Kokio tipo flirtuotoja esi?

 (6)
Pagaliau mokslininkai savo smegenis nukreipė tinkama linkme – jie ištyrė flirtą, suskirstė jį į grupes ir net nustatė į kokius santykius jis veda!

Kanzaso universiteto tyrėjai nusprendė, kad užtenka tuščiai pilstyti iš vieno mėgintuvėlio į kitą, ir ėmėsi žmonijai (ar bent jau man) itin svarbių tyrimų. Jie apklausė tonas žmonių, domėjosi jų santykiais, meilės ryšiais bei pasimatymų „technologijomis".
Tyrimui vadovavęs Dr. Jeffrey Hall'as ne tik suskirstė flirtuotojus į 5 pagrindines grupes, bet ir numatė, kokie santykiai laukia kiekvienos grupės atstovų. Keisčiausia yra tai, kad mokslininkas neaptiko jokių skirtumų tarp vyrų ir moterų flirto. Taigi, kuriam iš žemiau pateiktų flirtuotojų priklausai tu? (Kad būtų lengviau, tinklapis fonsecaradio.com  juos palygino su serialo Beverly Hills 90210 herojais.)

Fiziniai flirtuotojai. Geismo objektui jie nebijo išreikšti savo seksualinio susidomėjimo. Jie atviri ir į santykius neria stačia galva, labai greitai prisiriša prie partnerio ir vienodai jį apipila tiek aistra, tiek emocijomis. Jie jautrūs ir šiek tiek vaikiški, bet dėl to nė kiek ne mažiau žavūs. Fiziniai flirtuotojai yra geismų pasaulio Steve'ai Sandersai.

Tradiciniai flirtuotojai. Jie laikosi papročių: moterys įsitikinusios, kad jas turi užkalbinti vyrai, o vyrai niekada nekabins moters prieš tai jos artimiau nepažinę. Tradicinėms flirtuotojoms sunku susirasti partnerį, mat jos retai kada atkreipia vyrų dėmesį. Dėl to kalčiausias jų pačių įsitikinimas, kad jos nemoka flirtuoti. Tai intravertiškos asmenybės, kažkas panašaus į Donną Martin.

Mandagūs flirtuotojai. Jie visada elgiasi teisingai, seka visomis taisyklėmis ir dažniausiai flirtuoja neturėdami jokių seksualinių intensijų. Tiesa, jie gan lėtos reakcijos ir prie savo dėmesio objekto dažniausiai priartėja, kai jau galiausiai būna per vėlu. Kita vertus, jei mandagieji flirtuotojai užmezga santykius, jiems lemta trukti amžinybę. Beverly Hillse šiam tipažui atstovauja Andrea Zucherman.

Nuoširdūs flirtuotojai. Šios grupės atstovai žino, ką daro. Jie nuoširdžiai domisi savo geismų objektu ir jiems itin svarbu su juo užmegzti emocinį kontaktą. Tiesa, šio tipo flirtuotojų daugiau pasitaikė tarp moterų, o ne vyrų. Bet tai nesvarbu, nes santykiai kuriuos užmezga nuoširdūs flirtuotojai, garantuoja visišką pilnatvę ir stiprų tarpusavio ryšį. Nuoširdiems flirtuotojams atstovauja Brandonas Walshas.

Žaismingi flirtuotojai. Jie nėra blogos valios žmonės ir tikrai santykių neužmezga tam, kad juos nutrauktų. Jie patys to nesupranta, bet žaismingiems flirtuotojams partneris reikalingas tam, kad padidintų jų savivertės jausmą. Daugumai šios grupės atstovų ilgalaikiai ryšiai neįdomūs, o ir tikimybė, kad jie užmegs kažką „gilaus", labai maža, tačiau tai nė kiek netrukdys jų gerai nuomonei apie save. Žaismingiems flirtuotojams atstovauja Kelly Taylor.

P.S. Įdomu, kada jie atras flirtuotojų grupę, kuriai priklausys Dylanas McKay...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.