LIBIDO. Vyre, parnešk man žuvies...

 (5)
Mėgstu žuvį, ypač lašišą – tiek keptą, tiek sūdytą. Ir skumbrė man skani –ant paskrudintos grūdėtos duonos užtepu krienų ir užmetu šaltai rūkytos žuvies šmotelį...
Lįskit, žuvelės, didelės ir mažos...
© Shutterstock nuotr.

Visada sakiau, kad mano afrodiziakai yra du - geidulingos vyro akys ir skanus patiekalas. Ką jau ką, o skaniai pavalgyti aš mėgstu. O valgyti drauge su mylimu žmogumi yra absoliutus kaifas.

Bet grįžkim prie tos lemtingos žuvies, apie kurią užvedžiau kalbą. Otavos universiteto (JAV) mokslininkai išsiaiškino, kad patiekalai iš jūros žuvies pagerina moters seksualinį gyvenimą.

Iki tol kažkaip buvo labiau akcentuojamos jūros bjaurybės/gėrybės, o štai dabar jau ir pačios žuvies nusitverta.

Mokslininkų inicijuotame ekperimente dalyvavo 1600 moterų. Du mėnesius jų valgiaraštis buvo kimšte prikimštas žuvies patiekalų. 25 proc. moterų maitinosi menke, dar 25 proc. įsijuosusios kirto plekšnę, o likusios savo skrandin plukdė sidabrinę menkę (dar netaisyklingai vadina cheku).

Ir prieš ir po eksperimento moterys turėjo ekpertams pasakoti apie savo intymaus gyvenimo kokybę: orgazmų dažnumą, sekso seansų trukmę, taip pat paminėti momentus, kurie trukdė patirti pasitenkinimą. 

Po dviejų mėnesių žuvies dietos ir savo seksualumo stebėjimo moterys pateikė tokius faktus, kuriuos mokslininkai apibendrino šitaip: net 87 procentams moterų, valgiusių menkę, ženkliai pagerėjo seksualinio gyvenimo kokybė. Padidėjusiu libido galėjo pasigirti ir kitų grupių moterys, tačiau tas pagerėjimas nebuvo toks ryškus.

O stebuklas paprastas, sako mokslininkai: jūros žuvyje, ypač menkėje, esančios maistingosios medžiagos skatina estrogeno (moters lytinio hormono) ir serotonino (laimės hormonas) gamybą.

Tikėkimes, kad šaldymas tų gerųjų žuvies savybių nepanaikina...

Be to, pamaniau, kad svajingas "oi, kaip noriu žuvies, mmm..." gali tapti vyrui lyg raudonu audeklu buliui - ženklu, kad norite mylėtis. Ir nebūtinai reiškia, kad jis turi autis batus ir šiaušti į parduotuvę. Greičiau jau - į miegamąjį... Mmm. Kurkite savo žodyną, savo intymaus gyvenimo šifrus ir su užsidegimu ieškokite rakto...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.