Kaip atpažinti alfonsą?

 (8)
Vyras nėra dosnus, neskuba jūsų vaišinti ir kandžiai atsiliepia apie turtinguosius? Tikėtina, kad susidūrėte su alfonsu.
Alfonsas iš moters kišenės gyvena be jokios sąžinės graužaties.
© Shutterstock nuotr.

Krizė paplonino ne tik pinigines, bet ir apnuogino mūsų (ne)gebėjimus. Dirbti. Mąstyti. Kurti. Suktis. Taip, taip, suktis – ypač. Pastaruoju metu padaugėjo vyriškių, kurie mielai renkasi gyvenimą moters sąskaita. Specialistai mano, kad viena pagrindinių priežasčių, kodėl atsirado tiek daug alfonsų, yra susijusi su tuo, jog moterys pačios sukuria palankias sąlygas jiems veistis kaip tarakonams.

Pirma, moterys tapo lygios su vyrais. Bent jau įsivaizduoja, jog taip yra. Turiu omeny, ekonominę nepriklausomybę. Kalta emancipacija. Ilgą laiką buvusios užspaustos, priklausomos nuo vyro malonės (kur aš dingsiu žiemą basa ir dar su keliais vaikais?), jos ėmė veržtis į darbą, į vyrų iki šiol užimtas pozicijas. Kartais netgi uždirba už juos daugiau! Vyras trenkia (trenkdavo) kumščiu į stalą, rėkdamas: „Tylėk, boba, neaiškink, kieno vežime sėdi, to ir muziką giedi“. Dabar jau ir moteris gali trenkti ne tik kočėlu, bet ir tuo pačiu kumščiu bei įrodinėti, kad ir ji sugeba nudobti bei parvilkti mamutą namo.

Antra, jos ne tik uždirba pinigus, bet ir imasi vyriškų darbų: taiso automobilius, stumdo baldus, kala vinis, kabina paveikslus. Vyrai pasijuto nereikalingi ir išstumti iš moterų gyvenimo. Kur pasireikšti jų riteriškumui? Kuo galima pagelbėti tai silpnajai lyčiai, jei ji visur vaizduoja esanti didvyrė?

Trečia, net ir intymiajame gyvenime moterys nebesielgia taip, kad jas turėtų užkariauti, jų siekti, dėl jų vyras atliktų kažkokius žygdarbius. Jos pačios imasi iniciatyvos, o jei vyro nėra, nedaro tragedijos: juk yra vibratoriai, magiški piršteliai ir – pagaliau! – kiti vyrai. Moteriai nieko nereiškia elgtis agresyviai, įžūliai ir nevienareikšmiai leisti vyrui suprasti, kad ji mielai su juo praleistų naktį.

Užtat nenuostabu, kad atsiranda tokių vyrų, kurie galvoja: jei moteris uždirba neblogus pinigus, kodėl gi nepagyventi jos sąskaita?

Kai kurioms pasiturinčioms moterims, kaip keista bebūtų, netgi patinka alfonsai. Juk jie kaip sarginiai, ištikimi šuniukai: nereikalauja jokių kitų investicijų, tik finansinių. Užtat niekas negadina nervų, nekelia namie skandalų (neloja) ir nieko nereikalauja. Toks vyras bus paklusnus ir pavaldus iki šleikštumo, nes žino, kad jis nuo moters materialiai priklauso.

Tačiau ar tokias moteris galima vadinti moterimis? Gamta sukūrė vyrą ir moterį - dvi priešingas būtybes, kurios neturi būti viena į kitą panašios. Ta emancipacija iškreipė natūralius, prigimtinius žmonių santykius.

O jei taip ir toliau visas pasaulis riedės, alfonsų tik daugės. Kaip juos atpažinti?

Stebėkite vyrą. Alfonsas bendraudamas mažai pasakos apie save, tačiau tuo pat metu išsiaiškins visas moters gyvenimo smulkmenas, ypač domėsis moters darboviete, turimu turtu. Taip pat įtartinai žiūrėkite į vyrą, jei šis nedovanoja jums gėlių, dovanų ir visiškai nėra linkęs leisti pinigų savo moteriai.

Pavyzdžiui, tokiam vyrui įprasta pamiršti piniginę namuose prieš pasimatymą. Dar vienas alfonsų požymis – dažnai skųstis gyvenimu, savo finansine padėtimi, savo nesėkmėmis ieškant darbo.

Jeigu vis dėlto moteris sąmoningai renkasi vyrą alfonsą, jai reikia būti pasiruošusiai tam, kad šio meilė ir atsidavimas pasibaigs kartu su moters pinigais. Apie jokius tikrus jausmus čia kalbėti neverta! Padorus vyras, kuris geba iš tiesų mylėti ir gerbti moterį, niekada neleis, kad moteris susimokėtų restorane, jau nekalbant apie tai, kad galėtų gyventi jos sąskaita.

Pasiturinčiai moteriai vertėtų rinktis vyrą iš savo aplinkos. Tokį vyrą, kuris uždirbs ne mažiau nei ji.  Nuo senų laikų buvo manoma, jog vyras yra atsakingas už grobį, vyras turi aprūpinti moterį. Norėdamos nepakliūti ant alfonso kabliuko, įdėmiai stebėkite vyrus ir juos vertinkite, ypač per pirmuosius pasimatymus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.