Kokia moteris vyrams atrodo tobula žmona?

 (7)
Ar didelius reikalavimus keliate antrajai pusei? Koks turi būti tobulas vyras? Gražus, seksualus, protingas, išmintingas, gabus, tvarkingas, mylintis vaikus ir gyvūnus, pastovus ir t.t. Sąrašas tikriausiai neturi pabaigos. Manote, kad vyrai visai neišrankūs? Klystate, jie taip pat turi idealios žmonos paveikslą. Pasitikrinkite, ar atitinkate jų keliamus standartus.
Kokia moteris vyrams atrodo <span style="color: #ff0000;">tobula žmona</span>?
© Asmeninio archyvo nuotr.

Daugelis vyrų įvardija labai panašias savybes, už ką myli savo žmonas. Vienišiai taip pat įsivaizduoja, kaip turėtų atrodyti tobula žmona, kokios charakterio ir išvaizdos savybėmis ji turėtų pasižymėti. Pasirodo, vien grožio tikrai neužteks. Stiprioji lytis šalia savęs nori moters, kuri būtų ir geriausia draugė bei patikima partnerė.

Tobula žmona besąlygiškai myli savo vyrą

Tai svarbiausia ir vyrams, ir moterims. Jei šalia yra žmogus, kuris visa širdimi atsidavęs, ir jis sulaukia tokios pat partnerio meilės, pora bus stipri lyg geležis. Nuoširdus atsidavimas, rūpestis, nesavanaudiškumas tai yra tikrosios meilės apraiškos.

Kodėl jaunų barakudų ir pagyvenusių diedukų santykiai užtrunka tik metus ar kitus? Paprasta tokiuose santykiuose net nekvepia meile ir atsidavimu. Aistra turtams, gerai reputacijai, prestižui veda tik į vieną pusę teismo salę, kurioje išsidalinama tai, kas sukaupta šeimoje.

Tobula žmona visada atrodo graži

Tikriausiai sutiksite, kad grožis labai svarbus, ypač pirmomis pažinties minutėmis, kai būtent tai ir nulemia: šis žmogus jus sudomino ar ne. Vyrai myli akimis ir jiems labai svarbu, kad jų žmonos būtų dailiai apsirengusios, rūpintųsi savo išvaizda.

Tiems, kurie garsiai šaukia, kad svarbiausia vidinis grožis, turime atsakymą: visada susivėlusi, su chalatu po namus šliaužiojanti būtybė, kuri viską nurašo sunkiam gyvenimui, gali atbaidyti net ir patį dvasingiausią vyrą. Pripažinkite, moteris iš prigimties yra estetiška būtybė, todėl vyras ją nori matyti pasitempusią.

Tobula žmona turi savo nuomonę

Jei manote, kad tobula žmona tik paklusniai linksi galva, sutikdama su kiekvienu vyro ištartu žodžiu, labai klystate. Šiuolaikinės moterys yra išsilavinusios, inteligentiškos, puikiai žino, ko nori iš gyvenimo, ir visada išsako savo nuomonę.

Vyras nori būti šalia moters, kuri gali pati priimti sprendimus, vadovauti šeimai, išspręsti sunkias situacijas. Didžiakrūtė šviesiaplaukė gražiai atrodo sapnuose, tačiau normalus vyras šeimoje nori bendrauti su sau lygiu žmogumi.

Tobula žmona gerai sutaria su vyro šeima ir draugais

Sakoma, kad vyras pasąmonintai renkasi žmoną, kuri būtų panaši į jo mamą. Gali būti, kad šiame pasakyme yra labai nemažai tiesos. Dauguma nori, kad jų mylimosios lengvai įsilietų į draugų kompaniją, patiktų tėvams ir artimiesiems. Koks protingas vyras norės stovėti tarp dviejų ugnių ir nuolatos jausti, kad turi palaikyti vieną ar kitą pusę?

Tobula žmona gerbia savo vyrą

Vyras nori jausti, kad žmona jį besąlygiškai palaiko ir gerbia. Gudrumu pasižyminti moteris niekada neapkalbinės savo vyro, jo nekritikuos. Ji mylimąjį palaikys, skatins, išklausys, ką jis sako. Tikriausiai nereikia sakyti, kad būtent dėl pagarbos trūkumo išyra daugiausiai šeimų...

Tobula žmona yra seksuali gundytoja

Kiekvienas vyras svajoja apie seksualią, truputėlį ištvirkusią gundytoją savo miegamajame, kuri už jo ribų virsta elegantiška, rafinuota dama.

Tobula žmona moka skaniai gaminti maistą

Gali būti, kad feministės šoks piestu, kad koks čia akmens amžiaus stereotipas, tačiau akivaizdu, jog vyrai mėgsta skaniai pavalgyti. Aišku, dėl to nebūtina idealiai išmanyti visas virtuvės paslaptis, užteks truputėlį gudrumo. Šiuolaikinė moteris neturi laiko kasdien suktis aplink puodus, tad valgymą galima paversti ir smagia pramoga, jei kartais pavakarieniausite kavinėse ar restoranuose. Kai vyrui norėsite surengti tikrą skrandžio puotą, pasiūlykite papietauti pas uošvius (mamos jiems visada išliks geriausiomis kulinarėmis).

Tobula žmona yra supratinga ir išklausanti

Ši taisyklė galioja ir vyrams, ir moterims. Ilgai klausytis kito žmogaus monologo niekas iš mūsų nenori, bendravime svarbiausia abipusis ryšis ir supratingumas.

Naujienų prenumerata

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.