LAIŠKAS. Likti draugais po skyrybų - realu?

 (31)
Mūsų skaitytoja Ginta prašo patarimo: po nenusisekusių santykių jos vaikinas pasiūlė likti draugais. Bet ar tai įmanoma?
Ar įmanoma likti draugais po išsiskyrimo?
© Shutterstock nuotr.

Sveikos braškės,
kreipiuosi į jus, nes žinau, kad retai vyniojate dalykus į vatą, todėl noriu, kad tiesiai šviesiai pasakytumėte, ką manote apie situaciją, kurioje atsidūriau.
Po 4 mėnesių draugystės mano vaikinas pareiškė, kad jo "jausmai man išblėso". Tačiau jis tvirtina, kad nori likti gerais draugais (ir man atrodo, kad jis kalba nuoširdžiai). Jis pasakė, kad "nori būti draugais" ir pažiūrėti "gal pavyks susigrąžinti buvusius jausmus". Ar jis mane tampo mane už nosies? Ar turėčiau likti su juo draugais ir puoselėti viltį, kad mudu vėl būsime pora (atsižvelgdama į tai, ką jis man sakė)? Man jis tikrai svarbus ir artimas žmogus, aš jį vertinu kaip draugą, bet tuo pačiu jaučiu jam didelę trauką, todėl bijau likti įskaudinta (nors jau ir taip širdį skauda...).

Miela Ginta,
noriu paklausti, ar iki tol jūs buvote geri/artimi draugai? Ne? Tuomet "ate". Ačiū už seksą ir sudaužytą širdį. Prašau, ištrink mano telefono numerį. Einu deginti tavo šlepečių. P.S. Tavo bajeriai niekada iš tikrųjų nebuvo juokingi.
Vaikinas, kurį vis dar myli, nori daugiau negu gali suvalgyti, tiksliau, jis yra savanaudiška kiaulė. Jis žino, kad esi gera partija, todėl jam naudinga tave turėti netoliese tuo atveju, jei jo nuotykiai su kitomis merginomis nenusiseks ar jam reikės peties išsiverkti. Skamba kaip pasaka, ar ne?
Jis žino, kad tu jį myli, kitaip nė nesistengtų tavimi manipuliuoti - už frazę "gal pavyks susigrąžinti tai, kas buvo" jam skiriami papildomi taškai. Verslus velnias
Na, tarkim, jis tikrai nori likti artimais draugais. Kas iš to? Tu turėsi slopinti savo jausmus (mėnesiais, metais, dešimtmečiais)? Nuolatinis vilimąsis vargins ir sekins. Tu norėsi jo. Tu pavydėsi jo. Tu liksi įskaudinta.
Nors galutinis sprendimas yra tavo, kažkodėl "likime draugais" vaizdelis man neatrodo idealus. Nemanau, kad iš tokios draugystės turėsi daug naudos. Nekankink savęs, geriau patausok jausmus ir savo ego. Sėkmės!

P.S. Kokia jūsų nuomonė?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.