Kas vyrus gąsdina labiau už impotenciją

 (10)
Pasirodo, kad labiau vyrus gąsdina ne atsakingais momentais išduodantis draugelis, o kur kas aukščiau esantis vyriškumo simbolis.
© Shutterstock nuotr.

Daugelis mano, kad plaukų slinkimas gali tapti tragedija tik moterims, kai tuo tarpu vyrai lengvai susitaiko su šia nemalonia problema. Neseniai buvo atlikta apklausa, bandant išsiaiškinti kaipgi iš tiesų vyrai išgyvena plikimo procesą.

Jungtinėje Karalystėje atlikus apklausą, buvo nustatytos pagrindinės, su senėjimo procesu susijusios vyrų baimės. Iš viso apklausoje dalyvavo 2 tūkstančiai stipriosios lyties dalyvių.

Net 94 % respondentų teigė, kad juos labai neramina plaukų slinkimas, o štai impotencijos baimę, kaip pagrindinį savo rūpestį, įvardijo – 89 % vyrų.

Apie 60 % apklaustųjų teigė, jog bijo netekti dantų, dar keli iš apklaustųjų bijo netekti klausos, o 24 % nerimauja dėl ypatingai senatvėje pasireiškiančio blogo burnos kvapo. Nutukimas šalia kitų baimės faktorių, sudaro 64 % visų apklaustųjų. Pražilti bijo trys ketvirtadaliai apklausos dalyvių, o 45 % vyrų pripažino, jog senatvėje labai nenori nešioti didelių akinių storais stiklais, rašo Likar.info.

,,Plikimas labai trikdo vyrą. Plikės praktiškai neįmanoma paslėpti, skirtingai nei pražilusių plaukų ar alaus pilvo, todėl aplinkiniai neretai pašiepia tokią problemą turinčius vyrus bei ,,skaldo“ apie juos anekdotus,“ – sako psichoterapeutas Tonis Makenzis).

,,Žmonės mano, kad anekdotai, kurių pajuokos objektas yra nuplikimas, turėtų būti priimami su humoru, o ne kaip įžeidimas. Vis dėlto, pernelyg dažnai koneveikiant žmogų tokiais juokeliais, galima užgauti jo savigarbą, kas vėliau gali neigiamai paveikti tiek fizinę, tiek psichologinę to žmogaus būseną,“ – padarė išvadą ekspertas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.