Kodėl 2016-aisiais pasiryžau gyventi be SEKSO

 (85)
Naujus metus daugelis žmonių pasižada nugyventi kitaip. Kai kurie užsibrėžia sulieknėti, kai kurie - susilaukti vaikų, mesti rūkyti ar įsigyti šunį. Viena skaitytoja 2016-aisiais nusprendė atsisakyti sekso.
Kodėl 2016-aisiais pasiryžau gyventi be SEKSO
© Shutterstock nuotr.

„Žinau, ką jūs galvojate. Kad aš atostogų Tailande metu pasigavau sifilį. Arba kad apskritai gyvenime neturėjau sekso. Tačiau taip nėra. Priežastis, kodėl nusprendžiau laikyti savo kojas suglaustas, yra visai kita.

Seksualinis prieraišumas yra baisus dalykas. Jis verčia tave susitikti su vaikinu ar vyru, kuris tau galbūt netgi nelabai patinka, tačiau vis tiek periodiškai guliesi su juo į lovą dėl išsivysčiusios fizinės priklausomybės.

Kai kartą pabudau šalia vaikino, su kuriuo mes periodiškai miegodavome pastaruosius pusę metų, supratau, kad kažką reikia keisti.

Kodėl 2016-aisiais pasiryžau gyventi be SEKSO
© Shutterstock nuotr.

Mes kiekvieną savaitgalį davėmės kaip triušiai, nors aš netgi nežinojau jo pavardės. Nesilankiau jo namuose ir apskritai, mažai su juo bendravau.

Pažintys internete ir tokie santykiai dėl sekso retai kada nuveda iki „gyveno ilgai ir laimingai“ pasakos pabaigos.

Todėl vieną dieną nusprendžiau nutraukti tokius niekur nevedančius santykius ir kurį laiką pagyventi be sekso. Kad galėčiau su man patinkančiu žmogumi užmegzti normalų dvasinį ryšį ir patirti normalius santykius.

Tik kaip man apie tai reikės pranešti vaikinams, su kuriais susitikinėju? Ar jie pasipustys padus? Galbūt. Gal koks vienas priims tai kaip įdomų iššūkį.

Tačiau aš manau, kad šis mano sprendimas yra vienas protingiausių gyvenime. Kaip kartą vienas vaikinas, vardu Sinatra, pasakė: "Aš pabandysiu šiek tiek padainuoti."

Yra vienintelis būdas sužinoti, ar man pavyks, tai tiesiog ryžtis padaryti.“

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.