KARŠTA. Bučiniai po oralinio – aistringa ar priklu?

 (175)
Prie vyno taurės su bičiulėmis prakalbome labai subtilia tema: bučiniai po oralinio sekso. Nuomonės buvo tokios įvarios, kad nusprendžiau apie tai parašyti.
© Shutterstock nuotr.

„Mes su mylimuku bučiuojamės po to, kai aš jį pamaloninu, tačiau aš nenoriu su juo bučiuotis, kai jis pakyla iš mano apačios. Na, man šlykštu nors tu ką“, - atviravo viena draugė.

„O man patinka, kaip jis kvepia, po to, kai pamalonina mane. Jam patinka, kaip kvepiu aš, po to, kai pabučiuoju jį ten... Bučiniai nuo to tik dar aistringesni tampa. JUk oralinis seksas - intymiausia meilės forma. Jei tai nepriklu, kodėl turėtų bučiniai turėtų atstumti?“, - pirmosios draugės pasiteisinimų nesuprato antroji.
„Maniškiui tai nesinori manęs bučiuoti po to, kai aš jį pamaloninu, tačiau aš jį puikiai suprantu ir dėl to tikrai nesijaučiu nejaukiai“, - pečiais gūžčiojo trečioji.
Aš pati prisiminiau, kad turėjau vieną bičiulį, kuris atsisakydavo po oralinio bučiuotis su savo mergina, nes jam būdavo baisu, jog ji pagalvos, kad jis nenormalus: „Na, baiminausi, kad ji pagalvos, kad aš nesveikas, jeigu man patinka mano spermos kvapas, tačiau man tai tikrai nėra šlykštu“, - pasakojo jis.
Kitam mano bičiuliui savo moters bučiuoti po to kai ji jį pamalonindavo, nesinorėdavo todėl, kad jam tai atrodė „gėjiška“: „Žinau, kad nuskambėsiu kaip tikras primityvas, tačiau man tai kelia asociacijas su homoseksualiais santykiais ir nubaido bet kokias aistras. Nieko negaliu su savimi padaryti, bet taip jau yra“.
Bučiniai po oralinio – karštas ir komfrontuojantis klausimas. Suprantu tuos, kuriems nesinori ragauti savo apačios, tačiau lygiai taip pat žinau, ką jaučia moterys, kurioms atsakomas bučinys po to, kai iš visos širdies stengeisi pamaloninti partnerį.
Teisių šitoje situacijoje nėra. Yra tik jūsų norai. Jeigu jūsų santykiai ilgalaikiai, manau, nieko tokio, jeigu savo mylimam vyrui pasakysite, kad jums nemalonu bučiuotis po to, kai jis pakyla viršun visas seilėtas ir šlapias. Patarkite jam: galbūt viskas pasikeistų, jei jis nusišluostytų veidą ar prasiskalautų burną dantų skalavimo skysčiu? 
Be to, nemanau, kad turėtumėte įsižeisti, jeigu jis paprašys to paties. Juk kiekvienas mūsų nori, kad partneris jaustųsi visiškai komfortabiliai, o ne viso sekso metu galvotų: „Ui, tikiuos, ji vėl nelįs bučiuotis po to, kai baigsiu...“.
Kita vertus, jeigu jūsų intymus gyvenimas dar skaičiuoja kartus ant pirštų, būtų geriau kokį vakarą paklausti savo vaikino nuomonės apie bučinius po oralinio. Žinau, skamba keistai ir, pažadu, tikrai nebus jauku pradėti klausimą, tačiau taip pat galiu pažadėti, kad iš anksto žinoti yra geriau negu išsiaiškinti „vietoje“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.