Kodėl JIS vaidina orgazmą?

 (40)
Manoma, kad orgazmo imitacija – tik moters privilegija. Tačiau paaiškėjo, kad ir vyrai nėra tokie nuoširdūs lovoje.
Jei vyras vaidina orgazmą, tai tik dėl to, kad moteris nesijaustų kalta...
© Shutterstock nuotr.

Visai neseniai prezervatyvų gamintoja kompanija „Durex" atliko apklausą ir nustatė, kad 20 proc. vyrų suvaidina orgazmą.

Jei manote, kad vyrų orgazmas yra savaime suprantamas ir primityvus reiškinys, tai taip nėra. Portale Sexy Week rašoma, kad vyrui suvaidinti orgazmą žymiai sunkiau nei moteriai. Jai užtenka išleisti malonumo dejonę, suspausti makšties raumenis ir atleisti, o vyro orgazmo įrodymu laikomas sėklos išsiliejimas.

Ar galima pajausti vyro orgazmą?

Seksologų duomenimis, orgazmo metu nė viena moteris negali su 100 proc. įsitikinimu pasakyti, ar partneris išsiliejo joje, ar ne, nes tuo metu moteriai labiau rūpi jos pačios pojūčiai. O imituoti visus kitus orgazmo „ingredientus" vyras gali visiškai nesunkiai - ir dejuoti, ir sušukti, ir net padaryti taip, kad kūnas susipurtytų...

(Bet aš, pavyzdžiui, jaučiu, kai Nielsas išsiveržia. Jei mylėtumėmės su prezervatyvu, tada - jokių šansų... Juk neimsi prašyti, kad pateiktų įrodymus).

Dažnai moterys vaidina orgazmą tam, kad partneris nesuabejotų savo pajėgumu, aistringumu. Moteris, virpanti palaimoje, tarsi įrodymas - aš nenuilstantis Kazanova, aš galiu!

Gydytojų seksologų tyrimų duomenimis, imituojantys orgazmą vyrai vadovaujasi tais pačiais motyvais. Jie irgi nori palaikyti savo partnerę, neleisti jai suabejoti savo seksualiniu patrauklumu. Juk nemažai moterų, jei vyrui nepasiseka lovoje, taip mėgsta kaltinti save - kad yra nepatraukli, negraži, negrabi lovoje, nemoka sujaudinti. Be to, moterys apie vyrus mano: sekso tikslas - patirti orgazmą, o jei jo nebuvo, vadinasi, esu niekam tikusi... Vyras, nenorėdamas, kad moteris save graužtų, ir pradeda apsimetinėti.

Kodėl vyrai apsimetinėja?

Klausimas kyla natūraliai: kodėl fiziškai stiprūs ir sveiki vyrai reguliariai patiria sunkumų dėl orgazmo?

Viena didžiausių priežasčių - stresas. Nereikia nei gilių sukrėtimų - užtenka problemų darbe, nemalonaus pokalbio su viršininku, ir vyras negali susikoncentruoti į savo pojūčius, nors jo erekcija ir nepriekaištinga. Erekcija yra, aktas įmanomas, o orgazmo pasiekti vyras nesugeba. Beje, tam įtakos gali turėti ir kiti veiksniai: vaikai kitame kambaryje, skubėjimas ir pan.

Antra priežastis - įžanginių glamonių stoka. Taip, taip, moterys! Daugumai vyrų, ypač po 30 metų, reikia ilgos preliudijos, kad jie sugebėtų susijaudinti. Be to, lovoje vyras yra linkęs fantazuoti, todėl jei nepamėtėsite peno vaizduotei, vyrui sunku bus pasiekti orgazmą.

Trečia priežastis - moterų nejautrumas. Vyras, žiūrėk, jau visai arti išsiveržimo, o moteris jį pristabdo: „Neskubėk, užlaikyk, noriu dar ilgiau...". Kartais moteriai praverstų būti ne tokiai egoistei ir pagalvoti apie partnerį. Be to, ne kiekvienas vyras sugeba ilgai mylėtis be ejakuliacijos - tai galima pasiekti tik nuolatiniu darbu, mokantis kontroliuoti savo kūną.

Ką daryti?

Erekcija. Dažnai lytinio akto pradžioje vyro erekcija pavyzdinė, o po to ji ima silpti. Žinoma, vyras panikuoja ir, kad neapsijuoktų, simuliuoja aistrą bei pasitenkinimą. Jei pastebėjote tokį mylimojo elgesį, neskubėkite kaltinti savęs, o dar daugiau - pykti ir nusisukus užmigti. Geriausia išeitis iš tokios situacijos - penio stimuliacija rankomis arba burna. Yra vyrų, kurie nesidrovi to paprašyti savo partnerės.
Tačiau jei jūsų vyras ne toks, imkitės iniciatyvos pati. Tik labai subtiliai atgaivinkite jo draugužį, kitaip vyras pasijus sekso treniruokliu - kad norite kuo skubiau sugrąžinti jo kietą formą ir išgręžti (Hm, nors mano Nielsui, beje, tai patinka...).

Aplinka. Orgazmo gali nebūti dėl to, kad vyras nepakankamai emociškai susijaudinęs. Viena svarbiausių priežasčių - naujumo, netikėtumo santykiuose trūkumas. Mes, moterys, dažnai piktinamės, kad turime kurti tas situacijas, būti aistringomis meilužėmis, stebinti apatiniais drabužėliais, aštriais pasiūlymais ir pan. Bet seksologai sako, kad yra tiesos - vyras taip sutvertas, kad jo aistringumą reikia nuolat kaitinti. Jų mechanizmas jautresnis ir lepesnis, taigi... Moteris jam turi būti paslaptis, turi jį stebinti. Todėl visi vaidmenų žaidimai, romantiškos vakarienės, maudynės vonioje kaip niekad gerina ne tik jausmus, supratimą, ryšį, bet ir stiprina vyro potenciją. Ir, kaip bebūtų įprasta, visa ši santykių kūrybos našta dažnai krinta ant moters pečių. Idealu, jei žaidėjai - abu, jei ir vyras nori pademonstruoti savo romantiškumą, juslingumą, įrodyti moteriai, koks gali būti nenuspėjamas meilužis.

Beje, kartais vyrui net nereikia moters iniciatyvos ir dominavimo, vadovavimo procesui - užtenka pajusti ir pamatyti, kad ji nusiteikusi seksui, tai yra nori mylėtis. Visa kita perleiskite į vyro rankas...

Pozicija. Vyrui pasiekti orgazmą gali padėti ir pozų pakeitimas. Mylėkitės, kad penis būtų stipriau stimuliuojamas - šuniuko arba šaukštų poza. Tačiau jūs neturėtumėte dominuoti, nes taip atimsite iš vyro galimybę kontroliuoti procesą. O jam, sunkiai patiriančiam orgazmą, būtent to ir reikia - žinoti, ką jis daro. Veiksmų netikėtumas iš partnerės pusės gali dar labiau jį sugluminti. Kai kuriems vyrams gera erekcija nugeibsta, jei nežino, kas jų laukia (Man taip nutiko: buvau suplanavus sušokti striptizą, tai aklai ir laukiausi plano. Tačiau gera Nielso erekcija nulinko, nes jis to nesitikėjo, nors, kaip sakė, buvo malonu žiūrėti... Jis tiesiog perkaito, galimos ejakuliacijos banga praėjo, ir viskas. Pasimylėjom tikrai ne iš karto...). Todėl jei nesate tikra, kad puikiai žinote, kas jaudina jūsų vyrą ir kaip jam suteikti orgazmą, geriau išlikite pasyviai aktyvi.

Preliudija. Geriausiai, jei ji truktų apie 15 minučių. Jei po kelių bučinių jau maunate nuo vyro kelnes, galite ir nebūti taip maloniai nustebinta, kaip tikėjotės. Nebent vienas kitą jau kaitinote vakarienės metu ir beliko tik išsilydyti jums abiem aistroje.

Pagalbininkai. Jei viską išbandėte, tačiau situacija nepagerėjo, gal vertėtų užsukti ir į sekso reikmenų parduotuvę. Yra specialių lubrikantų, kurie ne tik pagreitina erekciją, bet ir sustiprina pojūčius lytinio akto metu. Yra ir specialių prezervatyvų, kurių vidinė pusė grublėta ar „su ūsiukais", - tokie ir pojūčius sustiprina, ir audringą ejakuliaciją padovanoja.

Pokalbiai. Vyras nemėgsta kalbėti. Jis baiminasi, kad nuvils partnerę, todėl visomis išgalėmis siekia nuslėpti savo nesėkmę. Jai pradėjote pokalbį apie tai, o vyras neigia, nespauskite jo. Nurimus pasikalbėsite ir pasakysite reikalingus žodžius: kad jį mylite, kad nesiekiate jokių sekso rekordų, o paprasčiausiai norite, kad ir jam būtų gera. Ir būtinai pasakykite, jog nėra nieko baisaus, kad šiuo metu jis nenusiteikęs seksui - juk gali ir palaukti. Nedramatizuodama situacijos, išvaduosite vyrą - jis nesijaus kaltas.

P. S. Kaip būtų paprasta, jei ir vyras, kai nenorime mylėtis, lygiai taip pat supratingai įvertintų situaciją... O gal įvertina? O gal jau priprato ir nebesitiki mūsų „taip"?

Gal tada verta pamąstyti: kiek kartų atstumiame vyrą mes, o kiek kartų jis mums pasako „ne"?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.