Kaip santykiuose subalansuoti meilės svarstykles?

 (6)
Santykiuose meilės svarstyklės nėra visada subalansuotos. Dažnai vienas partneris gali jaustis labiau įsimylėjęs, nei kitas...
© Shutterstock nuotr.

Tame nėra nieko blogo, nebent viskas tęstųsi pernelyg ilgai. Psichologijos mokslų daktarė, santykių psichologė, pasimatymų organizatorė ir internetinio portalo MySoulmateSolution.com įkūrėja Jennifer Oikle sako, kad ilgai trunkantys santykiai reikalauja, kad kiekvienas partneris atsidurtų stabiliuose ir vienoduose meilės lygiuose. Jei jūs kūlversčiais ritatės į naujus santykius, pateiksime jums daktarės J. Oikle patarimus, kaip išlaikyti emocijas, kad santykiai galėtų augti iš abiejų pusių:
 
1. Neskubėkite. Nepulkite į santykius visa širdimi – pažinkite žmogų, kad neįsimylėtumėte pačios idėjos, fantazijos apie jį, o įsimylėtumėte tikrą žmogų ir tai, ką jis jums siūlo (o ne tai, ką jūs tikitės ar norite, kad jis jums pasiūlytų). Patikėkite, šiame reikale kažkada buvau tikra specialistė: sureikšmindavau, rodos, visai beprasmes smulkmenas, pasakodavau draugėms, koks maniškis tobulas, nes atneša kavą į lovą (nors tai darė tik kartą), kaip apie mane šokinėja ir man asistuoja... ir pati ta fantazija patikėdavau. Kai galiausiai nusiimdavau rožinius akinius, situacija tapdavo nepavydėtina.

2. Ribokite mintis apie jį. Venkite galvoti apie mylimąjį visą laiką, nes tai sukuria nuolatinio rūpesčio įprotį, o tai gali nuvesti net iki apsėdimo ar paranojos, tad santykiams vystytis bus sudėtingiau.

3. Neįsivaizduokite ar neplanuokite ateities mintyse, nes įjungsite jį į savo gyvenimą dar prieš tai, kai žinosite, ar jis vertas būti didele jūsų gyvenimo dalimi. Gyvenkite šia akimirka. Džiaukitės tuo, kas prieš jus ir atsikratykite poreikio apibrėžti „kas tai yra“ arba „kur tai veda“. Paprasčiausiai mėgaukitės ir leiskite tam atsiskleisti, be įsikabinimo į tai, kas jūs tikitės, kad atsitiks.

4. Likite aktyvi savo gyvenime, su savo aistromis ir siekiais. Aktyviai bendraukite su savo draugais, turėkite savo pomėgių, veiklų, kuriuose jis nėra įtrauktas. Jei jūsų pasaulis nesisuka apie jį, tačiau jis yra tik dalelė jūsų pasaulio – tuomet jūs esate tvirta, stabili ir mažiau pažeidžiama, jei jis dingtų iš jūsų gyvenimo. Jei jis yra visas jūsų pasaulis – jūs būsite sunaikinta. Niekada nepraraskite savasties!

5. Taip pat niekada nesusiekite savo vertės jausmo (ar savo geros savijautos) su tuo kaip jis su jumis elgiasi. Jūs esate graži, talentinga ir meilės verta, nepriklausomai nuo to, kas jis yra, ką jis jaučia ar kaip jis elgiasi – niekada to nepamirškite!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.