KŪNO KALBA. Ženklai, išduodantys, kad jis nori tave pabučiuoti

 (9)
Susitikinėjate su nauju vaikinu? Kaip perprasti jo siunčiamus signalus: 7 ženklai, kad jis nori tave pabučiuoti.
© Shutterstock nuotr.

Bučinys yra puikus būdas užbaigti pasimatymą, tačiau kaip žinoti, ar jis nori tave pabučiuoti? Vaikinai ne visada tai akivaizdžiai parodo, ypač jei jie yra drovūs. Štai kaip galite suprasti, kad vaikinas, su kuriuo susitikinėjate, nori jus pabučiuoti:

1. Jis nenustygsta vietoje,
Jei jis neramus, ima mikčioti, mindžiukuoti, galite drąsiai manyti, kad jūs jį labai sudominote! Stebėkite jo rankas: jei jis sukinėja savo gėrimą, žaidžia su savo laikrodžiu ir vis traukia daiktelius iš kišenių bei deda juos atgal, jis jau ant ribos… gerąja prasme.

2. Jis ruošia pabūklus
Jis laižosi lūpas. Jis čiulpia saldainiukus. Ką tai galėtų reikšti? Jis, ko gero, pustosi prieš glamones. Atkreipkite dėmesį, ar po vakarienės jis pasipurškia į burną mėtinio gaiviklio? Gali būti, kad tai yra tiesiog įprotis. Tačiau jei jis tai daro jus lydėdamas namo arba gerdamas gėrimus prie baro, jis gali tikėtis, kad jūs suartėsite šiek tiek vėliau. Jei jis pasiūlo jums kramtomosios gumos ar mėtinį saldainiuką, neįsižeiskite. Tikėtina, kad jis tiesiog bando iš anksto sužinoti jūsų nuomonę apie bučinį ir (sąmoningai ar ne) pasako jums, kad jis norėtų tai su jumis daryti.

3. Jis prityla.
Juk negalite bučiuotis, jei jūsų burnos nuolat pliurpia. Pastebėjote, kad jis tampa tylesnis? Jis gali bandyti sutramdyti jaudulį, jog galėtų jus pabučiuoti, darydamas pertraukėles pokalbyje, kad atmosfera tamptų intymesnė, labiau atsipalaidavusi. Atsispirkite poreikiui užpildyti tylą plepalais, kai kitą kartą jis nutils keletui sekundžių – geriau apdovanokite jį seksualia šypsena.

4. Jis atvirai meilikauja: jo ranka atsiduria jums ant pečių, jūsų keliai susiliečia, jis paliečia jūsų nugarą, praeidamas pro jus… jei jis negali atitraukti nuo jūsų rankų, lūpos tuojau paseks rankų pavyzdžiu.

5. Jis žiūri į jūsų lūpas: nepykite, jei pastebėsite, kad jis nežiūri į jūsų akis, kai jūs kalbate – jei jis žiūri į jūsų lūpas. Jei jis atrodo užhipnotizuotas jūsų papūstų lūpų, ko gero, taip ir yra. Pats tikriausias ženklas, kad jis beprotiškai trokšta bučinio? Jis pažeria komplimentus jūsų lūpoms.

6. Jis mažina atstumą: lenktis pabučiuoti damą, kai atstumas yra labai didelis, yra labai baisu. Jei vakarui įsibėgėjant jis vis artėja ir artėja prie jūsų, gali būti, kad jis ruošiasi suduoti „mirtiną smūgį“ ir stebi jūsų reakciją, didindamas seksualinę įtampą. Šiuo atveju labai svarbi yra atsakanti jūsų kūno kalba: jei norite, kad jis jus pabučiuotų, stovėkit tvirtai ir neatsitraukite, kai jis prie jūsų artės. Nors šiek tiek padėkite vargšui vaikinui!

7. Jis pastebi jūsų kvepalus: pasilenkė ir pasakė jums, kad jūs puikiai kvepiate? Jis nesako komplimento tualetiniam vandeniui. Iš tiesų, jis gali tik spėti, kad jūs pasikvėpinusi. Pagirdamas jūsų kvepalus, jis gauna progą labiau prie jūsų priartėti ir suasmeninti pokalbį bei ištirti, ar jūs patogiai jaučiatės dėl asmeninės erdvės pažeidimo ir intymaus meilikavimo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.