Kokia moteris lyg magnetas traukia vyrus?

 (9)
Psichologai pamėgino sudaryti tam tikrą charakteristiką, apibūdinančią moters patrauklumą vyrui.
© Shutterstock nuotr.

Skaitykite 5braskės.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Kokia moteris pažadina vyro impulsą domėtis ja, troškimą susipažinti su tokia dama artimiau, ją globoti ir gal netgi pasiūlyti eiti per gyvenimą drauge?

Ji gyvena savo gyvenimą ir tuo mėgaujasi. Tai reiškia, kad moteris yra asmenybė, turi susikūrusi savo išvaizdos stilių, taip pat užmezgusi ryšius su tam tikrais žmonėmis (bendravimo ratas), gali išvardinti savo mėgiamiausias vietas, kur ji leidžia laisvalaikį. Kad ir kaip vyras bemylėtų moterį, kažin ar norėtų, kad moteriai pasaulis prasidėtų ir baigtųsi tiktai juo. Tokia moters egzistencija vyrą itin įpareigoja ir vargina. 

Vyrai nepakenčia prieraišių ir nesavarankiškų moterų, kurios nesugeba net į parduotuvę nueiti be jo. Kai moteris pati įdomi, save nuolat turtina, yra laiminga, tai ir vyrui gali pasiūlyti daugiau. Su ja laiką leisti žymiai įdomiau, ji dažnai stebina, yra vyrui tarsi iššūkis, paslaptis.

Ji niekada nežengia pirmojo žingsnio. Šiuo atveju verta prisiminti dėsnius: vyras savo prigimtimi yra medžiotojas, todėl jam įdomiau pačiam siekti moters. Norėdamas sužavėti patikusią damą, jis į darbą įtraukia visas savo pajėgas: protą, išmonę, ryžtą, veiksmų kryptingumą. 

Aišku, viskas priklauso nuo aplinkybių. Kartais ir moteris gali parodyti iniciatyvą, tačiau tik tam, kad numestų vyrui užuominą, kad ji jam nėra abejinga. Itin aktyviai nusiteikusi moteris rizikuoja taip ir nesužinoti, ar ji iš tiesų domina vyrą. 

Ji seksuali, tačiau ne vulgari. Pažinties pradžioje moteriai geriau prilaikyti liežuvį už dantų, nelaidyti dviprasmiškų juokelių, net jeigu jie  itin šmaikštūs ir stilingi. Vyrą traukia dama  tiek viešumoje, tiek likus su ja akis į akį (bent jau pradžioje). Moteriai „leidžiami" lengvi netyčiniai prisilietimai, o daugiausia  kojų flirtas po stalu. Na, o paskui, kai tapsite artimesni, galėsite atskleisti savo kitą pusę.

Nuotr. Shutterstock

Ji netrokšta sekso „tuoj pat". Vykstant tokiai lyčių vaidmenų kaitai, sunku būtų įsivaizduoti seksą po vedybų. Tačiau moteris vis tiek turėtų palikti iniciatyvą vyrui  tegul jis vilioja ir gundo. Jei norėsite pasirodyti karšta, patyrusi ir imanti iš gyvenimo viską, ką jis siūlo, nepasirodysite išranki.

Geriausiu atveju, jūsų santykiai su nauju pažįstamuoju taip ir nepažengs toliau miegamojo durų. Aišku, nėra idealaus laiko, kada tai įvyks, jei žmonės vienas kitą traukia, jaučia, kad jiems gerai kartu, tačiau bent porą savaičių (geriausia  mėnesį) reikėtų „apsiuostyti" iki sugulimo. 

Ji nuoširdžiai rūpinasi tais, kurie šalia. Moteriai tikrai rūpi, kad šeimos pusryčiai suteiktų energijos, ji primins vyrui išgerti vitaminus ir pabrėš arbatos bei sulčių naudą. Tai visiškai nereiškia, kad moteris virsta namų šeimininke  tokiu rūpestingumu moteris parodo, kad ji nėra abejinga vyrui, kad nori palengvinti jo gyvenimą, prisiimdama dalį rūpesčių. Tiesa, tas rūpinimas turi būti abipusis. Pavyzdžiui, pažįstu vyrą, kuris ryte anksčiau atsikelia, kad pašildytų moters automobilį.

Jos vyras turi būti geriausias. Ne, vyras tikrai neprivalo tapti olimpiniu čempionu. Kalbame apie tai, kad moteriai ne vis vien, kokį kostiumą vyras apsivilks, eidamas į operą, vyrui patiks, jei moteris patars dėl kaklaryšio ar pataisys mazgą. Net jei vyras bambės ir tie veiksmai atrodys gana savininkiški (todėl nerankiokite pūkus nuo vyro drabužių viešumoje ar netaisykite kaklaryšio), vyras iš tiesų jausis pamalonintas jūsų dėmesio jo išvaizdai.

Ji nedaro spaudimo. Kažin ar rastumėte žmogų, kuriam patiktų, kai knisa protą. Vyrui apskritai šis punktas yra principinis, ypač dėl santykių statuso. Jei moteris teiks ultimatumus, laikys vyrą nevyrišku dėl to, kad šis nesiperša, tai net tam reikalui subrendęs vyras gali akimirksniu atvėsti. Tikslingi pokalbiai apie piršlybas, vestuves, draugų santykių įteisinimus gali atbaidyti vyrą žengti šį atsakingą žingsnį. 

Ji žino, kas yra meilė. Kiekvienas šį jausmą įsivaizduojame skirtingai: vieniems galva sukasi, kiti skraido iš laimės, treti prikuria genialių projektų. Kai vyras myli, jam svarbu viena  žinoti, kad ir jis yra mylimas. Žodžių nepakanka, vyrai vertina moters veiksmus, pažadus, pasitikėjimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.