Kokie moters apatiniai išduoda „seksą be ribų“?

 (51)
Būrėm apie vyrų kelnaites ir jų seksualumą. Ką gi, atėjo ir moterų eilė „nusirenginėti“.
Victoria's Secret angelas Adriana Lima "meta" dvigubą seksualumo bombą - raudonos ir juodos spalvos komplektėlį.
© AFP/Scanpix

Italų seksopatologai teigia, kad kelnaičių bei liemenėlės spalva gali labai daug pasakyti apie moters seksualinį temperamentą.

Taigi, pasitikrinkite, ar iš tiesų yra taip, kaip teigia ekspertai. Na, bent jau jie tokiais save vadina...

Klasikos - juodos ir baltos - spalvos apatinių gerbėjos yra savimi pasitikinčios asmenybės. Tos, kurios mielai dėvi baltus apatinius, nelinkusios kreipti dėmesio į smulkmenas. Jos pagauna esmę.

Juoda spalva liudija, kad moteris bus atsipalaidavusi ir tikra dovana lovoje. Žodžiu, seksas be tabu garantuotas, moteris priims bet kokius pasiūlymus, pati ims eksperimentuoti. Ryšys su moterimi, mėgstančia juodus apatinius, vyrui žada saldžią palaimą.

Raudona, regis, vienareikšmiai deklaruoja aistrą, geidulingumą ir beprotišką seksą. Tačiau raudonų apatinių savininkė ne tik padidinto seksualumo moteris. Tokios damos vien seksu nepatenkinsite - ji norės rimtesnių santykių. Ir gal netgi sugebės to pasiekti, nes sugeba manipuliuoti.

Moterį geltonos spalvos apatiniais galima vadinti lengvabūde, linksma ir aistringa. Ji pasiryžusi visiškai atsiduoti partneriui. Tik, žinoma, mainais pareikalaus to paties ir iš jo.

Penktos seksualumo reitingo lentelėje, kurią sudarė italai, atsidūrė moterys rožiniais apatiniais. Jos pasižymi švelnumu ir jautrumu.

O jau toliau seksualumo kreivė smarkiai krinta žemyn. Mėlynas kelnaites mūvi kūrybingos, tačiau šiek tiek pasyvaus būdo asmenybės. Tokios moterys itin mįslingos ir paslaptingos, tačiau turtingam intymiam gyvenimui joms reikia iniciatyvaus partnerio.

Potraukis rudos spalvos trikotažui rodo moters kompleksus, baimes ir drovumą. Tokiai moteriai reikalingas tikras riteris, kuris užkariautų jos širdį bei įkvėptų aistringiems žygdarbiams.

Na, o daugiausia vyrams tenka vargti su moterimi, dievinančia žalios spalvos apatinius. Seksas jų beveik nedomina. Jos retai įsimyli, vertina vienatvę. Tokios damos linkusios užmegzti praktiškus, dalykinius, o ne meile ar aistra paremtus santykius.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

Ką išduoda jo apatiniai? (foto)

Ką jis galvoja apie tavo kelnaites?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.