Kaip klasiškai JĮ pakviesti į pasimatymą?

 (27)
Įsimylėjote mielą vaikiną ir nežinote, kaip jį pakviesti į pasimatymą ir nepasirodyti beviltiška? Tikimės, kad jums padės šie patarimai...
Prieš tiesiogiai pakviečiant vaikiną į pasimatymą, patariama išbandyti kitas strategijas.
© Shutterstock nuotr.

Pakviesti vaikiną į pasimatymą yra nesudėtinga, tačiau bet kas, kuo piktnaudžiaujama, nėra labai sveika. Tuoj paaiškinsime kodėl.
Jei jums patinka vaikinas ir norite jį pakviesti į pasimatymą, paprasčiausiai mestelkite jam keletą užuominų. Ir jei jis taip pat domisi jumis, jis tikrai pakvies jus į pasimatymą prieš tai, kai tai padarysite jūs.
Tačiau kartais gyvenimas būna sudėtingesnis, nei mes norėtume. Tad kartais mergina neturi pasirinkimo ir jai reikia žengti pirmą žingsnį.
Galbūt jūs ką tik išsiskyrėte su jo geriausiu draugu, galbūt jūs esate seni bičiuliai arba yra ir kitų koją kišančių priežasčių.
Tokiais atvejais jūs galite pasakyti jam keletą užuominų, bet net jei jis supranta, kad jis jums patinka, jis gali baimintis pakviesti jus į pasimatymą. Jei kada atsidursite tokioje situacijoje, ką gi, jums pravers žinoti, kaip padaryti, kad jis suprastų, jog jis jums labai patinka.
Pasinaudokite šiais patarimais, kaip pakviesti vaikiną į pasimatymą, nesakant „Žinai, tu man patinki":
- Pakvieskite jį susitikti su jūsų draugais.
Ar jau gerai pažįstate vaikiną? Jei taip, galite iš karto pereiti prie kito patarimo, kuriame aptarsime kitus būdus kaip jį sušildyti. Tačiau jei jūs dar tik apsikeičiate šypsenomis ir nesate draugai, tada pirmiausia jums reikia susidraugauti. Kitą kartą kai su juo susidursite arba imsite kalbėtis, paprasčiausiai paklauskite jo, ar šį savaitgalį jis nenorėtų su jūsų draugais nueiti pažaisti boulingo ar kažko panašaus. Pasakykite, kad jums trūksta vieno žaidėjo ir kad būtų puiku, jei jis galėtų prie jūsų prisijungti. Tai draugiška, malonu ir taip jūs neatrodote beviltiška. Kai tik jūs susidraugausite, galėsite pasinaudoti kitais patarimais ir tikrai suprasite, kaip pakviesti vaikiną į pasimatymą iš tiesų jo nekviečiant!  

-Tegul jis supranta, kad jis jums įdomus.
Nebūtina jam tiesiai šviesiai pasakyti, kad jį įsimylėjote, tačiau siųskite ženklus. Kai jūsų pokalbis su juo artėja prie pabaigos, paglostykite jo plaukus ar ranką ir pasakykite kažką panašaus: „Tu toks mielas, jei toks ir liksi aš galiu tave įsimylėti!".
Tik nesakykite: „Tu toks mielas... mergina su kuria susitikinėsi bus tokia laiminga". Taip tu atrodysi beviltiška. Tarsi jis niekada negalėtų būti jūsų ir jūs tik apie tai svajojate. Pasitikėkite savimi ir nebijokite spirti flirto kamuolio į jo pusę. Taip jūs tarsi parodysite jo svarbumą, tačiau nesijaudinkite dėl to. Jūs visada galite pasakyti, kad tai yra riba, bei pasakyti, kad jums jau metas ir išeiti, tarsi tas pareiškimas nieko jums nereiškė. Tai privers jį nusišypsoti ir svarstyti, ar jis jums tikrai patinka.

- Kalbėdama palieskite jį.
Palieskite jį, kai su juo kalbatės, tačiau nepersistenkite. Mergina, kuri dažnai liečia vaikiną - per daug patogiai su juo jaučiasi arba yra nepaprastai... ištroškusi. O jūs juk ne tokia. Jūs klasiška mergina, kuri žino, kada gali prisigretinti, o kada stovėti atokiau. Ir per daug neflirtuokite. Tai nėra nieko gero ir gali nusibosti kiekvienam vaikinui. Juk net nepaprastai flirtuoti mėgstanti moteris gali tapti ganėtinai nuobodžia ir erzinančia. Geriau padarykite taip, kad jis norėtų daugiau. Tegul visame pokalbyje išlieka tik keli flirto sakiniai. Tegul tai nebūna pernelyg akivaizdu, nes bus aišku, kad jūs jį įsimylite.
Arba išbandykite atvirkštinį variantą. Kalbėdamos stenkitės jo neliesti. Ir staiga, kai nieko nebus šalia, pasilenkite į priekį ir sušnabždėkite jam į ausį. Tai gali būti paskalos arba nedidelis flirto komentaras, pavyzdžiui, „Man patinka tavo marškiniai". Kai tai darysite, sugniaužkite jo ranką ir laisvai sunerkite savo pirštus su jo pirštais. Kai viso pokalbio metu laikysitės nuo jo atokiau ir staiga priartėsite, jūs įpūsite į jūsų bendravimą ir karšto, ir šalto, dėl to jis galutinai pasimes. Dėl to jis paraus, jo galvoje kils sąmyšis ir tai privers jį norėti vėl patirti jūsų artumą.Tai daryti turėtumėte tik tada, kai esate tik dviese - juk nenorite, kad kai kurie draugai jam pasakytų, kad jūs jį įsimylėjote, ir taip paglostytų jo ego.

- Kartu pasižiūrėkite filmą.
Tai lengva ir labai paprasta, net gi kvaila. Kitą kartą, kai būsite su jums patinkančiu vaikinu, apsimeskite šiek tiek supykusia ir pasakykite jam, kaip labai jūs norėjote pažiūrėti tą filmą su savo draugais, bet jie visi yra pernelyg užsiėmę, kad galėtų tai padaryti šį savaitgalį. Pasakykite, kad jūs supykusi ir nusivylusi. Ir nebekalbėkite daugiau. Laukite. Taip, nebent jis yra kvailas arba jau turi merginą, jis ko gero pasakys: „Ei, o kodėl mums nenuėjus jo pasižiūrėti kartu? Aš galėčiau tave nusivesti...". Ar gali būti dar kas nors paprastesnio? Nusišypsokite, nusijuokite ir nurauskite, ir tęskite pokalbį apie kažką kitą. Tačiau nedėkokite jam, nepamirškite, juk jūs apsimetate, kad esate kietas riešutėlis! Jis nedaro jums paslaugos. Jūs jam darote paslaugą, jūs nuostabiausioji! Po filmo, jei jis nepasakys nieko gražaus, jūs visada galite pasakyti: „Aš labai smagiai praleidau laiką... turėtume tai pakartoti". Ir jei jis sakys: „Galbūt kitą savaitę?", sakykite, kad esate užsiėmusi! Niekada nepamirškite, kad turite atrodyti sunkiai pasiekiama.

- Kaip pakviesti vaikiną į pasimatymą.
Ar kada esate buvusi situacijoje, kai padarėte viską, jog vaikinas suprastų, kad jis jums patinka ir beveik pasiekėte ribą, kai norisi sučiupti jį už apykaklės ir išrėkti jam į veidą, kad jis jums patinka ir norėtumėte, kad jis kažką jums atsakytų? Jei dar nesusitikinėjate su tuo vaikinu, ko gero, patekote į tokią situaciją. Tai pavojinga zona ir čia gali pasisekti arba nepasisekti. Tad pirmiausia įsidėmėkite štai ką. Jei jau išnaudojote visus anksčiau aptartus patarimus - tai yra viskas, ko užtenka, kad pasiųstumėte jam žinutę, kuri priverstų jį pakviesti jus į pasimatymą. Tačiau net gi jei jūs padarėte viską, kad būtų aišku, ir jis vis tiek neatsako jums, deja, mieloji, jis į jus žiūri tik kaip į draugę. Jūs galite pasiduoti ir paprasčiausiai draugauti su juo, arba galite išbandyti paskutinę priemonę ir pakviesti jį į pasimatymą.
Nespauskite jo. Kai būsite tik dviese, prisėskite su juo ir pasakykite jam, kad per pastarąsias savaites jūs labai prie jo prisirišote. Paminėkite, kad kartu jūs praleidote tiek daug laiko ir pradėjote pastebėti, koks jis yra nuostabus ir mielas vaikinas. Pasakykite jam, kad jums atrodo, jog jis jums patinka, ir norėtumėte išsiaiškinti, ar jūsų santykiai galėtų būti daugiau nei draugystė.
Dabar kamuolys yra jo pusėje. Daugiau jokių flirto žaidimų. Jūs pakvietėte vaikiną į pasimatymą. Kad ir koks bebūtų atsakymas, jūs išbandėte viską ir nepraradote orumo. Jus vis tiek esate klasiška mergina, nepriklausomai nuo to, draugausite su juo ar ne.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.