MEILĖS horoskopas lapkričiui

 (7)
Lapkritis žada būti sudėtingas. Nuvilnys skyrybų banga tų porų, kurios dar visai neseniai atrodė esančios laimingos ir patenkintos bendru gyvenimu.
© Shutterstock nuotr.

Ginčių bei nesutarimų priežastimi gali tapti net menkiausia smulkmena, rašo passion.ru. O vidinis potraukis laisvei, iki tol kruopščiai laikytas, provokuos elgtis neadekvačiai ir lietis iš burnos šiurkštiems žodžiams.

Tiems, kurie nori išsaugoti santykius, verta juos puoselėti ir ieškoti išmintingų kompromisų. O svarbiausia - nepasiduoti ūmiems emocijų proveržiams ir neanalizuoti savo sudirgimų. Beje, kalta galite būti ne jūs ir net ne jūsų partneris, o planetų išsidėstymas.

Taip sutapo, kad Saulė Skorpione (impulsyvių, neapgalvotų ir egoistiškų veiksmų laikas) susikerta su su Venera Šaulyje - su periodu, kai bet koks laisvės apribojimas priimamas itin skausmingai. Ir jei žmogus neturi stuburo, jei nesugeba kontroliuoti savo troškimų bei derintis prie to, su kuo gyvena po vienu stogu, tai jis „šoka su šakute prieš traukinį".

Šį mėnesį galite jausti potraukį momentiniams malonumams, neįpareigojantiems santykiams, ryšiui be tęsinio. Jausite poreikį bendrauti, todėl padidės atsitiktinių pažinčių galimybė (taigi neplanuoto nėštumo - taip pat).

Daugumos jūsų laukia nauja meilė - tikslu taps noras sulaukti grįžtamojo atsako. Antroje lapkričio pusėje tikėtinas buvusių santykių atsinaujinimas (ypač jei už juos nebuvo karmiškai „atidirbta"). Merkurijus primins jums senas klaidas, neužbaigtus arba neteisingai užbaigtus santykius, nuoskaudas, kurių atėjo metas atsikratyti. Taigi atsiras galimybė pervertinti vertybes ir pradėti viską iš naujo.

O štai naujiems santykiams užmegzti antroji lapkričio pusė visai netinkama, todėl nepriimkite likimą lemiančių sprendimų, atidžiai rinkitės, su kuo norėtumėte būti drauge. Jei ir įsiplieks aistros naujam objektui, tai po poros savaičių ir užges - lygiai taip pat netikėtai, kaip ir įsižiebė.

Pagrindinis patarimas: būkite santūresnės, neskubėkite nei nutraukti santykių, nei pradėti naujų. Mokėti už padarytas klaidas teks apie 2,5 metų.

Norisi priminti, kad „grynais" ženklais laikomi tokie, kai žmogus gimęs nuo mėnesio 1 iki 18 dienos, o kitomis dienomis gimusius veikia aplinkiniai ženklai (arba prieš einantys arba po). Turėkite mintyse, kai skaitysite „savo" horoskopą, t.y. jei esate Dvyniai, gimę gegužės 27 dieną, tai paskaitykite ir Vėžio horoskopą.

AVINAS
Bus linkę užmegzti atsitiktinius ryšius. Jiems norėsis pajusti „būties lengvybę", todėl pamirš rimtumą, savo principus bei kompleksus.

Taip pat šio ženklo atstovai bandys ieškoti galimybių atsikratyti susikaupusio nuovargio ir neigiamų emocijų. Gal ir nebloga idėja, tik nepamirškite įspėti savo laikinų partnerių, kad jūs paprasčiausiai linksminatės, kitaip dar mėnesio pabaigoje sulauksite priekaištų, kad sudaužėte kažkam širdį (ir teks už tai sumokėti). Geriau jau pamilkite žmogų, kuris jums negalės atsakyti tuo pačiu...

Lapkričio pradžioje užsigeisite praplėsti horizontus, o to pasekmė - svetimų, laikinų partnerių glėbys. Mėnesio pabaigoje galite užsikrėsti „negera" liga arba neplanuotai pastoti. O lapkričio pabaigoje, be įsimylėjimo, jūsų laukia dar ir nemalonus pokalbis.

JAUTIS
Galite išsiskirti su nuolatiniu partneriu. Yra tikimybė, kad pasitvirtins jūsų nuojauta bei įtarimai, ir jūs nenorėsite taikytis su esama situacija.

Kažkokie įvykiai taps jūsų pasikeitusių prioritetų priežastimi. Jums pasirodys paprasčiau likti vienai nei vaidinti, kad nieko nenutiko. Juo labiau, kad išsiskyrimas neatneš ypatingų dvasinių kančių, nes turėsite, ką veikti. Pagaliau atgauta laisvė jums greičiau suteiks palengvėjimo, o ne skausmo.

Lapkritį pasitaikys nemalonių momentų. Mėnesio viduryje jūsų partneris užsigeis atnaujinti santykius, tačiau jūs vargu ar sutiksite jam atleisti. Lapkričio pabaigoje susiklostę įvykiai tik patvirtins, kad jūs pasielgėte teisingai.

DVYNIAI
Tai bene pats konfliktiškiausias metų mėnuo šio ženklo atstovams. Jūs nuolat nervins ne tik mylimas žmogus, bet ir visi priešingos lyties atstovai. Labai tikėtina, kad jūs, visai neužgniauždamos jausmų, išrėšite savo nepasitenkinimą visiems ir kiekvienam.

Tiesa, ne išimtis, kad tokiam jūsų elgesiui bus vienas logiškas paaiškinimas - jūs paprasčiausiai imsite lyginti aplinkinius su tuo vieninteliu žmogumi, kuris pavergė jūsų širdį, tačiau neatsako tuo pačiu.

Lapkričio pradžioje jūsų mintys bus skirtos žmogui, kuris kažkokiu būdu yra susijęs su jūsų finansine padėtimi. Mėnesio viduryje subręsite tam, kad prisipažintumėte jam apie savo jausmus, tačiau jis neįvertins jūsų nuoširdumo. Lapkričio pabaigoje jums vis dėlto įsižiebs viltis dėl abipusės meilės. Tik neskubinkite įvykių.

VĖŽYS
Šio ženklo atstovams bus ne meilė galvoje - susikaupė itin daug darbų, reikalų bei problemų. Tačiau retkarčiais jūsų gyvenime sušmėžuos žmogus iš praeities, kuris svajoja apie santykių atnaujinimą (arba naują pradžią).

Ir jei tas pasirodęs žmogus jus nervins labiau nei džiugins, tačiau kažkuriuo momentu vis tiek jausitės dėkingos jam už tai, kad atitraukia jus nuo rūpesčių bei išgyvenimų. Taigi, kai jis pasirodys, neužtrenkite jam durų - lai būna tas asmuo geros nuotaikos piliule.

Lapkritis jums - pasikartojančių situacijų grandinė. Pradėsite bendrauti su žmogumi, paskui jį vyti šalin, o jis ir vėl sugrįš. Tokia šio mėnesio jūsų karma.

LIŪTAS
Jūsų asmeninis gyvenimas šį mėnesį bus gana turiningas, nors jūs pats kažin ar norėsite tokio intensyvumo. Jums ir taip pakanka rūpesčių. Juo labiau, kad gyvenime nestinga flirto, be to, ir prisipažinimų meilėje tenka dažnai išklausyti.

Gali pasirodyti horizonte žmogus, kuris kitu laiku neabejotinai patrauktų jūsų dėmesį. Tačiau dėl nežinomos priežasties jūs būsite jam, jo žodžiams ir veiksmams abejinga. Logiškiausias paaiškinimas - jūsų „romanas su pačia savimi", tai yra jūsų galva bei širdis bus užimta kokia kūrybine idėja, kurią norėsite realizuoti. Iš esmės jums ir flirto reikės tik dėl tonuso.

Mėnesio pradžioje apsilankysite vakarėlyje, kuriame intensyviai flirtuosite su vienu asmeniu. Lapkričio viduryje sulauksite prisipažinimo meilėje, tačiau liksite šalta. O mėnesio gale laikykitės atokiau nuo agresyvių ir neprognozuojamų žmonių.

MERGELĖ
Bus gana sudėtingas metas jums. Iš vienos pusės, jūsų laukia meilė, kuri gali pakeisti jūsų gyvenimą. Į jus trenks tarsi žaibas iš dangaus - akimirksniu tapsite kitu žmogumi, su nauju požiūriu, santykiu į realybę bei į žmones, kurie jus iki šiol supo.

Tačiau iš kitos pusės, jums teks susidurti ir su neigiama įtaka - nužiūrėjimu ar piktais linkėjimais. Todėl teks derinti savo jausmus su „savigynos technika".

Lapkričio pradžioje jus apgaubs nauja meilė. Teks išsiaiškinti, ar pati įsimylėjote, ar jums kažkas „padėjo". Mėnesio viduryje galimi nuostoliai dėl nepriklausančių nuo jūsų aplinkybių. Tai ypač aktualu, jeigu nemokate atsirinkti, kas jus neigiamai veikia.

O štai mėnesio pabaigoje laukite kelionės ar išvykos, kuri rimtai paveiks jūsų tolesnį asmeninį gyvenimą.

SVARSTYKLĖS
Laukia keletas įdomių susitikimų. Pirma, užmegsite santykius su dosniu ir plačios širdies asmeniu, kuris jus priims besąlygiškai bei taikysis su visais jūsų trūkumais. Tačiau tie santykiai jums greitai atsibos, ir nutrauksite ryšį.

Antra, laukia pažintis su žmogumi, kuris užburs jus savo paslaptingumu bei nenuspėjamumu. Jūs netgi būsite nusiteikusi kai kurioms permainoms, tačiau šis asmuo nebus toks padorus džentelmenas ir savo elgesiu jus nuvils. Taigi šie santykiai niekur nenuves, tačiau jums suteiks tikro malonumo.

Mėnesio pradžioje neatsisakykite nuo kvietimų į vakarėlį - būtent ten jūs sutiksite vieną asmenį. Tačiau mėnesio viduryje teks kęsti jau kažkieno kito kaprizus. O lapkričio gale jūs apskritai paprašysite pertraukos meilės varžybose.

SKORPIONAS
Laukia nauja meilė. Yra tikimybė, jog dėl šito jausmo mesite viską, ką dabar turite. Bet jei jūs nekreipsite dėmesio į praeities klaidas, tai naujas ryšys truks neilgai. Labai tikėtina, kad vėl užlipsite ant to paties grėblio, ypač kai mėnesio pabaigoje žvaigždės žada tiek atsitiktinių pažinčių.

Tačiau likimas - jūsų rankose. Ir mėnesio pradžioje įsiplieskusi meilė gali šildyti ilgai, jei tik nuoširdžiai to norėsite. Dėl to turėsite pristabdyti savo ugningą charakterį, parodyti sumanumą ir, svarbiausia, nenuobodžiauti.

Gera žinia - jūsų gyvenime atsiras žmogus, su kuriuo kažkada artimai bendravote. Jo pasirodymo priežastis - finansinės pretenzijos jums. Kad gautų trokštamą dalyką, jis gali pažaisti jūsų dabartiniais jausmais. O jums greičiausiai teks būtent jais ir susimokėti.

ŠAULYS
Jei turite partnerį, tai šį mėnesį jis gali tapti buvusiuoju. Būtent jūsbūsite skyrybų iniciatorė. Priežastis greičiausiai bus ta, kad mylimas žmogus neleis jums elgtis taip, kaip norite. Tiesa, jis taip lengvai su atstūmimu nesusitaikys ir gal netgi padarys tai, ko labai nesėkmingai siekėte net keletą mėnesių.

Tačiau tuo metu jūsų prioritetai bus kiti, tad kažin ar ryšitės atnaujinti santykius. Tuo labiau, kad šalia jūsų atsiras žmogus, kuris patenkins jūsų poreikius.

Lapkričio pradžioje kažkoks reikšmingas įvykis privers jus perkainoti vertybes su savo partneriu, ir jūs akimirksniu priimsite sprendimą skirtis. Lapkričio viduryje į savo gyvenimą įsileisite asmenį, kuris užsilaikys kažkuriam laikui. Mėnesio gale jums teks daug kartų pasakyti „ne" vienam ir tam pačiam asmeniui, siekiančiam jūsų prielankumo.

OŽIARAGIS
Būsite įtraukta į meilės trikampį, o situacija išsispręs labai greitai. Įžeisti jūsų jausmai taps priežastimi akimirksniu nutraukti ilgalaikį ryšį. Jei jūs branginate mylimąjį, jums teks arba išmokti atleisti, arba susilaikyti nuo galimos išdavystės pačiai. Beje, abu dalykus jūs galite padaryti - tai jūsų jėgoms, ypač kai dauguma dalykų lapkritį priklausys nuo jūsų tikrų norų.

Mėnesio pradžioje nekreipkite dėmesio į patarimus, dalijamus giminaičių. Geriau savarankiškai tvarkykitės asmeninį gyvenimą. Lapkričio viduryje šalia jūsų atsiras žmogus, kuris nuskaidrins gyvenimą, jūs pajusite naujų jėgų antplūdį.

O mėnesio gale ant jūsų namų slenksčio išdygs tas žmogus, kuris mano turįs teisę kištis į jūsų gyvenimą. Labai tikėtina, kad jis privers jus sugrįžti į tuos santykius, kuriuos neseniai nutraukėte.

VANDENIS
Laukia turiningas ir neramus laikotarpis. Visa savo siela linksite į žmogų, kuris dabar užima visas jūsų mintis. Neatmeskite galimybės, kad jums netgi teks kažkur išvykti, kad tik atsidurtumėte šalia jo. Gal netgi pati būsite kelionės iniciatorė, kad pakylėtumėte santykius į kitą lygmenį. Tačiau ne viskas klostysis taip, kaip norite. Bet maži nesklandumai jus tiks dar labiau įkvėps, privers dar karščiau plakti širdį.

Lapkričio pradžioje kažkas gali sujaukti jūsų planus, tačiau puikiai susidorosite su situacija. Patarimas - neprimeskite mylimam žmogui savo žaidimo taisyklių, o stenkitės išmintingai įtraukti į savo gyvenimą.

Mėnesio viduryje nuo meilės jus gali atitraukti menki, tačiau apmaudūs nemalonumai, susiję su gyvenamuoju būstu. Užtat mėnesio gale jums atsivers tokios perspektyvos, apie kokias net nesvajojote.

ŽUVYS
Jums gali šauti galvon originali idėja - nusipirkti meilę. Savo aistros objektui galite netgi siūlyti pinigų, paslaugų bei kitokių gėrybių. Tačiau neverta pasirodyti taip apgailėtinai. Nepasieksite tai, ko trokštate, be to, ir apsijuoksite. Geriau sužaiskite paslaptingumo korta, parodykite tam objektui, kad jam esate abejinga. Tokia taktika bus veiksmingesnė.

Taip pat šį mėnesį jūsų laukia keli pasimatymai, kurių net nesitikėjote. Viskas susiklostys savaime. Beje, liksite patenkinta.

Patarimas - nevertėtų jausmų matuoti pinigais. Mėnesio viduryje galite susipažinti su keliais asmenimis, kurie bus reikšmingi jūsų gyvenime. O mėnesio gale jūs nebesuprasite, kas vyksta su žmogumi, kuris jums brangus. Tikėtina, kad jums sukliudys jūsų tikėjimas nuojauta, skvarbumu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.