Kodėl nereikia išduoti meilužių skaičiaus?

 (45)
Sakoma, kad vyrai savo meilužių skaičių daugina iš 3, o moterys dalina iš 3. Tai taisyklė, kurios patarčiau laikytis.
Koks yra idealus partnerių skaičius? Tokio nėra.
© Shutterstock nuotr.

Ar žinote, kiek vyrų turėjote iki tol, kol sutikote JĮ? Tikriausiai numanote. Bet taip pat tikriausiai ne vieną kartą išgirdusios klausimą "su kiek vyrų tu buvai?", susimąstote, ar jam pasakyti tiesą. Anksčiau su savo simpatijomis buvau labai tiesmuka. Ir likau įskaudinta. Galiu pasakyti tik tiek - skaičių žaidmą žaisdama su JUO visuomet pralaimėsite. Nesvarbu, ar tai 3 ar 30 - vyrų, kurie jus lietė, jam bus per daug.
Manote, jam nerūpi, kas buvo jūsų praeityje? Ne? Taip? Ne? Naaa... galbūt. Ir jums labai pasiseks, jei tas "galbūt" taip ir liks nutylėtas. Tačiau daugelis vaikinų primygtinai reikalauja konkretaus skaičiaus. Ir į ką tai veda? Jeigu skaičius per didelis, tai santykiuose gali sukelti įtampą. Juk kiekvienas mūsų nori, kad santykiai būtų ypatingi (o kas tame ypatingo, mąsto vyrai, jei tu TAI jau darei su dešimčia kitų?). Jeigu skaičius bus per mažas, vaikinas ims nerimauti, kad tu sureikšmini seksą ir jei jau guli su kuo į lovą, tai tikiesi žiedo, padėto po pagalve. Žinoma, kai kurie vyrukai domisi, nes jiems rūpi jų... sveikata. Tačiau jie vis tiek tikisi, kad skaičius bus žemas.
Mano patarimas: pasakykite, kad niekada neskaičiavote, tačiau jei jam rūpi, galite pabandyti. Nė vienas vyras nenorės, kad prisimintumėte visas malonias praeities akimirkas... Kita vertus, jei norite jam pasakyti tiesą, dėl kurios nė kiek nesivaržote, pirmyn! Jo reakcija priklausys nuo jūsų pačios požiūrio. Ir šiaip. Kas skaičiuojasi kaip kartas? Kunilingas? Petingas? Analinis - tai du kartai? Romantiška naktis su glamonėmis be sueities? Girtas nuotykis, trukęs 2,5 minutės? O gal tai pusė karto?
Jeigu jau prakalbome apie matematiką, tai vidurkis yra toks: moterys dažniausiai sako, kad turėjo 4 partnerius, o vyrai - tikina miegoję su 8 moterimis. Tačiau Kalifornijos univeristeto matematikos profesoriaus atliktas tyrimas rodo, kad tai sunkiai įmanoma. Dažniausiai vyrai prideda 3, o moterys atima 3 partnerius. Ar atitinkamai daugina ir dalija iš trijų... Pasimesti nesunku, tačiau per amžių amžius tiesa buvo viena: moterys, kurių partnerių skačius viršija rankų pirštų skaičių, laikomos paleistuvėmis, o vyrai, kurių meilužių skaičius nesiekia dešimties - nevykėliais.
Koks, sakysite, yra idealus skaičius? Gal 5. Nors iš tikrųjų tokio nėra. Mes puikiai suvokiame, kad praeities neištrinsi. Ir ji nebeturėtų būti svarbi nei jums, nei jūsų partneriui (kuris išvis neturėtų klausti apie tokius dalykus). Juk nepaisant to, kas dėjosi jūsų lovoje, šįkart jūs norite, kad jums pavyktų išsaugoti santykius.
Pasikartosiu - niekas neturi teisės jūsų versti įvardinti tikslaus skaičiaus. Kita vertus, jūs pati (nors ir patyliukais) turėtumėte džiaugtis tais 23-ais, o ne gėdytis tų dviejų. Juk gėda reiškia, kad gailitės to, ką padarėte? Ir bet kokiu atveju kiekvienas kartas kažką jums reiškė. Ir tai tikrai yra daugiau negu tik skaičius.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.