Kuo daugiau uždirbi, tuo mažiau myliesi?

 (17)
Ekonomikos progresas geras pačiai ekonomikai, o iš žmonių atima normalius santykius. Ypač, jei esi karjeristas ir darboholikas.
Moteris dažnai kaltina vyrą, kad šis per daug dirba ir per mažai skiria dėmesio santykiams.
© Shutterstock nuotr.

Stebėdama savo drauges, matau, kaip jos aršiai gina savo asmeninio gyvenimo teritoriją, skiria laiką pomėgiams ir darbui, o santykius su vaikinu laiko dalyku, „kuris niekur nepabėgs".

Užmeta tą ryšį ir vis teisinasi, kad neturi laiko jo puoselėti, nes „esu dar jauna, noriu daugiau, o neprisirišimo ir šeiminio gyvenimo". Todėl akimirkas su vaikinu leidžia priešokiais - jokio reguliaraus intymaus gyvenimo!

Didžiausias žudikas - darbas, kuris netgi pavagia savaitgalio poilsį. Dirba, kad galėtų keliauti, dirba, kad galėtų nusipirkti drabužių, dirba, kad nusipirktų butą. Žinoma, dažnai didesnis darbo krūvis visai negarantuoja didesnės algos... Visų pasaulio pinigų neuždirbsi, taigi...

O kinai, kurie dirba nepakaldami galvos dieną naktį, apskritai žiauriai kenčia.

Kinų sociologai pažymi, kad jų šalyje vis mažiau žmonių yra patenkinti savo seksualiniu gyvenimu. Internetinė apklausa parodė: 34 proc. žmonių yra nepatenkinti šiuo savo gyvenimo aspektu, „labai nepatenkinti" - 6,5 proc., dar 32 proc. įvardijo, kad jų seksualinis gyvenimas yra daugmaž pusėtinas. Ir tik 23 proc. kinų yra patenkinti lytiniu gyvenimu, o 3,6 proc. respondentų - „labai patenkinti", praneša „Xinhua".

Ekspertai tokius rezultatus aiškina ekonominio augimo metu atsiradusiu stipriu psichologiniu spaudimu žmogui - tiek iš darbdavių pusės, tiek ir iš visuomenės. Taip pat prisideda ir diabetas bei hipertonija, susiję su šiuolaikiniu gyvenimo būdu.

Tyrimai taip pat parodė: apie 30 proc. kinų, kurių amžius 35-55 metai, mylisi mažiau nei kartą per savaitę (palyginimui pateikiame pasaulio duomenis - apie 2 kartus per savaitę). Be to, kuo daugiau žmogus uždirba, tuo rečiau prisimena savo santuokines pareigas. Žmonių, turinčių lytinio gyvenimo problemų, Kinijoje yra apie 70 proc. Reziumė - kuo didesnis atlyginimas, tuo nykesnis seksualinis gyvenimas...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.