Meilės pozos, kurios padės pastoti

 (17)
Kuo toliau, tuo rečiau vaikus gimdo jaunos poros. O kai užsigeidžia vaikų, nebegali pastoti. Ką daryti?
Lovytėje kūdikis krykštaus greičiau, jei nesikrimsite, kad jo vis dar neturite.
© Shutterstock nuotr.

Taigi taigi... Čia jau jausmo nepakanka, tada jau turi imtis ir labai pragmatiškų, apskaičiuotų dalykų. Kitaip tariant, prasideda meilė su paskaičiavimu: pasitikrinti, ar esate vaisingi, paskui sekti vaisingas dienas, pakeisti stresinį gyvenimo būdą bei mitybą. O kartais, kaip sako medikai, užtenka pakeisti tik mylėjimosi pozą.

Daugelis šiuolaikinių porų planuoja pradėti kūdikį tik po to, kai ko nors gyvenime pasieks (karjera), atsistos ant kojų (būstas). Tačiau paprastai tai nutinka jiems sulaukus tokio amžiaus, kai organizme prasideda problemos, kai gali kilti sunkumų pastoti. Todėl medikai pateikia keletą rekomendacijų, kaip sėkmingai pastoti.

Iš tiesų specialios, ypatingos ir stebuklingos pozos, kuri užtikrintų teigiamą nėštumo testo rezultatą, nėra. Tačiau yra keletas variantų, žymiai paskubinančių šį džiugų momentą.

Ginekologai pataria, siekiant pastoti, nesinaudoti seksu kaip mechanine priemone. Tiesa, taip galima pastoti, tačiau tikrai ne visada. Poroms verta daryti tai, kas joms patinka. Neturi būti nieko, kas jus verstų jaudintis ir jausti stresą - tai pirmieji pastojimo priešai.

O juk būtent taip ir būna - ko labiausiai trokšti, tas nuo tavęs ir bėga. Nori vaikų, pastoti niekaip negali. Nes būni įsitempusi, galvoji, kad būtent šia sueitimi pradėsite naują gyvybę. Visa ta įtampa, meilė iš išskaičiavimo, tik nutolina laukiamą džiugesį. O juk tų vaisingų dienų nėra daug... Vėl lauki kito mėnesio, vėl bandai. O jei dar ilgą laiką vartojai kontraceptines tabletes, apskritai pusmetį vertėtų palaukti, kol organizmas grįš prie savo natūralaus ritmo.

Tai čia poros vidinis stresas. O dar pridėkime išorinį spaudimą - kolegų, giminaičių nuolatinį domėjimąsi, kada gi pagaliau susilauksite leliuko. O dar gimtadieniai, kai visi garsiausi už visus „laimingų" ir „turtingų", bliauna „vaisiiiingųųųų meeeeetųųųų liiinkiiimeee".

Žodžiu, seksas su vyru gali virsti iš malonumo juodu darbu - pagaminti vaiką. Antra, kai moteris nebejaučia seksualinio potraukio, jos galimybės pastoti žymiai sumažėja. Koks čia potraukis, kai žinai, kad kiekviena frikcija yra aukso vertės? Čia ne krepšinį žaisti, kai pataikytas tritaškis lemtingą sekundę komandai atneša čempiono titulą. Čia dar ir laukimas, nervas, nėštumo testo pirkimas, vėl nusivylimas... Žodžiu, lygiai tas pats, kas koptum į kalną ir nejaustum jokio malonumo, nesigėrėtum vaizdais aplinkui, nes tikslas - tik viršūnė.

Trečia, medikai pataria reguliariai mylėtis - tai žymiai padidins pastojimo galimybes. Geriausia mylėtis tuo metu, kai spermatozoidai yra ypač aktyvūs - apie 17 valandą. Net jei tuo metu dar dirbate, vadinasi, teks parskuosti anksčiau namo arba... pasimylėti su vyru darbe. Hm, įdomu būtų atsiprašyti anksčiau iš darbo ir viršininkui pasakyti priežastį - einu daryti vaiko...

Jei kalbėti apie pozas, tai viena pačių populiariausių ir efektyviausių - moteris apačioje. Kita - vyras iš nugaros, o moteris arba guli ant pilvo, arba stovi ant keturių (šuniuko poza).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.