LAIŠKAS. Kodėl vyrai nekenčia prezervatyvų?

 (156)
Merginos iš manęs juokiasi, kad aš niekada nesimyliu be prezervatyvo. Bet man keista, kai merginos pamiršta savisaugą, vos tik...
Kodėl vyrai nekenčia prezervatyvų?
© Shutterstock nuotr.

... partneris ištaria kažką panašaus į „mažut, neįžeidinėk manęs - juk aš nesu kol LPL platintojas" arba „nejaugi tu atimsi iš manęs galimybę pajausti tave“. Patikėk manimi, tu tą galimybę gausi atnešęs pažymą iš gydytojo, o kol kas, mažuti, traukis, ką atsinešei - juk prezervatyvas, kurį bene kiekvienas vienišas vyras nešiojasi piniginėje, yra ne talismanas, o apsisaugojimo priemonė.
Lyg tyčia, po eilinio ginčo su Vika, sulaukiau mūsų skaitytojo laiško, kurio tikslas buvo visų vyrų vardu mums pranešti, jog jie nekenčia prezervatyvų. Štai ištrauka (nemaža, sakyčiau) iš jo:

Vyrai nekenčia prezervatyvų ir taškas. Vien mintis, kad teks dėvėti tą glitų žiedą, gali iš tiesų priversti vyro pasididžiavimą susitraukti. Tačiau ar verta nesinaudoti prezervatyvu vien dėl mylintis neapsisaugojus patiriamo didesnio malonumo?
Šioje žemėje nėra nei vieno vyro, kuriam geidulingo pasimatymo metu patiktų dėvėti prezervatyvą. Na gi, vyručiai, prisipažinkite, kad visi jūs to nekenčiate.
Jei galite nuoširdžiai prisipažinti sau, kad besimylint jums patinka dėvėti prezervatyvą, tada su jumis yra kažkas netvarkoje.
Visi vyrai nekenčia prezervatyvų. Prezervatyvai yra tokie velniškai varžantys. Tai yra taip pat blogai, kaip ir greičio ribotuvas, kuris vairuojant jūsų Bugatti neleidžia viršyti 130 km/h greičio, kai lekiate greitkeliu ir norite pasiekti 400 km/h.
Tai slegia ir net neverta minėti, kad tai yra visiškas nusivylimas. Jūs nesijaučiate laisvas, jūs nesijaučiate natūraliai.
Iš tiesų, jūs visiškai nesate ten. Juk su jūsų mergina mylisi prakeiktas laimės kūdikis prezervatyvas. Jūs tiesiog esate jame ir atliekate paprasčiausius judesius, ar ne tiesa? Ar kada apie tai pagalvojote?
Kai dėvite prezervatyvą, jūs niekada iš tiesų nesimylite. Jūs bučiuojate ir laižote ją, bet ar mylitės su ja? Deja, deja, vyruti, tu tikrai nesimyli. Tai prezervatyvas gali pakutenti merginą, kur jai reikia.
Leiskite pateikti palyginimą. Jei nuo jūsų tualeto grindų valote pačias purviniausias, šlykščiausias dėmes, likusias po vakarėlio, jūs ant savo rankų dėvite gumines pirštines, ar ne?
Jūs tai darote žinodamas, kad tai ne jūs atliekate purviną darbelį, o pirštinė liečia visą purvą, tuo tarpu jūs išliekate švarut švarutėlis. Dabar pagalvokite apie prezervatyvą, juk tai tas pats dalykas, ar ne? Tačiau šį kartą jis skirtas malonumams. Ir moterys dar klausia vyrų, kodėl mes nekenčiame prezervatyvų!
Įsivaizduokite, jūs gulite ant prabangios lovos, jūsų fantastiška partnerė dėvi tik siaurikes ir prašo jūsų įeiti ten, kur saulutė nešviečia. Jus apima svaigulys, nes žinote, kad elgsitės nepadoriai. Dingsta visi stabdžiai ir jūs greitai nuplečiate nuo savęs drabužius.
Lėtai lėtai jūs judate link jūsų laukiančios dovanos. Jūsų rankos ima glostyti jos šlaunis ir jūs jau beveik išvyniojate prieš jus gulinčią dovaną. Kai tik jūsų rankos pasiekia trečiąją bazę, jos pradeda drebėti nuo susijaudinimo. Jūs žinote, kas jūsų laukia.
Jūs nebegalite daugiau kęsti ir nuplėšiate siaurikes, kaip vaikas atidarydamas gimtadienio dovaną. Ir štai pasirodo tai, į ką jūsų pasididžiavimas troško patekti pastarąsias kelias minutes arba visada. Nuplėšti siaurikes yra tas pats, kas gauti leidimą patekti į šokolado fabriką.
Jūs per plauką nuo laimės. Ir, kol laukiate žalios šviesos, nutinka pats bjauriausias dalykas. Jūsų grobis įdeda ranką į savo rankinę ir ištraukia nedidelį kvadratinį pakelį, kuris atrodo kaip nemokamas cukraus pakelis iš greito maisto užkandinės.
Jūsų akys atsimerkia, nes jūs suprantate, kad kažkas pastojo kelią tarp jūsų ir jūsų trokštamo taikinio. Adrenalinas lengvai užplūsta jūsų kūną, kai artėjate prie jos, tačiau ji labiau domisi šiuo mažu kvadratiniu pakeliu. O tai jums kerta žemiau juostos.
Tas mažas daikčiukas, taip, tai bjaurus, keistas, dvokiantis latekso žiedas, kuris yra labiau panašus į nemokamą balioną, kokius vaikai parsineša iš gimtadienių. Jūsų akys sako: „Ne“, tačiau jūsų protas sako: „Aš privalau“. Jums visai nesvarbu, kaip jūs tai padarysite, jūs tiesiog norite tai padaryti."

Mielas K.A.,

ačiū už išsamų paaiškinimą, bet mano atsakymas bus trumpas ir aiškus: prezervatyvai nėra sukurti malonumui. Pirmoji jų funkcija - saugumas. Kiekvienas subrendęs vyras pirmiausia malonumą jaus žinodamas, kad jo glėbyje partnerė jaučiasi saugi. Būtent saugumas leis mėgautis seksu, negalvojant apie tai, ar kitą rytą dirbs vaistinė/kada tau vaisingos dienos/ ir kokią zarazą, apie tai nė nenutuokdamas, gali turėti tavo partneris.
Žinoma, prezervatyvai nėra pats maloniausias dalykas (turiu omenyje kvapą - ragauti nesiryžau), bet daugelis vaistų taip pat nėra skanūs... o ir Ferrariai turi laikytis greičio apribojimų saugumo vardan.
Taip kad. Gero sekso gumytė nesugadins. O blogam meilužiui ir... prezervatyvas maišo.

Nuoširdžiai,
(šiek tiek karingai nusiteikusi) Tedi.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.