Kas išduoda, jog esate biseksuali

 (12)
Jums traukia mielas kaimynas ir jaučiate keistą prielankumą vienai savo pažįstamų merginų? Ką visa tai reiškia? Ar jūs – biseksuali?
© Shutterstock nuotr.

Yra du tipai žmonių, kuriuos traukia abi lytys: biseksualai ir bi-smalsūs. Žmonės, kurie yra bi-smalsūs yra tokie, kurie gali būti pasirengę išbandyti santykius su tos pačios lyties partneriu, bet daugiau dėl to, kad stengiasi pažinti patys save. Aš pati iki dvidešimties maniau esanti biseksuali - buvau pabučiavusi daugiau merginų nei vaikinų. Tačiau kai vienąkart klube sutikta mergina mane parsivedė namo ir viskas pakrypo lovos link, greitai persigalvojau. Ji buvo neįtikėtinai graži ir protinga, tačiau aš supratau, kad man užtenka tik draugystės - intymūs santykiai su moterimis manęs nebežavėjo.
Tuo tarpu biseksualūs žmonės yra tie, kurie ŽINO, jog jiems patinka vyrai IR moterys.

Štai keletas užuominų, kad galite būti biseksuali:

* Jus pirmiausia traukia žmogus, jo asmenybė – lytis tame nevaidina didelio vaidmens

*Jūs ne tik aistringai įsimylite tos paties lyties žmones - jūsų jausmai yra gilesni nei „meilės nuotykis“ arba „mergaitiškas įsimylėjimas“.

*Seksualiai fantazuojate, kad tikrai norėtumėte išbandyti pasimylėti su tos pačios lyties partnere.

*Jaučiate tai pasąmonėje – jūsų kūnas gali ir meluoti, tačiau jūsų pasąmonė niekada nėra jūsų suklaidinusi.

*Ieškote KOKYBIŠKO partnerio, o ne žmogaus vienkartiniams pasimatymams.

Jei pastebėjote, jog linkčiojote skaitydama visus šiuos teiginius, ko gero, esate gana sutrikusi dėl to. Viskas gerai. Dauguma žmonių, kurių seksualiniai pasirinkimai nėra aiškūs, gali būti labai dėl to suglumę.

Ką gi, aš pakankamai įsitikinusi, kad esu biseksuali (ar bent jau bi-smalsi). Ką dabar daryt?

Ką gi, giliai įkvėpkite ir priminkite sau, kad jausti daug prieštaringų emocijų apie savo seksualumą yra NORMALU. Jei jaučiate, kad esate biseksuali, pats metas patyrinėti savo seksualumo ribas su vyrais ir moterimis. Štai keletas patarimų:
 
*Susiraskite internetines grupes vietinėms GLBT (gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transeksualų) grupėms (jaunimo ar suaugusiųjų, priklausomai nuo jūsų amžiaus), kurios gali susitikinėti jūsų mieste. Būtent ten galite rasti žmonių, kurie patiria tą patį.

*Eksperimentuokite. Pats geriausias būdas išsiaiškinti, ar jus traukia abiejų lyčių žmonės, yra paeksperimentuoti, ką reiškia būti su jais. Tačiau pasimylėkite ne trise, o atskirai.

*Kai eksperimentuosite, darykite tai saugiai. Net gi tos pačios lyties poros patiria riziką dėl seksualiai platinamų ligų ir kitokias sveikatos problemas.

*Nebandykite eksperimentuoti su geru draugu, nebent jis ar ji to nori. Seksas sugriovė begalę nuostabiai gerų draugysčių, o juk jums pravers žmonės jūsų pusėje.

*Pasikalbėkite apie savo jausmus su žmogumi, kuriuo pasitikite. Galbūt kreipkitės į gėjų ar lesbiečių grupes. Kartais nepažįstamųjų patarimus yra paprasčiau pritaikyti nei jūsų pažįstamų žmonių patarimus.

*Nepamirškite, kad jūs esate normali. Jūs esate tobula tokia, kokia esate. Nėra jokios gėdos būti biseksualia, bi-smalsia, lesbiete, heteroseksualia, transseksualia – visiškai jokios gėdos. Laikykite galvą aukštai iškeltą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.