Kokie vyrai mus stumia kairėn?

 (152)
Vyras dažniausiai mano, kad moteris jam būna neištikima dėl to, kad jis nesugeba jai suteikti malonumo lovoje. Bet priežastys visai ne tos.
Šykštiems vyrams turbūt pinigai yra mielesnis vaizdas nei mylimos moters šypsena.
© Shutterstock nuotr.

Britų mokslininkai teigia, kad be gero sekso, kuris yra laikomas vienu svarbiausių ilgos ir laimingos santuokos komponentų, dar būtina pridėti kitą svarbų sutuoktinių savitarpio supratimą skatinantį veiksnį - dosnumą.

Naujos apklausos rezultatai rodo, kad poros, kurių partneriai mėgsta vieni kitiems daryti mažas dovanėles, vidutiniškai 5 kartus (!) dažniau prisipažįsta esančios laimingos nei tos poros, kurių gėlinis-šokoladinis laikotarpis baigėsi sulig Mendelsono maršu.

Vienas šio tyrimo autorių Bradfordas Wilcoxas teigia, jog dosnumas tiesiogiai susijęs su seksualinio gyvenimo kokybe. Esmė labai paprasta: kai vyras savo partnerei dovanoja mielą dovanėlę, ją užplūsta teigiamos emocijos - džiaugsmas, dėkingumas. Todėl tas emocijas ji dažniausiai nori išreikšti lojalumu, švelnumu.

Lova - ne išimtis. Todėl geri vyrai žino, kad mielais ir moters dieną nuskaidrinančiais dalykais gali būti ir kava į lovą, ir bučinys, ir meilus apkabinimas be jokios progos. O jei dar moterį palepins dovanomis, tai ši murks kaip katė, glostoma paplaukiui. Žodžiu, investicijos atsiperka: vyro meilės ir dėmesio nestokojanti moteris yra ir pavyzdingesnė žmona (jei kalbame apie jos santuokines pareigas).

Beje, iš tų porų, kurios tokios mažų dovanėlių, meilės ir švelnumo įrodymų tradicijos nepuoselėjo, tik 14 procentų prisipažino esančios laimingos. Štai ir įrodymas, kad mažos dovanėlės stiprina ne tik draugystę, bet ir santuoką!

Be to, apklausos rezultatai parodė, kad moterys itin aukštai vertina savo mylimojo atsakomybės jausmą, tinkamą rūpinimąsi vaikais bei vyro sugebėjimą paremti ir palaikyti sunkią minutę. Taip pat joms itin svarbus dvasinis artumas su sutuoktiniu.

Iš viso britų surengtoje apklausoje dalyvavo ilgai drauge esančių 1 400 porų nuo 18 iki 46 metų.

***

Beje, aš žinau, kad kai kurios moterys vyro šykštumą laiko didesne yda nei pavydą ar svetimoteriavimą! Ir aš esu iš tokių - nevirškinu vyrų, kurie tikri nagai. Nagainos. Nors jie prisiekinėja, kad yra taupūs, neišlaidūs, pabrėžia šią savo savybę kaip itin teigiamą, tačiau tokie vyrai man nekelia jokio žavesio.

Man neįdomūs tie,
kurie pietauja restorane, bet nepalieka arbatpinigių nė 5 litų (iš principo),
kurie moteriai nedovanoja gėlių ("Ai, man ir pačiam nepatinka gėlės, be to, juk vis tiek nuvys"),
kurie bamba, kaip viskas brangu (bet važinėja nauja mašina),
kurie kviečia atostogauti drauge, bet prašo moters susimokėti,
kurie vedasi moterį į pigias smukles,
kurie siūlo pavalgyti namie ir eiti pasivaikščioti (kad nereiktų valgyti mieste),
kurie į kino teatrą atsineša savo traškučių ir kokakolos,
kurie prašo moters pavežti iki oro uosto (ar parsivežti iš jo),
kurie sau perka kokybiškus drabužius, o moteriai siūlo važiuot į Gariūnus,
kurie į ilgą kelionę pasiima pakeleivių vien tam, kad šie apmokėtų dalį benzino.

Žodžiu, štai tokiems vyrams galiu drąsiai pasakyti: "Miegok su savo kiaule-taupykle!!!"

www.raut.ru
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.