Kaip atostogų seksą perkelti... į kasdieną?

 (5)
Sutikite, atostogos - geriausias laikas metuose ne tik dėl poilsio, bet ir dėl... sekso. Jis būna tiesiog KITOKS.
© Shutterstock nuotr.

Užtenka įsėsti į pajūrin nešiantį automobilį ar atverti viešbučio duris ir mano pilve ima veikti visa elektros jėgainė. Pasijaučiu kaip pati Venera!
Ir tai būdinga ne man vienai. Pasak seksologų, per atostogas seksas pasidaro daug spontaniškesnis, ne toks nuspėjamas, kūrybiškesnis, naujos aplinkos ir šalin nustumtų rūpesčių dėka.
Nereikia nė daktaro laipsnio, kad suprastum, jog atsipalaidavimas prikelia net ir kiečiausiu miegu snaudžiantį libido - išsijungdami mūsų atsargos ir pavojaus signalai visomis spalvomis priverčia sužibėti seksualumą.
Kai žmonės pabėga nuo rūpesčių, įsipareigojimų, jie gali susikoncentruoti į įprastai slopinamą malonumų poreikį. Vienas jų, žinoma, seksas. Tam, kad atgimtų kūrybingumas, iniciatyvumas miegamajame ir už jo ribų tereikia atsijungti nuo savo išmaniųjų telefonų ir darbų rūpesčius palikti už biuro durų.
Tačiau neužtenka išjungti elektroninio pašto. Prie mūsų seksualumo prisideda ir aplinkos pakeitimas. Kai protas persijungia į kitą, nepažintos aplinkos tyrinėjimo rėžimą, atbunda ir mūsų poreikis išbandyti naujus intymumo būdus.
Na, žinoma, negalime nepaminėti ir lepinimo faktoriaus: nereikia pačiai gaminti, kuoptis... Mumyse prabunda mažos mergaitės, kuriomis kažkada taip buvo rūpintąsi. Todėl atostogų metu esame spontaniškesnės, žaismingesnės, mažiau nuspėjamos meilužės.
Bet, nepaisant to, ką išvardinau prieš tai, didžiausią įtaką mūsų libido turi miegas. Juk būtent jo trūkumas žudo bet kokią aistrą. O atostogos... pokaitukas, trumpas nusnūdimas, miegas iki pietų... Nenuostabu, jog atgavusios jėgas imame žydėti ir... norėti!
Taigi, kaip atostogas perkelti į kiekvieną dieną?
Pabandykite nors kartais atsiriboti nuo namų ruošos. Negalite sau leisti namų tvarkytojos? Tuomet velniop! Esate girdėjusios posakį: "Tvarkingi namai - iššvaistyto gyvenimo požymis?". Va taip va.
Pabėkite kur nors savaitgaliui: į viešbutį, palapinę ar savo namų kambarį, kuriame niekuomet nemiegojote.
Išjunkite telefoną ir kompiuterį.
Vietoj to, kad sėdėtumėte Facebooke ar spoksotumėte į televizorių, nusnauskite.
Užsisakykite maisto į namus.
Atsiųskite mums padėkos laišką :)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.