Kokie šokio judesiukai užveda moteris? (video)

 (10)
Kažkada girdėjau, kad iš to, kaip vyras šoka, galima nuspręsti, koks jis lovoje. Hm. Nežinau, kiek tame tiesos...
Pasak tyrimų, moterims nesvarbu, kaip juda vyro kojos ar rankos...
© Shutterstock nuotr.

... bet faktas - kai kurie šokio judesiai traukte traukia moteris. Bet ne visi. Su mergaitėmis užvedėme šiokią tokią diskusiją biuro virtuvėlėje.
Moterų variantai buvo tokie:
„Man nepatinka, kai vaikinas iškart ima šokti lėtą".
„Man durniausia, kai bičas šoka veidu. Žinai, kai daro nesuvokiamas išraiškas pagal muziką. Kaip hiperbolizuoti pramoginių šokių šokėjai."
„Man šlykščiausia - Michaelo Jacksono judesiai. Nebent jie daromi itin profesionaliai. Arba su gera humoro doze".
„O man niekas nesvarbu. Svarbiausia, kad žmogus jaučia ritmą ir išlaiko akių kontaktą. Na, žinoma, jeigu jis moka salsos žingsniukus... šansų jam yra žymiai daugiau".
Tuo tarpu vaikinų nuomonės apie tai, kokie šokio judesiai atstumia moteris, buvo kiek kitokia:
„Manau, kas nors senamadiško. Pavyzdžiui, valsas".
„Jeigu pradėčiau daryt lambados ar makarenos judesius, būtų chana".
Gerai, o dabar prie mokslo ir skaičių. Taigi, tyrimui buvo nusamdyta 19 paprastų vyriokų iš gatvės (nė vienas jų nebuvo profesionalus šokėjas), kurių amžius 18-35 metai. Nufilmavę juos šokančius, mokslininkai sukūrė grafinius jų antrininkus be veido bruožų ir lyties. Tuomet 15 sekundžių filmukai buvo parodyti 37 moterims, kurios turėjo įvertinti šokėjų patrauklumą pagal jų atliekamus judesius.
„Mes manėme, kad moterys daugiausia dėmesio kreips į rankas ir kojas, - BBC sakė tyrimui vadovavęs Nickas Neave'as. - Tačiau joms svarbiausia buvo centrinė kūno dalis: torsas, kaklas ir galva. Be to, moterys vertino ne tik judesių greitį, bet ir įvairovę. Žodžiu, kuo daugiau sukinių, pasilenkimų, pritūpimų ir lingavimų. Tai dailiajai lyčiai asociavosi su sveikata, gyvybingumu ir stiprybe". Štai, kokius judesius moterys priskyrė gerų šokėjų kategorijai.

Blogieji šokėjai aikštelėje buvo tingūs, vangūs ir lėti. Net jei jie ir bandė į orą laikas nuo laiko išmesti rankas, tai neatstojo seksualių, greitų centrinės kūno dalies judesiukų. Štai, kaip juda ne itin karštas šokėjas...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.