Kaip nuvilioti vaikiną?

 (49)
Įsimylėjote vaikiną, kuris jau užimtas? Pasirodo, net tokiems atvejams yra patarimų... ne juodoji magija, bet vis tiek nešvarūs žaidimai...
Dėl savanaudiškų paskatų nutraukti kieno nors santykius yra tiesiog... šlykštu.
© Shutterstock nuotr.

Kai įsimylite vaikinuką, jums, matyt, nerūpi, ar jis jau užimtas, ar vis dar laisvas. Jūs žinote, kad jo norite. Ir tiek.
Ir nors, mano nuomone, kiekvienas kirvis turi kotą ir už blogus darbus būna atlyginta, yra atvejų, kai kartais galima užmerkti akis prieš sąžinę. Kokie jie? Jeigu tikrai mylite tą žmogų ir manote, kad su jumis jis bus laimingesnis, nei šiuo metu yra su savo mergina. Dėl savanaudiškų paskatų nutraukti kieno nors santykius yra tiesiog... šlykštu. Ir, atvirai kalbant, jei vaikinas jau yra laimingas su savo mergina, jis bet kokiu atveju jos nepaliks.
Vaikinais yra lengva manipuliuoti, nes paprastai jie įsimyli išvaizdą ir gerai atrodančias merginas. Galų gale, tikrai kur kas dažniau nei paprastai vaikinai įsimyli fizinę išvaizdą, o ne emocinį saugumą.
Nors ir yra lengva padaryti taip, kad jūs vaikinui patiktumėte iš pirmo žvilgsnio, tačiau nėra lengva pavogti vaikiną ar priversti jį jus įsimylėti, nes vyrai daug dėmesio skiria ir emociniams poreikiams. Suraskite būdą, kaip patraukti jo dėmesį ir parodykite jam, kokia nuostabi jūs iš tiesų esate (tiek fiziškai, tiek ir intelektualiai), ir jam tikrai bus sunku jūsų neįsimylėti.
Čia pateiksime keletą mažų žingsnelių, kurie padės jums suprasti, kaip pavogti vaikiną. Pasinaudokite šiais patarimais ir labai greitai išvysite skirtumą.

Stenkitės atrodyti nepriekaištingai
Vyrai negali atsispirti gerai išvaizdai merginoms, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jums būtinai reikia idealiai simetriško veido ar tobulo kūno. Žinome, tai labai padėtų. Tačiau ne vien tik tai yra svarbu.
Svarbiausia - tvarkinga išvaizda ir pasitikėjimas savimi. Kai jūs tikite, kad atrodote seksualiai, jūs ir ATRODOTE seksualiai. Mums tikrai nereikia to kartoti, tačiau kai kurios seksualiausios žemėje moterys tikrai nėra pačios gražiausios. Jos tiesiog skleidžia seksualų žavesį, nes jos labai pasitiki savimi ir yra patenkintos savo išvaizda.

Žaiskite žvilgsniu
Dabar, kai jau patraukėme jo dėmesį, pats metas leisti jam sužinoti, kad ore kažkas sklando. Dažnai į jį žvalgykitės ir kai tik jis pastebės, kad jūs į jį žiūrite, šiek tiek susidrovėjusi ir meiliai šyptelėjusi, nusukite nuo jo žvilgsnį. Darykite taip net gi tada, jei su šiuo vaikinu jau esate pažįstama.
Subtiliai padarykite taip, kad jam pasidarytų smalsu ir kiltų klausimas, ar jis jums patinka. Vaikinams patinka dėmesys, ypatingai jei jis sklinda iš puikiai atrodančios merginos. Net jei jis jau turi merginą, tai nesustabdys jo nuo minčių apie jus. Jums reikia priversti jį domėtis jumis ir galvoti apie jus.
Kai tik jis pastebės, kad jūs į jį žiūrėjote keletą kartų, keletą dienų apsimeskite, kad jūs visiškai juo nesidomite. Tegul jis pasiilgsta jūsų žvilgsnių, ir ganėtinai greitai jis pamėgins spoksoti į jus bei bandys patraukti jūsų dėmesį. Pažvelkite ir jūs į jį, tačiau greitai nuleiskite žvilgsnį. Tai jį įsiutins, nes jis tiesiog nesugeba patraukti jūsų dėmesio. Taip, jis visa tai padarys, net gi jei jau turi merginą.

Patraukite jo draugų dėmesį
Vyrai yra konkuruojantys padarai, tad savo grupėje kiekvienas vaikinas nori būti svarbiausias. Tai nėra įmanoma, tačiau visi vaikinai bando. Maloniai flirtuodama pasišnekėkite su jo draugais, tačiau neperženkite padorumo ribų, ir patraukite jų dėmesį.
Jei jums pavyko jo draugams padaryti puikų įspūdį, yra tikimybė, kad kitą kartą, kai jūs pamojuosite ir pro juos praeisite, jie visi ims kalbėti apie jus ir apie tai, kokia miela ir nuostabi esate.
Kai vaikinas, kurį jūs norite pavogti, išgirs, kad jo draugai kalba apie jus, tai pastūmės jį padaryti jums įspūdį ir patraukti jūsų dėmesį.

Atskleiskite jo globėjišką pusę
Vaikinai instinktyviai yra globėjiški. Jūs turite tai išnaudoti savo naudai ir priversti jį jus labiau vertinti. Kitą kartą, kai jūs su juo kalbėsitės ar tiesiog eisite pasivaikščioti, priimkite jo pagalbą.
Jei kalbatės su juo, uždėkite savo delną ant jo dilbio tam, kad galėtumėte pasitaisyti savo batelių dirželius. Jei kartu einate takeliu, apsimeskite, kad jūsų rankoje esančios knygos yra labai sunkios ir palaukite, kol jis pasisiūlys jas panešti. Jei bandote pereiti gatvę, suspauskite jo ranką, prašydama pagalbos. Ir visada su meiliausia šypsena padėkokite jam, kad buvo toks mielas, net gi jei jis nesuprato, kad jis jums padėjo. Dėl to jis ims jaustis gerai, kad yra šalia jūsų, ypatingai, kai jūs taip vertinate jo kompaniją.

Jo mergina prieš jus
Tai sunkiausias žingsnis. Kad suprastumėte, kaip pavogti vaikiną, jums reikės perprasti jo merginos stipriąsias ir silpnąsias puses. Diskretiškai pasikalbėkite su keletu draugų arba pašniukštinėkite apie ją socialiniuose tinklapiuose ir pamėginkite kuo daugiau sužinoti apie jo merginą. Kokia ji yra asmenybė ir kokie yra jų skirtumai?
Net gi geriausios poros turi keletą skirtumų. Jūsų slaptosios operacijos tikslas - sužinoti kokie yra tie skirtumai ir kurį iš jų jūs galite panaudoti savo pranašumams pabrėžti.
Kai tik sužinosite, kokie įsimylėjėlių kivirčai įsiplieskia tarp jums patinkančio vaikinuko ir jo merginos, pamėginkite laimėti jo meilę nepastebimai užsimindama apie jūsų bendrumus ir leisdama jam pamatyti, kokie vienodi yra jūsų abiejų skoniai ir nuomonės. Suderinamumas yra labai svarbus bet kokiuose santykiuose, net gi jei dauguma žmonių to ir nesuvokia. Pasinaudokite tuo savo naudai ir jūs priversite jį svarstyti, ar jūs negalėtumėte būti jam geresnė mergina, nei jo dabartinė!
Jei ji drovi ir baikšti, parodykite jūsų drąsius karaoke vaizdo įrašus, esančius internetiniame puslapyje „Youtube". Jei ji pernelyg dominuojanti, kai jis bus su jumis leiskite jam priimti daugiau sprendimų. Jei norite sužinoti, kaip pavogti vaikiną, leiskite jam pasijusti vyru, ir jis jus įsimylės bei tuo pat metu jus gerbs.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.