Labai turtingi vyrai, kurių glėbį šildo itin jaunos merginos FOTO

 (38)
Šiandien jokia naujiena, kai sužinome, kad labai pagyvenęs milijonierius šalia savęs glaudžia keliomis dešimtimis jaunesnę merginą. Vieni pasipiktinę klausia, kuo gali sužavėti toks senolis gražią, jauną moterį? Kiti tvirtina, kad tai naujoji karta moterų, dėl materialinės gerovės galinčių numoti ranka į fizinę išvaizdą. Neatmetama ir tokia galimybė, kad greta brandaus, savimi pasitikinčio vyriškio jos tiesiog jaučiasi saugesnės.
Flavio Briatore ir Elisabetta Gregoraci ; Davidas Hasselhoffas ir Hayley Roberts
© Vida Press

Nors tokių porų galėtume rasti ir Lietuvos žinomų žmonių tarpe, tačiau šį kartą apie labai didelius milijonus ir visame pasaulyje puikiai žinomus žmones

Flavio Briatore ir Elisabetta Gregoraci 

Italas Flavio visada dievino labai jaunas ir išvaizdžias merginas. Jis gali pasigirti romanais su tokiomis gražuolėmis, kaip Heidi Klum, Naomi Campbell, Eva Herzigova, Fiona Swarovski. Nors pats vyriškis negali pasigirti įspūdingu sudėjimu ar kitais fiziniais privalumais, tačiau iš moters reikalauja labai daug. Viename interviu jis prasitarė, kad jo mylimoji privalo būti nuolanki, šeimyniška, tačiau tuo pačiu išlaikyti neblėstantį grožį bei seksualumą. Šiandien šalia jo matome būtent tokią merginą – buvusią misę Elisabetą Gregoraci. Ji visada atrodo tobulai, mažai kalba ir tenkina kiekvieną įnoringojo Flavio užgaidą.

Koks tarp jų amžiaus skirtumas? 30 METŲ!

Nuotr. Vida Press

Nuotr. Vida Press

Nuotr. Vida Press

Nuotr. Vida Press

Catherine Zeta-Jones ir Michaelas Douglasas

Gražuolė aktorė ne kartą yra prisipažinusi, kad bendraamžiai vyrai jos niekada nežavėjo, su vyresniais jai gerokai įdomiau. Michaelas Douglasas dėl jos paliko žmoną ir sutiko sumokėti, bet kokią kainą, kad tik greičiau įvyktų skyrybos. Dabar aktorių šeima augina du vaikus.

Koks tarp jų amžiaus skirtumas? 25 METAI!

Nuotr. Vida Press

Nuotr. Vida Press

Davidas Hasselhoffas ir Hayley Roberts 

Ar pamenate gražuolį aktorių iš serialo „Gelbėtojai“? Prieš gerus 15 metų jis kaitino ne vienos gerbėjos širdį, nes atrodė lyg tobulas tų laikų didvyris. Na, o dabar jo glėbyje šildosi Hayley – paprasta mergina iš provincijos, visada troškusi ištrūkti iš gimtojo miestelio. Ir jai tai pavyko! Dabar ji visų dėmesio centre. 

Koks tarp jų amžiaus skirtumas? 28 METAI!

Nuotr. Vida Press

Nuotr. Vida Press

Nuotr. Vida Press

Nuotr. Vida Press

Nuotr. Vida Press

Alas Pacino ir Lucila Sola 

Ši porelė sugriauna visus rekordus, nes tarp jų toks amžiaus skirtumas, kad net sunku suvokti. Argentinietė manekenė, aktorė Lucila Sola netikėtai užkibo ant vieno geidžiamiausių vyresnio amžiaus jaunikių kabliuko – Alo Pacino. Ir jai visai nė motais, kad jis turi krūvą vaikų, o ir pagal amžių tinka jai į senelius. 

Koks tarp jų amžiaus skirtumas? 40 METŲ!

Nuotr. Vida Press

Nuotr. Vida Press

Nuotr. Vida Press

Nuotr. Vida Press

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.