KOKIOS EROTINĖS FANTAZIJOS užklumpa žmones per šventes?

Prieš šventes atlikta apklausa parodė, kad per didžiąsias metų šventes daugumai lietuvių mylėtis trukdo per didelis užimtumas ir namuose zujantys svečiai, o labiausiai geismą žadina šventinė nuotaika ir intymios dovanos.
<strong>KOKIOS EROTINĖS FANTAZIJOS</strong> užklumpa žmones per šventes?
© Shutterstock nuotr.

Surengtoje apklausoje dalyvavo per 2500 respondentų, vyrų ir moterų nuo 18 metų. 64 procentai moterų ir 60 procentų vyrų teigia, kad šventiniu laikotarpiu – pradedant prieškalėdinėmis dienomis ir baigiant Naujaisiais metais – jie mylisi taip pat dažnai, kaip ir įprastomis dienomis. Dažniau nei įprastai miegamojo džiaugsmams per šventes atsiduoda 21 procentas moterų ir 25 procentai vyrų, rečiau – atitinkamai 10 ir 11 procentų respondentų.

Ieškodami priežasčių, kas labiausiai trukdo per šventes mėgautis seksu, 53 procentai moterų ir 49 procentai vyrų įvardija per didelį užimtumą, 27 ir 27,7 procentų – namuose zujančius svečius, po 10 procentų vyrų ir moterų – persivalgymą.

Ir vyrams, ir moterims geismą labiausiai sustiprina šventinė nuotaika: ji kilsteli libido 65 procentams moterų ir 64 procentams vyrų, antruoju geismo katalizatoriumi įvardijamos intymios dovanos, kurios pakurstytų aistrą ketvirtadaliui respondentų. Dauguma respondentų netgi nesivaržytų paprašyti partnerio būtent tokios dovanos.

Paprašytos pasidalinti kalėdinėmis erotinėmis fantazijomis, dauguma moterų atskleidė labiausiai trokštančios sekso klasikinėje kalėdinėje idilėje: apsnigta trobelė kalnuose, girliandomis papuošta eglutė, rusenantis židinys ir minkštutėlis kilimas. Iš atsakymų akivaizdu, kad per šventes labiau nei kitomis dienomis svajojama atitrūkti nuo įprastos aplinkos, su partneriu atsidurti tokioje erdvėje, kur būtų tik dviese – pavyzdžiui, viešbučio kambaryje arba negyvenamoje saloje. Viena iš dažniausiai pasitaikančių moterų fantazijų – Kalėdų proga gauti erotinių dovanų ir jas išbandyti. Tarp populiariausių svajonių meilužių dailiosios lyties fantazijose – Betmenas, bosas, Heraklis, gydytojas, nykštukas, policininkas, Šrekas, Supermenas, Tarzanas, Kalėdų Senelis.

Vyrai su šventėmis siejamose erotinėse fantazijose paprastai regi tiesiog daugiau sekso, trokšta būti palepinti erotiniu masažu, mylėtis persirengus Kalėdų Seneliu, o partnerei pasipuošus Snieguole. Kitos geidžiamiausios meilužės – seksuali seselė, mokytoja, kambarinė, stiuardesė.

Iš egzotiškesnių variantų, apie kokius erotinius partnerius švenčių dienomis svajoja dailiosios lyties atstovės, verta paminėti Batuotą Katiną, Elnią, Grinčą, trolį ir netgi patį velnią. Kai kurių vyrų aistras, pasirodo, geriausiai įkaitintų Barbė, Kleopatra, Lara Kroft ar Undinė. Tiesa, kaip mylėtis su pastarąja respondentai variantų nepateikė.

Fantazijos.lt apklausa parodė, kad ir vyrai, ir moterys švenčių proga svajoja patirti naujų erotinių nuotykių, išbandyti tai, ko dar nėra mėginę – pavyzdžiui meilės žaidimus trims, vaidmenų žaidimus, seksą viešoje vietoje. Viena geidžiamiausių vietų meilės veiksmams – po kalėdine eglute, ne tik namuose, bet ir miesto centre, aistras kaitinant baimei būti užkluptiems. Antra pagal populiarumą pageidaujama vieta suaugusiųjų žaidimams – šventinis vaišių stalas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.