Kaip šuns dresavimo principus pritaikyti vyrui?

 (76)
Vyrų ir šunų dresavimas turi daug panašumų. Nesakau, kad vyrai - kvaili, tiesiog norint juos išdresuoti reikia suprasti, kaip veikia jų smegenys.

Žinau, kad dalis komentatorių net neskaitę šio straipsnio parašys, jog esu "vyrų nekenčianti kalė, 100 metų neragavusi sekso". Galiu pasakyti, kad tai ne tiesa. Aš myliu vyrus. Ir sekso mano gyvenime netrūksta. Ir taip, man patinka būti laikomai kale. Gal todėl ir nematau nieko blogo tame, kad Vaivai pasakojant
Įžvelgiau keletą panašumų, kai Vaiva pasakojo apie Bakso pamokas šunų dresavimo mokykloje. Norėčiau su jumis pasidalinti savo pastebėjimais. Taigi, jūsų dėmesiui - 5 vyrų dresavimo pratimai:

Ieškokite situacijų, kai jūsų partneris padarė ką nors gero. Mažiausią mažulytį dalyką, smulkmeną. Apdovanokite jį dėmesiu, girkite, lepinkite, girkite, glostykite, apkabinkite. Vyrai sukurti tam, kad malonintų, tad jeigu norite išdresuoti jį taip, kad jis nenustotų jūsų lepinti ar rūpintis jumis, kaskart jam padarius kažką gero turite namuose sukelti džiaugsmo fiestą. Kaip jau supratote, pagyros gali būti pateikiamos įvariausiomis formomis.

Ignoruokite blogą elgesį. Nekelkite scenų. Ignoruokite jo blogą elegsį ir jį patį. Vyrai nesutverti tam, kad klausytųsi nuolatinių jūsų priekaištų, dažniausiai tokiais atvejais jie tik nuspaudžia "mute" mygtuką. Tačiau vienas iš retų dalykų, kuriuos vyrai užprogramuoti pastebėti - jūsų nebuvimas. Jeigu jis prisidirbs ir jūs dingsite, tai tikrai nepraslys pro jo akis. Galite dingti porai minučių, porai valandų ar porai dienų. Sugrįžusi į jo matomumo lauką, pasakykite jam, ką jis padarė blogai ir kad kitąkart šito netoleruosite.

Naudokite trumpas frazes. Jeigu norite, kad jūsų partneris ko nors (ne)darytų, stenkitės būti lakoniška. Nesiaiškinkite ir nebandykite jo įtikinėti (nebent jis prašo išsamesnių detalių). Jeigu jis ir vėl susimauna, pakartokite savo prašymą tikslia, prieš tai vartota fraze. Kartojimas - mokslų motina. Nesinervinkite. Nekelkite balso. Ramiai pasakykite, ko iš jo tikitės. Būkite kantrios ir nesitikėkite, kad jis skaitys jūsų mintis.

Gaudomas šuo visada bėga. Kiekviena, kuri turėjo šunį, tikriausiai yra papuolusi į situaciją, kai nutrūkus pavadėliui per pusę miesto teko vytis augintinį. Tuomet belieka melsti stebuklo ir pasigailėjimo. Tas pats taikoma ir vyrams. Jeigu norite, kad jie patys pas jus sugrįžtų, visada turite būti priekyje, o kišenėse turėti kažką, ko jis nori. Vyrams reikia erdvės, tad jeigu nesugebate jos suteikti, geriau net nepradėkite dresavimo kursų. Jeigu išlaikysite jų smalsumą, išlaikysite ir juos.

Jeigu neturite laiko dresavimui, neverta įsigyti ir vyro. Akivaizdu, kad vienus vyrus išdresuoti užtrunka greičiau negu kitus. Be to, kiekviena moteris yra skirtinga, tad užsimezgus judviejų santykiams jis turės sužinoti, kas būtent jus daro laiminga. Tad jeigu neturite pakankamai laiko ar pasiryžimo dresuoti vyrą, geriau neskubėkite pradėti ir santykių. Jūs nesulauksite elgesio, kurio tikitės iš vyro ir meilės, kurios ieškote.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.