, tiek turinčioms vaikiną, tiek vienišoms. Būkime sąžiningos, juk yra tikimybė, kad jūs nė velnio nenutuokiate, kodėl jūsų draugė vis dar nesurado savojo p. Teisingojo. Galbūt jūs esate priblokšta, kodėl būtent ją apgaudinėjo tas šmikis. Arba maloniai nustebusi, kad ji sutiko savo gyvenimo meilę elementariausioje parduotuvėlėje. Tačiau nėra nieko, kas mums, merginoms, patiktų labiau, nei susėsti kartu ir kelti aibę teorijų... O juk dauguma mūsų nesame nei psichologės, nei santykių ekspertės. Ir mes ne visada žinome, kodėl kai kurie santykiai taip ir neprasideda, kai kurie tiesiog baigiasi, o kiti atlaiko laiko išbandymus.
Laimei, merginoms, kurių aš paklausiau šių dalykų, nerūpėjo, kas joms geriausiai patarė jų santykių pakilimuose, ir nuopuoliuose. Dar svarbiau, jos nori tokių draugių, kurios visada bus šalia, kad išklausytų jų begalinių kalbų, kūkčiojimų ir kvatojimų. Net gi jei mes ne visada turime atsakymus, kodėl kai kurie dalykai pavyksta, o kai kurie - ne, tai yra puiki proga dar kartą susitikti su drauge...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.