Ko nederėtų sakyti lesbietėms?

 (56)
Mano artima bičiulė Gerda – lesbietė. Daugeliui tokia draugystė neįsivaizduojama. O man ji – tikra dovana ir pamokanti patirtis.
Moterys visą laiką galėjo ir mylėjosi be vyrų - ir, drįsčiau teigti, joms tai labai gerai sekasi.
© Shutterstock nuotr.

Dažnai, kai su Gerda pasirodome mieste, ar ji lieka pas mane nakvoti po triukšmingo vakarėlio, sulaukiu bičiulių komentarų: „Ji tave kabina?".

Jeigu aš nepuolu miegoti su pirmu pasitaikiusiu vyru, kodėl mano draugė turėtų jausti trauką bet kam, turinčiam krūtis?

Nors Gerda nėra iš tų, kurios puola skųstis dėl homofobiškos atmosferos Lietuvoje, stebėdama žmonių reakcijas, sužinojus, kad ji nėra heteroseksuali, supratau keletą dalykų, apie kuriuos vertėtų patylėti. Visus juos puikiai apibendrino Natalie Josef - tinklapio divinecaroline.com autorė.

Taigi, kokios (dažniausiai iš vyrų išgirstamos) frazės erzina homoseksualias moteris ir kodėl :

10. „Visos lesbietės tiesiog nori būti vyrais."
Ne, mes nenorime. Mes esam moterys, kurioms patinka būti su moterimis. Kas ką nors pasakė apie vyrus? Vyrai turi penius, na ir kas? Juk aš galiu nueiti į sekso prekių parduotuvę ir vieną sau nusipirkti. Be to, man nereikia rūpintis dėl to, kad jis per mažas ar išgyventi dėl kitų, tinkamai ar netinkamai atliekamų „lytinių disfunkcijų".

9. „Aš visai ne prieš lesbietes, man tik du apsikabinę vaikinai yra šlykštu."
Ar jūs tikrai manote, kad tai išgirdusios mes geriau jausimės? Nors daugelio lesbiečių taip pat nedžiugina apsikabinusių vyrukų vaizdelis, mes vis tiek esame homoseksualų visuomenės narės. Mums nerūpi jūsų pripažinimas, ir jūs nesate mažiau homofobas vien todėl, kad jums patinka mintis apie dvi moteris. Ar žinai, kas mums yra šlykštu? Įžūlumas ir bukumas.

8. „Tu per graži ir moteriška, kad būtum lesbietė."
Jei jūs manote, kad visos lesbietės yra trumpai kirptos, dėvi flanelinius marškinius bei avi kareiviškus batus, tad, ko gero, visą jūsų gyvenimą jūsų akys buvo užmerktos. Jei jūs manote, kad visos lesbietės yra negražios moterys, negalinčios susirasti vyro, esate idiotas. Lesbiečių yra visokių tipų, formų, dydžių, įvairių kirpimų, dėvinčių įvairius drabužius, karštų ir ne tokių, storų ir plonų, mergaitiškų ir nemergaitiškų. Nesakykite tokių kvailų dalykų - moterys niekada nėra per gražios ir per moteriškos, kad būtų lesbietės... Aš lažinuosi iš šimtinės, kad mano mergina yra karštesnė negu tavoji.

7. „O kaip jūs mylitės be vyro?"
Iš tiesų, labai paprastai. Aš esu tikra, jei vyrai neturėtų penių, jie juk sugalvotų ką veikti su moterimi lovoje. Moterys visą laiką galėjo ir mylėjosi be vyrų - ir, drįsčiau teigti, joms tai labai gerai sekasi.

6. „Kodėl jūs puikuojatės savo seksualumu ir brukate tai tiesiai mums į veidus?"
Kiekvieną savo gyvenimo dieną aš matau heteroseksualius žmones, besilaikančius už rankų, besibučiuojančius ir dėvinčius savo heteroseksualius drabužius. Aš matau reklamas ir filmus, aš žiūriu televizijos laidas ir skaitau žurnalus - viskas, ką matau, puikuojasi heteroseksualų gyvenimais ir meilėmis. Jei jau taip, tai jūs visą laiką brukate savo seksualumą man į akis. Jei aš laikausi už rankų su savo mergina, aš nieko nebruku jums į veidą, aš tiesiog laikausi už rankų su savo mergina.

5. „Lesbietės negali auginti vaikų, ypač berniukų. Vaikams reikia mamos ir tėčio."
Ar jūs gyvenate 1950 metais? Mažiausiai pusės tai skaitančiųjų tėvai yra išsiskyrę, o iš jų apie 80 procentų po skyrybų gyveno su mama. Ar jūs sakote, kad jūs susimovėte todėl, kad gyvenote tik su mama? Vaikams reikia meilės ir saugumo. Beje visi tyrimai parodė, kad homoseksualių tėvų užauginti vaikai nesiskiria nuo tų, kurie užaugo heteroseksualiose šeimose.

4. „Ar tu prie manęs kabiniesi?"
Ummm ... Tikriausiai ne. Jums tai gali būti staigmena, bet ne visi homoseksualūs žmonės jūsų nori. Ar jūs norite visų heteroseksualų, kuriuos matote? Ar jūs neturite skonio? Įžvalgos?

3. „Sveiki pone (ar bičiuli, brolau, sūnau)"
Ar jūs neturite akių? Ar jūs nematote, kad aš turiu krūtis? Vien todėl, kad mano trumpi plaukai ir aš dėviu vyriškus rūbus, nereiškia, kad aš esu vaikinas, kad aš noriu būti vaikinu, ar kad aš nekenčiu vaikinų. Tai tiesiog plaukai ir rūbai - tad baikite.

2. „Būti lesbiete nėra įgimta, tai pasirinkimas."
Ar jūs renkatės prie ko jus traukia? Jei vis kas būtų atvirkščiai, ar galėtumėme jus įtikinti būti gėjais vien todėl, kad dauguma žmonių yra tokie? Vienintelis pasirinkimas, kurį mes turime, ar mes norime būti sąžiningi su savimi, ar ne. Istorijos pabaiga.

1. „Ar galiu stebėti?"
Ne! Ir prašau, nebeklausinėkite. Gyvenimas - ne porno filmas. Ar jus norėtumėte, kad koks nors vaikinukas jus stebėtų? Nemanau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.