Kodėl vyrai labiau myli blondines?

 (81)
Amžinas ginčas tarp blondinių ir brunečių dėl to, kurios yra geidžiamesnės, išsispręstas. Turbūt jau pačios žinote kurių naudai. Taip, brunetes, kaip ir anksčiau, noriau priima į darbą ir skiria vadovaujančioms pareigoms.
mergina, liemenėlė, šviesūs plaukai, blondinė
© Shutterstock nuotr.

Specialiai brunetėms, kaip paguodos prizas, sugalvotas terminas "ryški, ekstravagantiška, temperamentinga". Brunetės savo intelektą laiko iškėlusios aukštai kaip vėliavą, tačiau vyrai ir toliau užsispyrusiai renkasi blondines. Kodėl? Pasirodo, blondines vyrai renkasi vadovaudamiesi ne protu, o fiziologija.

Genetinis blondinių fondas

Genetikai jau seniai įrodė, kad šviesūs plaukai, akys ir oda - recesyviniai požymiai. Būtent todėl nuo seniausių laikų šiuolaikinių vyrų protėviai rinkdavosi šviesiaplaukes. Juk būtent blondinė - ideali vyriškojo „genetinio fondo" saugotoja. Verčiant iš mokslinės į žmonių kalbą tai reiškia, kad vyras su dominuojančiais genetiniais požymiais gali būti tikras, kad blondinės pagimdytas kūdikis greičiausiai bus panašus į tėvą, o ne į motiną. Tokiu būdu, vyras, pasirinkęs blondinę, užtikrina savo "genetinio fondo" perdavimą iš kartos į kartą.

Blondinės vaisingesnės

Žymus australų psichologas ir rašytojas Allan Peas iškėlė dar vieną blondinių „pasisekimo" vyrų tarpe hipotezę. Pasirodo, šviesi plaukų spalva byloja apie didelį estrogenų kiekį kraujyje. Tai tas hormonas, kuris yra atsakingas už vaisingumą. Taigi vyras, rinkdamasis blondinę, nesąmoningai užsitikrina savo giminės tęstinumą. Blondinė neatsisakys gimdyti. Pasak anglų patarlės, blondinė kvaila, todėl ir vaisinga. Tai netiesa. Ne kvailume visa esmė, o padidintame estrogenų kiekyje. Tuo ir grindžiamas neva didesnis šviesiaplaukių moterų vaisingumas.

Kada blondinės patamsėja?

Allan Peas atrado įdomų dėsningumą: po kiekvieno gimdymo blondinės patamsėja. Ar pastebėjai, kad tarp moterų, kurioms virš 30, blondinių kur kas mažiau nei tarp dvidešimtmečių? Esmė visai ne tame, kad vyresniame amžiuje blondinės persidažo. Paprasčiausiai po gimdymo estrogenų kiekis organizme sumažėja, o tai įtakoja palaipsnį „tamsėjimą". Todėl, pagal statistiką, žmonoms blondinėms vyrai neištikimi būna dažniau nei brunetėms: vyras nesąmoningai ieško naujos moters su recesyviniais genetiniais požymiais ir dideliu estrogenų kiekiu kraujyje.

Ramesnės ir švelnesnės

Tie patys estrogenai didele dalimi įtakoja ir blondinių charakterį. Kuo šio hormono kraujyje daugiau, tuo žmogus ramesnis, mažiau agresyvus, o tai taip pat traukia vyrus, kurie iš prigimties linkę dominuoti. Na, o į tariamai įgimtą blondinių kvailumą, apie kurį sklando daugybė anekdotų, galima atsakyti taip pat anekdotu: ar žinote kodėl anekdotai apie blondines tokie trumpi? Kad brunetės juos lengviau įsimintų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.