Lyčių nelygybė verčia parsidavinėti

 (2)
Amžina tema – vyro ir moters santykiai – labiausiai domina ir mokslininkus. Atlikę tarptautinį tyrimą, jie gavo įdomių rezultatų.
Kai neturi jokių teisių, moteris seksą naudoja kaip jauką vyrui... Neskanu.
© Shutterstock nuotr.

Pasirodo, šalyse, kuriose moterys neturi jokių teisių, jos vengia sekso ir dažnai jį pasitelkia tam, kad pakeltų savo vertę. Moterys, trokštančios santuokos, vyrams mainais už tai siūlo meilę, įskaitant ir kūniškąją.

Apklausoje dalyvavo 317 tūkstančių moterų, atstovaujančių 37 pasaulio tautoms. Šalių, kuriose vyrai ir moterys turi lygias teises, gyventojai mylisi dažniau, turi daugiau seksualinių partnerių, anksčiau pradeda lytinius santykius ir palankiau žiūri į seksą iki vestuvių.

Šalyse, kuriose moterys yra beteisės, viskas yra atvirkščiai. Kai moterys neturi galimybių savęs išreikšti, jos sekso griebiasi kaip vienintelės priemonės santykiams sureguliuoti ir savo troškimams patenkinti. Jos sekso vengia, juo nesimėgauja, o vyrui savo kūną siūlo mainais į žmonos statusą.

Tyrėjų nuomone, tai gana neromantiška. Bet čia irgi suveikia pasiūlos ir paklausos dėsnis. Juk vyrai sekso nori dažniau (labai abejočiau šiuo tyrėjų teiginiu, nebent tose šalyje, kur moterys užspaustos...), todėl moterys kerta būtent ta korta - siūlo tai, ko vyrams reikia, kad patenkintų savo svajonę - ištekėti ir sukurti šeimą.

„Tai vyrai linkę daryti viską, kad gautų sekso. O situacijos, kad moterys kažką darytų, yra labai retos", - sako ekspertai.

Tai kas išeina? Jei moterys manipuliuoja seksu, vadinasi, nebėra santykiuose moralės. Kas moraliau - padovanoti save už seksą išrinktajam ar mėgautis santykiais laisvai, be įsipareigojimų? Žinoma, tokie klausimai kyla, jei mąstysim, kad vyrai ima, o moterys duoda tai, ko jiems reikia. Kai vienas mano gyvenimo vyras pasakė „Jei duosi man sekso tiek, kiek man reikia, ištikimesnio šuns už mane nerasi", jis kaip mat tapo buvusiu. Mečiau jį. Kam reikalingas šuniukas, kuri į moterį žiūri kaip į kalę?

Sena diskusija, kad seksas visais laikais buvo prekė. Net meilę, santuoką mėginama paversti verslo sandėriu: tu man tą, aš tau - šitą. Netgi skiriamasi dažniausiai dėl sekso, temperamento, nesuderinamumų, nors mėginama dangstytis tipine fraze - „Nesutapo charakteriai".

Kai žmogiškiems santykiams mėginame pritaikyti prostitucijos dėsnius, juos pasmerkiame žlugimui. Nes žmonės keičiasi, jų seksualumas - taip pat.

Meilė, santuoka, atsidavimas, pagarba, rūpestis, noras drauge pasenti - ne vien aukštos materijos, gražus popierėlis, į kurį mėginame įvynioti žemiškus instinktus. Tai iš tiesų kitoks santykių lygmuo, nepanašus į primityvius mainų santykius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.