Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti?

 (4)
Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.
© Shutterstock nuotr.

Pateikiame pačių ištikimiausių partnerių horoskopą. Visi Zodiako ženklai įvertinti skalėje nuo 1 (monogamiškas) iki 3 (nepataisomas mergišius).

Avinas

Vertinimas lojalumas: 2

Jei jūsų partneris yra Avinas, jums tiksliai pasisekė - tai romantiška ir sentimentali asmenybė. Avinai linkę pasitikėti savo jausmais ir pojūčiais, todėl mėgsta pažadėti viską, ką tik nori. Tačiau nereikia skubinti įvykių. Avinas - užkariautojas, po kurio laiko gali užsinorėti užkariauti naują objektą. Tačiau jei santykiai jį tenkina, Avinai bus geri ir mylintys, ištikimi vyrai, puikūs tėvai ir geri meilužiai.

Jautis

Vertinimas lojalumas: 1

Jautis atrodo uždaras, tačiau šio ženklo atstovo jausmai yra labai gilūs. Jie labai užsispyrę: bet kokia kaina pasieks savo tikslą. Jei Jautis jus įsimylėjo, jums tikrai pasisekė. Jautis labai švelnus, aistringas. Ir jei Jautis vedęs, jo pasirinkimas yra sąmoningas. Vadinasi, jis tikisi abipusio lojalumo. Todėl Jautis gali būti laikomas lojaliausiu vyru!

Dvyniai:

Vertinimas lojalumas: 3

Vyras Dvynys - kietas riešutėlis. Jie į santykius žiūri labai šaltakraujiškai. Iš visų santykių nori daug mokytis, pažinti tave. Bet ateina laikas, kai Dvyniai pradeda analizuoti, ar santykiai yra pelningi ir patogūs. Jei esama padėtis juos tenkina, jie bus toliau, jei ne - ieškos naujo tikslo. Todėl, kaip taisyklė, Dvyniai yra labai nestabilūs, santykius gali nutraukti lengva ranka.

Vėžys:

Vertinimas lojalumas: 3

Vėžys iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip patikimas partneris, lojalus meilužis ir puikus šeimos žmogus. Tiesą sakant, Vėžiai linkę tik į savo komfortą. Vėžys randa pasiteisinimą viskam, jis niekada nebus kaltas. Net jei bus užtiktas lovoje su kita mergina, jis sugalvos 100 priežasčių ir pasiteisinimų, dėl ko bus visiškai nekaltas. Vėžiai yra labai nepastovūs.

Liūtas:

Vertinimas lojalumas: 1

Liūtus lengvai atpažinsi iš minios vien dėl jų išvaizdos. Jie bus visada nepriekaištingai apsirengę, susišukavę, madingi materialistai. Dovanas kitiems dovanoja noriai. Liūtas - vienas iš patikimiausių zodiako ženklų.

Mergelė:

Vertinimas lojalumas: 1

Vyras Mergelė nėra labai lengvas partneris. Jie nemėgsta teatro, todėl šokti su jumis iki ryto ir skaityti eilėraščius jie negali. Bet tai nereiškia, kad Mergelės yra neromantiškos. Šio Zodiako ženklo atstovai visada analizuoja ir atkreipia dėmesį į detales, prisimena, ką dėvėjote, kaip elgėtės, kalbėjote per pirmąjį pasimatymą. Jie vertina ne tik fizinį kontaktą.

Svarstyklės:

Vertinimas lojalumas: 1

Svarstyklės - sąžiningas, atidus, patikimas partneris. Svarstyklės mėgsta daryti staigmenas, tačiau už tai visada laukia pagyrimo, patvirtinimo ir susižavėjimo. Svarstyklės yra stabilus žmogus, todėl nemėgsta pokyčių ir nenutraukia santykių.

Skorpionas:

Vertinimas lojalumas: 3

Manoma, kad Skorpionai yra geriausi meilužiai. Skorpionai yra sielos ir kūno vergai. Šie du komponentai nuolat prieštarauja vienas kitam. Siela nori, bet kūnas leidžia tai ne visada. Todėl vyrai Skorpionai yra patys neištikimiausi iš visų Zodiako ženklų. Tačiau jei ištekėjote už Skorpiono, jums pasisekė: jie saugos savo namus ir šeimą kaip tvirtovę.

Šaulys:

Vertinimas lojalumas: 3

Šauliai santykiuose mėgsta eksperimentuoti, ir nesvarbu, ar tai turi ateitį ar ne. Pats procesas jiems yra labai svarbus. Jie nori išbandyti viską. Kai kurie Šauliai savo seksualinę energiją nukreipia į kūrybą, sportą. Kiti visą savo libido išlieja vis naujuose santykiuose.

Ožiaragis:

Vertinimas lojalumas: 1

Ožiaragiams įsimylėti nėra lengva, bet jei tai atsitiko, jų meilė yra labai gili. Ožiaragiai nemoka išreikšti savo jausmų, jie nėra romantiški, bet tai netrukdo jiems sukurti tvirtų santykių. Kai Ožiaragis įsimyli moterį, galite būti visiškai tikri, kad jis bus ištikimas. Ožiaragio širdies nereikia užkariauti seksualiais drabužius ar įmantriu makiažu. Jie yra gana konservatyvūs, klasikinius kostiumėlius vertina labiau už miniatiūrinį sijonėlį. Ožiaragis vedęs būna praktiškas, ekonomiškas ir darbštus. Tokio požiūrio jis reikalauja ir iš partnerio.

Vandenis:

Vertinimas lojalumas: 3

Vandeniams nėra paprasta paklusti, todėl, jei norite su jais kurti santykius, turite žengti pirmą žingsnį, kuris gali virsti į didelį šuolį. Vandeniai dažnai būna monogamiški. Jie pasitiki savo partneriu, nenori jo kontroliuoti, dažnai leidžiasi į kompromisus. Tačiau, paradoksalu, tarp Vandenių yra labai paplitusios skyrybos. Vandenis gali palikti pajutęs, kad yra pririštas prie namų.

Žuvys:

Vertinimas lojalumas: 1

Žuvys yra malonūs svajokliai. Meilė į jų širdis ateina tyliai. Tai yra Zodiako ženklas, kuris gali skaityti eilėraščius ir dainuoti serenadas. Bet, medalis turi dvi puses. Neretai Žuvys vietoj didingų jausmų ir emocijų dažnai renkasi tik seksualinį malonumą. Vedusios Žuvys yra ištikimos, atsidavusios šeimai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.