Ko iš moterų nori vyrai ir kaip juos sužavėti?

 (1)
Yra dalykų, kuriuos, jeigu būtų vyrų valia, mes žinotume jiems apie tai net neužsimenant...
© Shutterstock nuotr.

Kažkodėl bėgant laikui mes, moterys, esame linkusios mažiau puoselėti savo intymius poros tarpusavio santykius, nei tuomet, kai dar buvome nepriklausomos. Mes siekėme savo brangiausiųjų taip, tarsi tai būtų gyvybės ir mirties klausimas. Laikas bėgo ir mes ėmėme daugiau investuoti į  bendro gyvenimo pradžioje kartu įsigytą šunį... Mes negalime sulaukti, kada grįšime namo, įsispirsime į patogias šlepetes, paglostysime gauruotą keturkojį kompanioną ar išgersime vakarinį kokteilį. O kaip dėl partnerio? Ar mes patiriame tokį patį malonumą jį matydamos?

Kodėl mūsų draugės džiaugiasi tobulais santykiais? Galbūt jos žino kaip patenkinti savo partnerio poreikius. Aš jums išduosiu mažą paslaptį  jūs taip pat tai galite. Vyras  dėl jūsų padarys bet ką, jei  suprasite jo poreikius. Tai taip paprasta.

VYRAMS REIKIA ĮVERTINIMO: Prisiminkite, kodėl įsimylėjote savo partnerį. Sudarykite dešimties jo geriausių charakterio savybių sąrašą, dėl kurių jūs norite su juo būti. Stenkitės jį įvertinti ir pagirti. Net gi paprastos buitinės užduotys, tokios kaip užsukti į parduotuvę po darbo ar išnešti šiukšles, gali būti vertinamos.

VYRAMS REIKIA PAGARBOS: Du didžiausi pagarbos priešai yra kritika ir bausmės. Tai  taikytina ir tiems momentams, kai pasakote, kad jis neteisus ar apibarate jį kaip vaiką. Jokiais būdais niekada neplūskite jo viešai, nes taip jo neteksite amžiams. Moteris turi sukurti saugią, neteisiančią aplinką savo mylimam žmogui arba vyras užsisklęs emocionaliai ir seksualiai.

Nuotr. Shutterstock

VYRAI NEKENČIA SKUNDŲ: Žodžiai „tu" ir „kodėl" kaip mat įjungs jūsų vyruko gynybinę funkciją. Vyrai pagal prigimtį yra linkę varžytis, tad jis gali imti kovoti su jumis, kai tik pajus iššūkį. Paverskite skundus prašymais. Pamėginkite pradėti taip: „Man taip patinka, kai tu..." ar „Aš būnu tokia laiminga, kai tu...". Tik tai privers jį atkreipti dėmesį.

VYRAI JAUČIASI EMOCIŠKAI NUSKRIAUSTI: Tyrimai rodo, kad emocijos vyrams yra triuškinančios. Jie linkę vadovautis logine smegenų puse. Tad kai vyrai susiduria su emocijų kupina moterimi, 80 procentų atvejų jie į sureaguoja piktai. Šį susitvarkymo mechanizmą vyrai naudoja bandydami įgyti kontrolę. Vyrai nieko negali pakeisti, kad juos traukia moterys, kurios sugeba emociškai save kontroliuoti.

VYRO DĖMESIO TRUKMĖ YRA 23 MINUTĖS: Kalbėkite trumpai. Viską, ką planavote  pasakyti, padalinkite viską iš keturių. Maždaug su tiek žodžių jis gali psichologiškai susidoroti. O jei pateiksite daugiau nei tiek, žinutės jis nesupras. Tokiu būdu jam nepasiseks išlaikyti dėmesio, o jūs nusivilsite. Stenkitės daugiau klausytis ir mažiau kalbėti. Jei jam reikės sultingų smulkmenų, jis to paprašys. Jei norėsite uzurpuoti visą jo laiką ir energiją, tai gali susieti jus su nemaloniais jausmais.

VYRO REZULTATŲ SUVESTINĖ: Vyro neuronų grandinė yra susieta su rezultatų suvestine. Jie iš prigimties yra konkurencingi padarai. Yra tik laimėjimas arba pralaimėjimas, visa kita nesvarbu. Jei jūs jį kritikuosite  tai automatinis pralaimėjimas. Štai kodėl jam reikia nuotykių ir verslo bei sporto iššūkių. Jam būtina laimėti. Jei jis nepadarė jūsų laiminga  tai yra pralaimėjimas. O pralaimėjimas yra trūkumas. Pasistenkite, kad jis laimėtų ir visada atsilyginkite už jo pastangas.

VYRUS NUGINKLUOJA: Moters piktas liežuvis gali būti vyrą naikinantis priešas. Mirtinas ginklas  tai patvirtins kiekvienas vaikinas. Stenkitės kalbėti tuo švelniu, minkštu moterišku balsu, kurį jums suteikė gamta. Niekas nekenkia bendravimui labiau, nei moters suirzęs tonas ar šiurkšti kritika. 

Tyrimai parodė, kad dauguma vyrų girdi balso toną, o ne žodžius. Kalbėkite lėtai ir minkštai, ir, aš užtikrinu jus, jis tikrai reaguos geriau. Netaisykite savo partnerio, o pozityviai veikite tarpusavio santykius savo kalbomis. Ir, galiausiai, nenuvertinkite aistringo, flirtuojančio pasiūlymo galios. Taip jūs išmokysite jį noriai reaguoti į jūsų balsą.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.