LAIŠKAS. Padėkite surasti žavingą nepažįstąmąjį

 (13)
Sulaukėme laiško iš mūsų skaitytojos Ievos. Mergina negali užmiršti pakeleivio, sutikto eksprese "Vilnius-Klaipėda" ir tikisi jį surasti... tarp 5 braškių skaitytojų.
Susitikimas truko visai nedaug, bet jame visa širdis, pasitikėjimas, o po jo tik viltis kada tai patirti dar kartelį.
© Shutterstock nuotr.

Sveikos,
Ko gero niekaip negalėsiu atsidėkoti už šį prašymo įvykdymą ( jeigu tai įvyks), bet tikrai būsiu dėkinga. Noriu surasti žmogų, kuris paliko įspūdį kelionėje. Didelių vilčių nededu, kad atsilieps bet visgi paskutinė mano viltis kažkam duoti žinią, skelbtis ar dar kitaip ieškoti... Teko matyti išspausdintus simpatijų paieškos skelbimus ant stulpų bei medžių (romantiška tiesa?), bet tikrai nemanau, kad toks variantas realiai bus produktyvus. Greičiausiai duotas el. pašto adresas klaidingas arba tiesiai mąstant neigiamą nuomonę palikau, bet verta bandyti sėkmę ir atrasti laimės paukštę. Maloniai prašau, paskelbkite rašinį.

Nepamiršau. Tebepamenu pokalbį su pauzių nuotrupomis, kuris greičiausiai nebepasikartos, nors vis tiek malonu. Nuostabiausia, jog nepamiršiu kad ir kaip tai būtų keistai žavu ir ganėtinai apgaulinga. Radau pakeleivį iškrypusiam savo kely. Kalbėjau iš širdies, keletą kartų numesdavau akis susigėdus. Nedrįsau pakelti jų iš nedrąsumo, kurio šį kartą tikrai pritrūko.
Šis – Vilnius – Klaipėda ekspresas – susitikimas truko visai nedaug, bet jame visa širdis, pasitikėjimas, o po jo tik viltis kada tai patirti dar kartelį. Kas manytų, kad tai kvaila, ir vis vildamasi rasti elektroniniame pašte bent kelis įbrėžtus žodžius dėl atsitiktinai prasidėjusios pažinties ir vėliau užsimezgusio akių kontakto. Visai nesigailiu.
Ačiū Tau. Aš ir vėl pedėda, vėl atbudau ir rašau, tokias susivėlusias mintis, kažkiek buvo gėda prisipažinti, nes buvau gyvenimui paleidus eilėraščius, esė. Kažkas yra apibūdinęs, jog tai blaivininko sapaliojimai atslinkus alkoholio efektui tiesiai į nosį. Nesmerksiu kritikų, velniai žino kam tokia rašleva ir bepatiktų (dažnai ir pats, kūrėjas, sunkiai suprantu, kas ir čia nutiko). Grįžtant, iš perspektyvos toks vaizdas primena paaugliškus vaikus dar nepažinusius gyvenimo kartumo, deja bohema ir laisvas gyvenimo stiliaus trupiniai buvo apsilankę mano akyse, todėl negaliu teigti, kad angelas rašo šiuos žodžius.
Privertei grįžti į kūrybos stadiją, kol visai nesumenkau ir negrįžau prie Bendžamino Batono gimimo, į gryninimo etapą, į filosofinius apmąstymus bei savęs ieškojimo taką. Viliuosi rasti tikrąjį pašaukimą ne tik technologinės srities aspektais gyventi toliau, pririšus prie vieno stabo, draudžiančio pasukti akis į kitus dievus. Aš kartais myliu visus pasaulio žmones, jie visi – mano išrinktieji, bet taip kalbant priverčiu jausti, kad tai rašo dvasininkijos pusės atstovas, visai ne. Esu tik meniškos sielos, ieškojimų periode, geodezijos mokslų ragavusi asmenybė su sarkastiškumo prieskoniais persmelktu humoru, prisipažinsiu, jeigu studijuočiau mediciną būčiau Hausas  ar kažkas tokio. Beto mačiau keletą serijų ir nesuprantu kaip jį galima laikyti dievuku. Aišku, scenarijus ir dailūs aktoriai padaro savo įtaką silpnam charakteriui juk ir mano dievai šiek tiek yra sufilosofinti ir tikrai „neturi“ erotiškumo žymių.
Taip. Smagu buvo pakalbėti ir pasidalinti kelionės mintimis, bet reikia atiduoti dalį savo gyvenimo poilsiui. Žmogau – D., jei Tu atsirasi... bus drąsiau.

Taigi, ponas D., jeigu atpažinote save, brūkštelkite mums adresu info@5braskes.lt, mes jus suvesime su Ieva.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.