Lesbiečių santuoka: nelegali, bet tikra meilė (foto ir video akimirkos iš ceremonijos)

 (11)
Jeigu išgirstumėte žodžius "dvi nuotakos" tikriausiai, kaip ir aš, pirmiau pagalvotumėte apie haremą, o ne lesbiečių porą.
(AP foto) Ceremonijos akimirka.
© AP/Scanpix

Taip jau yra, kad haremai, o tiksliau - daugpatystė mums tapo priimtinu dalyku, kitų kultūrų dalimi, jau senokai nebekeliančiu nuostabos. Tuo tarpu tos pačios lyties partnerių sąjungos vis dar tebėra didelis rožinis dramblys, kurio apsimetame nematantys.
Na taip, sutinku, kiekvienas žmogus šiuo klausimu turi savo nuomonę ir aš nesiruošiu įrodinėti, kodėl vienaip ar kitaip yra gerai ar blogai. Esmė ta, kad širdžiai neįsakysi. Net jei ir bandai kovoti protu, neklausydama širdies retai kada būsi laiminga. Būtent tai - klausyti širdies atsiribodama nuo visų klišių ir nuostatų - bandžiau daryti žvelgdama į Fish Huang ir You Ya-ting vestuvių akimirkas.

Simbolinė trisdešimtmečių lesbiečių vestuvių ceremonija įvyko dar rugpjūtį Taivane, Tajuanio mieste, netoli Taipėjaus.

Tos pačios lyties porų santuokos Taivane nėra pripažintos įstatymo, todėl vestuvių ceremonija, kuriai vadovavo budistų šventikė, buvo, nors ir simbolinė, tačiau, manoma, pirmoji tokia Azijoje.
Vienuolyne vykusių apeigų metu beveik 300 budistų vienuolių giedojo giesmes, o nuotakos vietoje žiedų apsikeitė specialiais rožančiais.

Shi Chao-hwei, vienuolė, kuri vadovavo apeigoms, turėjo nemažai argumentų, paremiančių lesbiečių santuoką: "Šios dvi moterys nori kartu kovoti už savo likimą. Kas gali būti gražiau? Homoseksualumas nėra nuodėmė, visų mūsų gyvenimai religijoje yra lygūs. Neištikimybė, aistra, abejingumas būdingas tiek homoseksualumui, tiek heteroseksualams, todėl nė viena iš seksualinių orientacijų nėra pranašesnė. Visuose santykiuose svarbu taurumas ir atsidavimas".

Pačios nuotakos, kurių pažintis užsimezgė internetinėje pažinčių svetainėje, tikino susituokusios ne tik dėl savęs, bet ir dėl artimųjų: "Dėl mūsų orientacijos jie patiria nuolatinį visuomenės spaudimą ir diskriminaciją. Būtent dėl to, kad bijo būti pasmerkti, jie nedalyvauja ir vestuvių ceremonijoje".

Vietinių žinių reportažas

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.