Kunilingas: svarbiausios vyrų klaidos (+moterų pamokėlės)

 (100)
Jei moteris nemoka gerai vyro nugręžti, tai šis laiko ją prasta meiluže. O vyrai ar visada moka pamaloninti moterį burna?
© Shutterstock nuotr.

Žinoma, jei moteris labai meistriškai tai atlieka, dažnam vyrui kils pasvarstymų, kad partnerės seksualinė patirtis labai turtinga. Ir kad ji turbūt ne ledinukus čiulpė ir laižė, eidama po studijų namo.

Sutikime - yra ir moterų grobuonių, kuriuos savo aistrą ir laukiniškumą mėgina parodyti, stipriai ir greitai, netgi skausmingai stimuliuodamos penį. Atrodo, kad vyrą norėtų ne pamaloninti, bet nubausti už tai, kad jis apskritai nori sekso. Stipriai spaudžia sėklides, glamonėja penį, lyg prisimintų močiutės pamokas, kaip mušti sviestą. Lyžtelėjimai ir švelnios glamonės lūpomis - dar dar, tačiau kai jau pradeda rimtai darbuotis, tai dažnas vyras kažin ar atsipalaiduoja - vis baiminasi, kad jo draugužis tuoj atsiskirs kaip kūdikis nuo bambagyslės.

Tačiau vyrai greičiausiai atlaidesni moteriai, ne visada taip smulkmeniškai nagrinėja oralinį. Jau pats faktas, kad jo draugužis atsidūrė moters burnoje, kad jis gali matyti, kaip moteris jį myluoja, kaitina ir veda link orgazmo.

O štai moterys pažeria daugiau priekaištų vyrams. Normalu - jų oraganizmas sudėtingesnis ir kelias link orgazmo - taip pat. Joms daug kas kliūva: ne taip greitai, ne ten, ne taip, dar ne, giliau, lėtai ir pan. O kai vyro galva priartėja prie intymios moters gelmės, ne visada moteriai pavyksta atsipalaiduoti, nes dažnai vyras eina tiesiai prie reikalo.

Sukurti stebuklą liežuviu (turiu omenyje tikrai ne oratorinius sugebėjimus lovoje) duota ne kiekvienam vyrui. Galėtų irgi pasipraktikuoti, pasiskaityti knygučių ar pažiūrėti mokomųjų filmukų.

Moterys įvardija 6 dažniausias vyrų klaidas (pagal svarbumą) darant kunilingą.

Platūs užmojai
Dažnai vyrai lūpomis apčiuopia ir glamonėja liežuviu viską, ką randą kelyje: klitorį, mažąsias ir didžiąsias lytines lūpas. Jie kandžioja, čiulpia ir tąso į visas puses kaip šunys kaulą. Dažnai kedena viską iš eilės arba viską vienu metu.
Kaip jaučiasi moteris? Ne itin smagiai: nori aimanuoti ne iš malonumo, o iš skausmo. Kentėti moteriai neverta, geriau išmintingai pamokyti vyrą - paprašyti, kad jis būtų švelnesnis, ne taip grubiai ir aistringai talžytų tai, kur pats paskui kiš ne tik liežuvį.
Ką daryti? Įaudrinkite moterį pamažu: pradėkite bučiuoti krūtis, pilvą, kirkšnis. Paskui, lyg tyčia praleisdamas lyties lūpas, pereikite prie šlaunų vidinės pusės, leiskitės žemyn, paskui kilkite aukštyn. Moterims patinka, kai kiekvienam lopinėliui vyras skiria dėmesio, o ne eina tiesiai į taikinį. Čia ne smigio žaidimas. Moteris nuo jūsų glamonių, įkaista, atsipalaiduoja, padažnėja jos pulsas. Liežuviu galite sukelti moteriai orgazmą, tik turite jausti, kas jai patinka. Klitoris labai jautrus, todėl ir liesti jį reikėtų kaip telefoną liečiamuoju ekranu. Kai imsite maigyti visas programas iš eilės, galite ir pastrigti. Verčiau neskubėkite.

Gilinimasis galva
Dar viena moterų nurodoma klaida, kai vyras daro kunilingą, - galvos įtraukimas į visą procesą. Kažkodėl dauguma vyrų linkę manyti, kad neužtenka tik glamonėti moters klitorio bei laižyti lyties lūpų liežuviu, kad dar būtinai reikia kišti ir nosį, muistytis, net prasinešti pro visą erogeninę zoną savo kelių dienų apšepusia barzdele. Ei, ei, ten jautru! Jei kas nors, vyrai, per jūsų penio galvutę pereitų švitriniu popieriumi, dar ne taip raitytumėtės, tačiau abejojame, ar tikrai iš malonumo. Ritmingas galvos kinkavimas, įsispraudimas į moters įsčias - ne itin malonus dalykas. Tiksliau - visai nemalonus, nebent tai būtų mazochistų seksas.
Ką daryti? Jauskite moterį, paklauskite, ar jai taip patinka. Mylėk savo artimą, kaip pats save. Apie tai glamonėdamas ir galvokite - apie malonią meilę ir norą moterį nuskraidinti į tokį potyrių lygmenį, kad ji jus laikytų geriausiu meilužiu. O kas yra geras meilužis? Dėmesingas, atidus, paiso jos norų, kantriai ją moko ir pats mokosi. Nebijokite pripažinti, jog kažko nemokate, paprašykite, kad mylimoji pasakytų, kas ir kaip jai patinka, kaip įsivaizduoja, kokios glamonės ir po ko turėtų sekti. Tegu ji nupiešia tą vaizdą, jums pavadovauja. Neįsižeiskite - jūs dabar ne automobilyje, ne vairuotojas, tačiau čia JOS teritorija, ji gerai save pažįsta, todėl išmintingai veda pažinimo keliu. Aišku, blogesnis variantas, jeigu moteris nežino, ko nori, tačiau trokšta, kad vyras padarytų stebuklą - kaip iš pasakos: nueik nežinia kur, parnešk nežinia ką. Tačiau ir tuomet neverta nusiminti. Kalbėkites, atviraukite, mėgaukitės atradimais.

Stimuliuoti klitorį iš visų jėgų
Trečias vyrų apsižioplinimas - kuo stipriau čiulpti, sukti, spausti, tampyti, trinti, kandžiuoti klitorį. Jiems atrodo, kad taip kurstomas moters geismas. Ne, ne, ne! Klitoriui nepatinka tokie šiurkštūs eksperimentai.
Ką daryti? Jūs esate su moterimi, o ne žaidžiate kompiuterinius žaidimus, valdydamas joystick'ą. Moterų klitoris - jūsų penio atitikmuo, kad elkitės pagarbiai. Klitoriui reikia švelnumo, glostymo, prisilietimų - liežuviu, pirštais, plunksna. Jaudina tai, kas tarsi migla nukrinta į slaptą vietelę. Erzinimas, žaidimas lyg su katyte. Iš moters reakcijos matysite, ar jai norisi stipresnės stimuliacijos. Paprašykite, kad moteris uždėtų ranką ant jūsų plaštakos ir parodytų, kaip stimuliuoti klitorį.

Vyro murmėjimas glamonių metu
Kai žadinami vieni pojūčiai, kiti nusilpsta. Ar pastebėjote, kad dažnai negirdite, ką sako jums moteris, net perklausiate: „Ką sakei?". Kalbėti lovoje nedraudžiama. Tačiau slysti liežuviu moters erogeninėmis zonomis ir kalbėti jaudinančius dalykus yra viena, o čiulpti, sukti, vartyti liežuviu klitorį bei lytines lūpas ir dar kažką murmėti, - visai kas kita. Kai kurie dalykai gali atrodyti kvailai ir juokingai. Priartėjęs moters orgazmas gali ir nutolti. Ir dėl ko? Dėl tokios paprasčiausios smulkmenos - jūsų maumojimo, čepsėjimo, burbuliavimo nerišlia kalba.
Ką daryti? Besijuokianti moteris ir jums numuš apetitą. Visai kas kita geidulingas juokas, žadantis malonius pojūčius, kviečiantis tęsti žaidimą, o ne krizenimas iš jūsų negrabumo. Todėl bent jau šioje srityje, susilaikykite nuo kalbėjimo ir komentarų. Jei to negalite padaryti, padovanokite moteriai ausų kištukus :)

Susitelkimas į vieną vietą
Gal jums ir patinka, kai moteris, darydama oralinį, glamonėja tik penį. Tačiau moteris trokšta kitokios stimuliacijos. Kai myluojate klitorį, lyties lūpas, nepamirškite šlaunų, pilvo, krūtų. Netgi stipriai spausdami taliją iš abiejų pusių, galite sustiprinti geismą.
Ką daryti? Nelakite kaip išalkęs ciuciukas prie vandens dubenėlio.Jums praverstų pasimokyti multitaskingo iš moterų - to virtuoziško mokėjimo vienu metu daryti kelis darbus. Bent du ;) Arba kaitaliokite glamones: pilvą švelniai bučiuojate, o liemens šonus - pakandžiojate. Kontrastai ir nežinomybė veikia! Moteriai reikia paslapties ir netikėtų išgyvenimų. Staigmenos. Jei nuspręsite teptuku tapyti ant jos įsivaizduojamą piešinį ar paprašysite ją būti nuogai, bet užsidėti karolius ar braukti jais per klitorį, moteris užsives! Jai pasiūlysite tik jums vienam žinomą žaidimą, o tai jaudina. Poveikis moterisi bus tas pats, kaip rasti spintoje prieš 5 metus pirktą sijoną ir suprasti, kad jis madingas ir kad ji dar telpa į jį! Būtent taip moteris priims jūsų išmonę ir suvoks, kad esate vyras, kuris dar gali nustebinti.

Roboto programa
Kunilingas - menas, kurio reikia mokytis. Jei į oralinį seksą žiūrite kaip į techniką, kaip į tam tikrą programą su keliais lygiais ir viską supaprastinate, moteriai nebus jokio kaifo. Taigi, pastimuliavote pirštu, dar nusileidote link jos tarpukojo, kad šiek tiek pamalonintumėte liežuviu ir lūpomis (o greičiau tik norėdamas įsitikinti, kad moteris pakankamai sudrėko), dar pasidžiaugiate garsiai, kad jau „viskas paruošta" ir vairuojate savo automobilį (kas visureigį, kas mini kuperiuką) pro atvertus garažo vartus. Vienas toks greitukas gal ir patenkins moterį, tačiau jei visada taip jos siekiate, taip trokštate suartėti su ja, ji liks nusivylusi. Niekas taip nežudo sekso, kaip žinojimas, kas po ko ir kaip.
Ką daryti? Moteris sudrėko? O gal tai jūsų pačių seilės? Moteriai reikėtų ilgesnės įžangos, paruošimo. Ji nori pajusti, kad jūs mylite visumą, o ne užvedate ją, spaudinėdamas strateginius taškus - užkuriate kaip automobilį ir tikitės sėkmingai važiuoti. Vyrai, ypatingo dėmesio reikia ne tik per šalčius. Etapinis moters šildymas (pabučiuoju, dabar paglamonėju krūtis, tada pereinu prie klitorio - ir pirmyn) visai nežavingas. Derėtų pasidomėti, ko konkrečiu monetu nori moteris, kokia fantazijaq ją apsėdusi. O gal moterį galima įkaitinti taip, kad ji po jumis rautytųsi iš malonumo ir pati maldautų kuo greičiau įeiti? Kas tai sugeba? Dėmesingas, mylintis vyras. O mylinti moteris visuomet padės vyrui padaryti ją laimingą be įsakinėjimų, priekaištų ir patyčių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.