Kaip atsikovoti mylimąjį... iš kompiuterio?

 (3)
Vis daugiau moterų skundžiasi, kad vyrai didžiąją dalį laisvalaikio praleidžia kiurksodami priešais kompiuterį. Kompiuteris taip pat viena pagrindinių barnių priežasčių.
Kompiuteris - viena dažniausių jaunų porų barnių priežasčių.
© Shutterstock nuotr.

O kaip nesibarsi, jeigu vyras nei pakartas, nei paleistas. Rodos, namuose yra, tačiau nei pasikalbėsi, nei lovon nukrisi... Interneto platybės bei galimybės neišsemiamos, tad nenuostabu, kad ir laiką nardant po jį apriboti sunku. Tačiau mes, moterys, nebūtumėme moterys, jeigu neturėtume savų voratinklių ir tinklų bei puikiai nemokėtume jų valdyti. Štai, keli būdai, kurie švelniai ir moteriškai padės jums atsikariauti mylimojo dėmesį ir laiką:

- Pereikite jo pusėn. Vietoje to, kad priekaištautumėte ar rėkautumėte, pasiųskite jam žinutę skype arba facebooke: „Metas vakarienei“, „Pasiilgau tavęs“ ir t.t. Net jeigu ir esate toje pačioje patalpoje. Psichologai teigia, kad tokiu būdu parodysite, jog esate jo pusėje ir taip sulauksite prielankumo. Nenustebčiau, jeigu mylimąjį viešas kvietimas prie vakarienės stalo šiek tiek sugėdytų, tačiau priekaištauti pagrindo jis netūrėtų – juk žaidžiate pagal jo taisykles.

- Priminkite senus įpročius. Jam patinka futbolas ar krepšinis? Kodėl nepraleidus vakaro kartu ir nepasirgus už jo mylimą komandą? Neišvykus į gamtą ar draugų nepakvietus paragauti firminio jūsų antrosios pusės patiekalo. Padėkite jam pasijausti įdomiu ir reikalingu, paprašykite įkalti vinį ar padėti pernešti gėlių vazonus – kad ir „niekinis“ darbelis, tačiau jis vis tiek vyrui primins, kad negalite be jo apsieiti.

- Nustatykite ribas. Laiko apribojimai retai kada veikia, tačiau judu visuomet galite sutarti, kuriame kambaryje neturi būti jokios technikos (nei televizoriaus, nei kompiuterio). Belieka jį į tą kambarį įsivilioti, o kaip JĮ ten iš laikyti... skaitykite 5 braškių rubrikoje KARŠTOS ;)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.